Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Якого розміру бувають плити перекриття?

accident

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Вибрав такий проект (ссылка устарела) але хочу зробити його 13х13 метрів. Питання в тому, чи можна буде знайти (замовити) плити перекриття під нові розміри?

 

І якщо можна замовити під свої розміри, то порадьте фірму.

 

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! Вибрав такий проект (ссылка устарела) але хочу зробити його 13х13 метрів. Питання в тому, чи можна буде знайти (замовити) плити перекриття під нові розміри?

 

І якщо можна замовити під свої розміри, то порадьте фірму.

 

Дякую

 

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! Вибрав такий проект (ссылка устарела) але хочу зробити його 13х13 метрів. Питання в тому, чи можна буде знайти (замовити) плити перекриття під нові розміри?

І якщо можна замовити під свої розміри, то порадьте фірму.

Дякую

 

Вы определились бы КАКИЕ плиты вам нужны . На этом сайте НЕТ раскроя . Какие стены несущие , как лежат плиты и какой длинны , как переедут несущие стены после вашего изменения размеров .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы определились бы КАКИЕ плиты вам нужны . На этом сайте НЕТ раскроя . Какие стены несущие , как лежат плиты и какой длинны , как переедут несущие стены после вашего изменения размеров .

 

 

Я просто хочу знати чи теоретично можна "зменшити" розміри проекту чи ні? Просто якщо можна замовити плиту будь-якого розміру, то значить можна і розміри будинку зменшувати.

 

Купляти повністю проект за 1000 доларів і переганяти під 13х13 метрів не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я просто хочу знати чи теоретично можна "зменшити" розміри проекту чи ні? Просто якщо можна замовити плиту будь-якого розміру, то значить можна і розміри будинку зменшувати.

 

Купляти повністю проект за 1000 доларів і переганяти під 13х13 метрів не хочеться.

 

усеньшить легко , если плиты где-то не так лягут то можно подлить . Это не та проблема на которой стоит заморачиваться .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! Вибрав такий проект (ссылка устарела) але хочу зробити його 13х13 метрів. Питання в тому, чи можна буде знайти (замовити) плити перекриття під нові розміри?

 

І якщо можна замовити під свої розміри, то порадьте фірму.

 

Дякую

 

максимальна довжина дозволена ДБН 9 метрів. Замовити можна все що менше 9 мерів но це вже вважають спецзаказом з відповідною надбавкою до ціни. Вам простіше вибрати збірне Перекриття, або моноліт, і дешевше , і робіт по оздобленню потім менше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

максимальна довжина дозволена ДБН 9 метрів. Замовити можна все що менше 9 мерів но це вже вважають спецзаказом з відповідною надбавкою до ціни. Вам простіше вибрати збірне Перекриття, або моноліт, і дешевше , і робіт по оздобленню потім менше

 

Блин , еще начни продавать тут свои перекрытия .

 

Стандартные на заводе идут - 6 , 6.3 , 6.6 , 6.9 , 7.2 , 7.5 и т.д. до 9 м при 220 мм толщиной , от 9 до 12 м идут 300 мм . уж не знаю что у вас там запрещено . Это пустотки . Ширина 1 , 1.2 , 1.5

 

При звонке на завод , а уверен что в киеве ситуация лучше , сказали что есть любые с шагом 10 см .

 

Человеку нужно УМЕНЬШИТЬ проект , если он был под плиты значит там учтены стандартные размеры и нет плит больше 9 м .

 

Монолитные перекрытия это головняк , при той цене металла - они получаются дороже ( были времена когда дешевле ) , руками вытаскать бетон - нереально , нужен бетононасос , а это значит что еще дохрена опалубки . Под них нужен конструктор чтоб не проснуться на 1м этаже.

 

На сегодня ДЕШЕВЛЕ и проще пустоток увы нету . Монолитить стоит неудобные участки куда нельзя положить пустотку .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Багато чого прояснив для себе. Вирішив таки зменшувати проект приблизно до 13х13. Всім дякую за консультації.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...