Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужно переставить металлические ворота!

Михалыч_

Рекомендовані повідомлення

Ищу бригаду (человека), которые смогут переставить металлические въездные ворота. Необходимо снять ворота, разбитонировать металлические столбы и забитонировать в другом месте, повесить/приварить ворота. Плюс передвинуть и переварить одну секцию забора.

Кто возьмется за такое? Пишите в личку.

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запропонуйте бюджет на дану роботу так як ви добре знаєте умови виконання та особливості цього проекту
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запропонуйте бюджет на дану роботу так як ви добре знаєте умови виконання та особливості цього проекту

 

Бюджет я смогу предложить только после того, как человек приедет и посмотрит объем работы. Я описал "в общем" задачу. Киев. Осокорки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де знаходиться об"єкт??

 

Издеваетесь??? Что в профиле написано Киев, Осокорки. Что в 3-ем посту Киев, Осокорки.:evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Издеваетесь??? Что в профиле написано Киев, Осокорки. Что в 3-ем посту Киев, Осокорки.:evil:

 

Не махайте вилами бо поранитесь-- адрес профіля не обовязково повинен відповідати адресу об"єкта:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не махайте вилами бо поранитесь-- адрес профіля не обовязково повинен відповідати адресу об"єкта:fool:

Даремно написав попереднє повідомлення. Одну частину того, що Вам хотів передати - Ви зрозуміли(я про адресу), а от іншу - ні(про уважність).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запропонуйте бюджет на дану роботу так як ви добре знаєте умови виконання та особливості цього проекту

 

 

Всем спасибо! Ворота уже в процессе переноса. Подрядчики нашлись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...