Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект Sezamek в Ямельні

donpedro

Рекомендовані повідомлення

Перепадів по висотам там значних нема, та й проект, що ви розглядаєте особливо й не призначений до того, та й у вас по ділянці не грандіозні перепади, все то лікується "вертикальним плануванням".

Не варто вам як я радив економити на геології, це не те, на чому можна економити, минулого року проектував форумчанину, та його сусіду через кілька будинків, тут під Києвом, так от, в його сусіда - нормальна геологія , а в нього - одразу три різних грунти на які ми сідали і які мають різний модуль деформації, так що з цього висновок, що нічого спільного й загального не буває.

Окрім того , перед тим як йти до "нормального" архітектора , ви маєте мати й топозйомку, а інакше яким чином будете робити вертикальне планування майданчика ?

 

Думали привезти його на ділянку:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думали привезти його на ділянку:)

 

І яким чином він буде визначати перепади ? )) Так само як і конструктор геологію ))...

Для цього й роблять топозйомку і це не функція архітектора )

бо він не є гуру а ні в топозйомці, а ні в геології

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І яким чином він буде визначати перепади ? )) Так само як і конструктор геологію ))...

Для цього й роблять топозйомку і це не функція архітектора )

бо він не є гуру а ні в топозйомці, а ні в геології

 

В деяких районних Арх-ах без топозйомки навіть не розглядають документи, про Київ, Львів взагалі промовчу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От нехочем ми платити 4000 гр.тим більше що на сусідій діляні будуються і там одна глина,вода глибоко.

) ну так нащо вам поради, без детального аналізу й досліджень, вони нічого не варті ...

Самі посудіть, вам не треба ні топозйомка ділянки, ні геологія, так люди й так будують і без цього, але це все в режимі на "обум", як пощастить.

Але люди які дійсно рахують гроші, в порівнянні з вартістю всіх будівельно-монтажних робіт - ніколи не економлять на аналізі геологічної ситуації майданчика ні на топозйомці, якщо у вас там перепади.Ґ

В першу чергу, коли замовник в мене замовляє проект, я кажу, щоб робив топозйомку й геологію, без цього я повноцінні проекти ніколи не роблю, хіба що ескіз намірів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

) ну так нащо вам поради, без детального аналізу й досліджень, вони нічого не варті ...

Самі посудіть, вам не треба ні топозйомка ділянки, ні геологія, так люди й так будують і без цього, але це все в режимі на "обум", як пощастить.

Але люди які дійсно рахують гроші, в порівнянні з вартістю всіх будівельно-монтажних робіт - ніколи не економлять на аналізі геологічної ситуації майданчика ні на топозйомці, якщо у вас там перепади.Ґ

В першу чергу, коли замовник в мене замовляє проект, я кажу, щоб робив топозйомку й геологію, без цього я повноцінні проекти ніколи не роблю, хіба що ескіз намірів

 

У когось тут на форумі геологія не зійшлась з тим що розкопали,ще такі варіанти бувають.Будем ще думати.Якщо за місяць непридумаємо новий проект,значить це наш.,тоді і будемо вирішувати з геологією.До літа і так час маємо (це якщо все буде добре).Поки вирішила зайнятись садом і світлом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У когось тут на форумі геологія не зійшлась з тим що розкопали,ще такі варіанти бувають.Будем ще думати.Якщо за місяць непридумаємо новий проект,значить це наш.,тоді і будемо вирішувати з геологією.До літа і так час маємо (це якщо все буде добре).Поки вирішила зайнятись садом і світлом.

 

Так, буває й таке, але думаю це дуже рідко трапляється. Ну а до літа можете хоч архітектуру зробити. То ж почати треба з топозйомки ділянки.

А роботу вам розділити на три етапи, спочатку ваш архітектор робить

ескіз, потім архітектурну частину, ну а на весні чи коли там - замовте геологію і знайдіть конструктора

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, буває й таке, але думаю це дуже рідко трапляється. Ну а до літа можете хоч архітектуру зробити. То ж почати треба з топозйомки ділянки.

А роботу вам розділити на три етапи, спочатку ваш архітектор робить

ескіз, потім архітектурну частину, ну а на весні чи коли там - замовте геологію і знайдіть конструктора

 

Дякую.так напевно і зробимо.Поки що взнаю які документи куди треба нести.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неужели еще остались ПРОФЕССИОНАЛЫ в районных архитектурах, которые верны своей профессии? Дай Бог им терпения и удачи дождаться ОТМЕНЫ НЕСУРАЗНЫХ ЗАКОНОВ имени Януковича В.Ф. Закон "Про регулювання містобудівної діяльності" практически подлежит уничтожению. В нем противоречие на противоречии и противоречием погоняет.:)

В деяких районних Арх-ах без топозйомки навіть не розглядають документи, про Київ, Львів взагалі промовчу
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуація по ділянці дещо змінилась. Запросили ми землевпорядника щоб чітко поставив межі. Запросив бо по коротших сторонах у мене невиходило по 25-ть метрів ширини. Після замірів по GPS виявилось що нижня сторона від дороги повиння бути зсунена на цілих 5-ть метрів у бік. Тобто всі дялянки по моїй вулиці повинні синхронно пересунутись на 5-ть метрів. Що тоді почалось :O:... Сусідка з права в яку сторону сунулась ділянка здійняла гвалт. Хоча її ділянка теж відповідно сунеться але вже на наступну ділянку, але там вже стоїть будинок. Хоча відстань від стіни до межі орієнтовно 5-ть метрів із 4-х мінімальних. Власниці вже тої ділянки я не запрошував на заміри і вона була відсутня. Як вона відреагує на це я навіть гадати боюсь. По результату ширина ділянки по перпендикуляру зменшилась із 21-го до 20-ти метрів. Але перепад висоти по уявному фундаменту мав би суттєво зменшитись бо лівий нижній завалений кут тепер опинився у сусіда зліва. Заміри висот перероблю. Хлопчина що міряв сказав почекати тиждень на всяк випадок, поки поновиться інформація в кадастровій базі. Хоча ще невідомо чи сусіди не почнуть кіпішу в районному держкомземі і знову не заставлять їх поновому заміряти... Покищо забив двометрові швеллера на глибину 1.5м. Сподіваюсь не витягнуть...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоча ще невідомо чи сусіди не почнуть кіпішу в районному держкомземі і знову не заставлять їх поновому заміряти... Покищо забив двометрові швеллера на глибину 1.5м. Сподіваюсь не витягнуть...

пам'ятаю випадок з практики, коли прокурор тупо побудувався на частині ділянки сусіда. Окрім того, що суд виніс рішення на користь бідолахи-мільйонера-прокурора, ще й рішенням суду було надано на обслуговування + 1метр ))).

То ж все залежить від "рівня" ваших сусідів, бо на жаль люстрації нема і у владі ті самі люди

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То ж все залежить від "рівня" ваших сусідів

Сусіди люди прості, з села. А що до замірів, то цей чоловік просто поставив мітки як у документах, моїх та сусідських. А по факту межі стояли по іншому. Бардак взагалі там з ділянками, деякі по кадастровій карті залазять одна на одну. От і моя так залазила трішки по лівій межі на сусідню. З належної ширини дороги 12м. залишилось тільки метри чотири. Коли той попросив сусідів показати де справжні межі які не захоплюють дороги вони розвели руками. Тепер це б мало бути виправлене. Що гадати? За тиждень буде ясно що і як.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Второй проект мне понравился гараздо больше первого, а то хотел его критиковать:).

Что понравилось:

1. Длинная сторона дома будет расположена вдоль длиной стороны участка, что логично.

2. Входная дверь закрыта навесом от прямого попадания солнца (иначе будет отклеиваться пленка на дверях от температуры).

3. 1 балкон и минимальное количество мансардных окон (удешевит проект).

 

Так как есть гараж, не заморачивайтесь с цокольным этажем (тоже не дешёвое удовольствие).

Конечно никто не будет сдвигать участки, но даже в этом случае дом вписывается в пятно участка и можно начинать строительство не особо беспокоясь по поводу координат.

Тоже бы посоветовал бы найти грамотного архитектора и адаптировать этот проект (время до следующего года еще есть) и строить строго по проекту.

Принимая во внимание постоянно ужесточающиеся нормы по утеплению, использовал бы однослойный пирог - газобетон Д400 40 см с замком.

Как-то так:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а то хотел его критиковать

Критика буде сприйматись тільки позитивно. Другий проект мені окрім кращого планування на ділянці ще й сподобався зручним розташуванням котельної відносно санвузлів та кухні, все поруч. Дещо псує вигляд вхід в котельню з вулиці, він виходить зі сторони другого парадного фасаду. Також думаю наз варіантом зміни вікна їдальні. Дуже сподобалась конфігурація таких вікон в американців. Вікно виноситься як в еркері за межі несучої стіни але тільки саме вікно, без фундаменту. Рівень підвіконня знижено до рівня дивану, тобто там можна сидіти чи навіть прилягти. Незнаю чи доступно пояснив. Відповідно зверху дашок над псевдо-еркером а знизу такий винесений підвіконник утеплити.

 

 

Входная дверь закрыта навесом от прямого попадания солнца (иначе будет отклеиваться пленка на дверях от температуры).

Дашок над вхідними дверми присутній в обидвох проектах.

 

 

1 балкон и минимальное количество мансардных окон (удешевит проект)

В першому проекті взагалі хотіли відмовитись від балконів бо вони б виходили на сусідів, а в другому балкон виглядає досить гармонічно, над терасою і дивиться в сторону саду, так що фінансово тугіше з другим проектом бо хотілося б залишити балкон.

 

 

Конечно никто не будет сдвигать участки,

Так і є. Сьогодні обіцяли знову з держкомзему приїхати і ще раз переставити межі, вернути все як було і змінити координати так як в натурі. Буду вимагати у них якогось акту з підтвердженням, щоб у майбутньому мати менше проблем.

ринимая во внимание постоянно ужесточающиеся нормы по утеплению, использовал бы однослойный пирог - газобетон Д400 40 см с замком.

 

Так , газобетон як на мене оптимальний варіант, хоча схиляюсь до 375мм. А з часом якщо виявиться замало, то утеплити мінватою. Але другий проект ще треба адаптувати під ГБ бо він початково під кераміку.

 

1. Оригінальні ескізи. (attachment.php?attachmentid=384323&stc=1&d=1410936230 attachment.php?attachmentid=384324&stc=1&d=1410936243)

 

2. Перший варіант змін (тільки мансарда). Одна кімната (північна перероблена на дві гардеробних) (attachment.php?attachmentid=384327&stc=1&d=1410936262)

 

3. Другий варіант змін (змінено і партер і мансарду) Одна кімната (північна) розділена на гардеробну а залишок доданий для збільшення спальні. Гараж посунений в глибину будинку за рахунок зменшення вітальні, також усунено камін.(attachment.php?attachmentid=384330&stc=1&d=1410936278)

sezamek_rz01.thumb.jpg.7eb06c233d5545d4fe73817d64190a4d.jpg

sezamek_rz02.jpg.498cf0ddca728f36b832c4533cf54384.jpg

sezamek_rz02_mod.jpg.d846e46590aa67063a52e59c17c13124.jpg

sezamek_rz.thumb.jpg.2a86f2a4ed42d9cf5185b066a52353bd.jpg

Змінено користувачем donpedro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А з часом якщо виявиться замало, то утеплити мінватою.

А вот это будет однозначно недешево. Лучше сразу сделать по максимуму и забыть.

А вообще-то на эту тему написаны сотни страниц))).

Переделка "партера" понравилась" - лишняя дверь на террасу лишние деньги. Разве что предусмотрел бы кладовочку для кухни.

Понравился пункт 2 (переделка мансарды), там где кладовка возле лестницы остается на месте, не перемещена в спальню. Хотя Вам виднее))).

Если не секрет сколько человек будет постоянно проживать в доме? Вот интересная тема по этому вопросу:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=48269

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не секрет сколько человек будет постоянно проживать в доме? Вот интересная тема по этому вопросу:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=48269

Це ми плануєм на старості жити в селі.:D:D:D А так 4 людини,або 3 точно(нашій донечці тільки 1,9 місяців).Але кімнати плануємо залишити дитячі,навіть якщо не будуть з нами жити,щоб приїжджали з внуками до нас в гості і кожен мав свою кімнату.

А площа для всіх різна потріба.Я наприклад люблю простір і лишнім кв. м. я знайду призначення.І ще баню хочемо і спорт майданчик і т.д.А життя покаже які мрії зможемо втілити.

 

Добавлено через 34 минуты

Понравился пункт 2 (переделка мансарды), там где кладовка возле лестницы остается на месте, не перемещена в спальню. Хотя Вам виднее))).

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=48269

 

Просто хочемо квадратний фундамент,без всяких виступів,щоб простіше було реалізувати,тому відповідно сходи зміщуються.

Змінено користувачем jara
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Підійшли ми до етапу проектування будинку. Проект цей що останній, на основі "Sezamek". Знайшли фірму яка займається проектами і будівництвом (нас цікавить тільки проектування). За проект вони запросили 5к грн. Також відговорили нас від підвалу. Основний аргумент що фундамент буде в два рази дорощим. Також проектант стверджує що всі внутрішні несучі стіни треба будувати тільки з цегли (зовнішні - ГБ). Ще й кажуть що зовнішні типу не несучі бо ГБ D400 не може бути несучим а внутрішні з цегли несуть все навантаження :o. Отож виникає цілком логічне питання. Чи правий він? Хоча й розумію що він неправий. Та з якого ГБ можна будувати внутрішні ГБ стіни (мінімальна товщина, плотність (D), та несуча здатність (В)) ?

Також є питання до знавців на рахунок стіни з вентканалами. Зрозуміло, що вона повинна бути цегляною, але на ескізі оригінального проекту першого поверху вона схоже товщиною в пів цегли , вентканали теж зі стінками в пів цегли. Несучою її не зробиш. А чи можна її зробити несучою щоб трішки розвантажити монолітне перекриття потовщивши її до однієї цегли а секцію з вентканалами залишити такою ж конфігурацією (стінки в пів цегли) ? Адже сумарно там також вийде сумарно два по пів цяж ціла цегла? (приклад на меншій картинці)

Ось прикинув ескізи з розмірами:

sezamek_rz_dimensions_1.thumb.jpg.a3430e667fd95ca2a9ce164223d5c5c9.jpg

1562842045_.JPG.efc5c2c38d136faaa9142f377c779cc1.JPG

Змінено користувачем donpedro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект звісно коштує як для конструкторської частини замало як на мене, а одже й конструктор

висуває ті умови, за якими він швидко це зробить під себе )), а тому у вас відпали :

підвал (логіка в подорожчанні безумовно є, але не в два рази)

Логіка у внутрішніх несучих стінах для мене є незрозумілою, невже ви проектуєте 10 поверхів ?))

Ви тут запитали чи правий чи ні ? Пане, ви обрали проектувальника за 5000 грн, і пишите - розумію, що він неправий ))),

де ваша логіка ?

Стіни з вентканалів необов'язково мають бути цегляними, так роблять лишень в СНГ, в усьому світі то набірні блоки типу "schiedel"

Ви задаєте питання щодо розвантаження монолітного перекриття і т.д. Жоден конструктор, за 5-10 хвилин, не маючи конструктивної схеми вашого монолітного перекриття, то вам не порахує.

Як на мене буде правильним оговорити ваші побоювання й пропозиції з конструктором, що й розробляє проект, чи ні ?

 

P.S.

Проблем з прольотами і несучими конструкціями згідно ескізу- я не бачу, все можна порахувати як є у вас, підсилювати ту ділянку, що ви вказали - нема сенсу і конструктор врахує ті нюанси при розрахунку плити.

Але у вас там навіть можна обмежитись круглопустотними плитами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але у вас там навіть можна обмежитись круглопустотними плитами

Ви праві. Несходяться тільки вентканали трішки зі швами плит на 35 см., хоча можна трішки продовжити будинок за рахунок тамбура, гаражу і котельні. А так я порахував:

ПК 51-12-8 (5.1 х 1.2) - 2шт.

ПК 90-12-8 (9 х 1.2) - 7шт.

От тільки незнаю чи це буде вигідніше зробити ніж моноліт. Армопояс треба робити, Доставка плит, думаю дві машини. Потім ще кран як мінімум один раз, або й дво бо один раз привезти і розвантажити а другий вже встановити. Х.З. чи це буде дешевше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви праві. Несходяться тільки вентканали трішки зі швами плит на 35 см., хоча можна трішки продовжити будинок за рахунок тамбура, гаражу і котельні. А так я порахував:

ПК 51-12-8 (5.1 х 1.2) - 2шт.

ПК 90-12-8 (9 х 1.2) - 7шт.

От тільки незнаю чи це буде вигідніше зробити ніж моноліт. Армопояс треба робити, Доставка плит, думаю дві машини. Потім ще кран як мінімум один раз, або й дво бо один раз привезти і розвантажити а другий вже встановити. Х.З. чи це буде дешевше.

 

35 см - то ніщо ), ці монолітні ділянки поміж плитами просто закрити, такі шви є майже в 99 % випадків перекривання ПК

 

 

так армопояс в любому випадку вам треба робити, навіть із мон. плитою якщо вона і є, то він має бути в її складі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви праві. Несходяться тільки вентканали трішки зі швами плит на 35 см., хоча можна трішки продовжити будинок за рахунок тамбура, гаражу і котельні. А так я порахував:

ПК 51-12-8 (5.1 х 1.2) - 2шт.

ПК 90-12-8 (9 х 1.2) - 7шт.

От тільки незнаю чи це буде вигідніше зробити ніж моноліт. Армопояс треба робити, Доставка плит, думаю дві машини. Потім ще кран як мінімум один раз, або й дво бо один раз привезти і розвантажити а другий вже встановити. Х.З. чи це буде дешевше.

 

а куда вы собираетесь укладывать 9 м плиты, тем более у вас нет таких пролетов??? обратите внимание еще на тот факт что стоимость 9м(360-380 грн м2) плит на 40% больше чем стоимость 4-6(230-250 грн кв м), так же под 9 м плиты надо кран с большей грузоподьемность...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 м плиты, тем более у вас нет таких пролетов???

Думав класти на зовнішні стіни. Незвернув увагу на таку різницю в ціні. Щоб вийшли всі короткі, то треба робити перемичку над кухнею або над віталнею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думав класти на зовнішні стіни. Незвернув увагу на таку різницю в ціні. Щоб вийшли всі короткі, то треба робити перемичку над кухнею або над віталнею.

 

 

у вас самая простая схема и колона есть в первоначальном проекте или второй вариант, а там уже выбирать какой вариант более оптимальный и как лучше обыграть в дизайте

1111.thumb.jpg.5aba1707313cc3933e3c66566969c394.jpg

22222.thumb.jpg.1e12bce3f138ee6aeb38632343527b21.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...