Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будуємо літню хатку або "Дурень думкою багатіє"...

Petr0vi4

Рекомендовані повідомлення

Довго думав чи створювати тему... і от вона...

Все почалося з того, що на земельній ділянці є старенький вагончик. Почав цей вагончик потроху розсипатися, підлога провалюватись, стеля протікати і т.д.

І як в тій казочці, надумав дід(мій батько) побудувати з нього хатинку... Привіз фундаментні блоки, поставив на них вагончик і замовив дерево для віранди, підлоги, даху.

Я відразу сказав, що ідея нікудишня з цим вагончиком, але мене ніхто не слухає...

Коли привіз дерево сусіди всі хором сказали, що не треба переводити гарне дерево на гнилий вагончик, а треба будувати дерев'яний будиночок, сусідів послухали ...

 

Вирішили будувати дерев'яний будиночок, каркас з бруса, стіни ОСБі панелі...

Знявши вагончик з блоків маємо такий ось "фундамент".

 

2011-08-06_18-15-08_568.jpg

 

Тепер найголовніше, чи геть дурна ідея зробити поверх цих блоків армпояс і будувати...?

Який фундамент має бути я знаю, але коштів на нього немає, а батько рветься в бій поки у відпустці... тай дерево вже чекає...

2011-08-06_18-15-26_637.jpg

 

Буду вдячний за поради як вийти з цієї ситуації.

З проектів придивився

(ссылка устарела) та

www.extradom.pl/projekt-domu-dl-8-sza1005.aspx?lustro=0

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю без проблем, дерев"яні будинки досить легкі, крім того у них В ПРИНЦИПІ не можуть потріскатися стіни. На Поліссі половина хатин взагалі мають по каменюці під кутками і стоять віками. Робиш армований моноліт сантиметрів 30-40 висотою і вперед! ИМХО
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що впало в око одразу - як видно на фото ваші ФБС блоки стоять навпаки, але звісно не в тому трабл, бо вони не армуються, на фото видно, що кілька блоків - тріснули - повздовжньому напрямку, я б не грався з такими псевдо фундаментами які тільки нашкодять вам, бо хто його зна які у вас там грунти, чи буде їх пучення чи ні.

Вам в кілька разів дешевше зробити 4 стовпчатих - окремо стоячих фундаменти, зверх - дерев'яні балки, а далі ваш каркас.

На мій погляд те шо ви робите зараз як в поговірці вийде

- "із Га..на - гам....на куля" =)

Якщо грунти пучинисті, то й монолітний пояс вам не допоможе, а всю халупу поведе, бо ваші фундаменти не заглиблені нижче глибини промерзання грунтів, а кинуті на родючий грунт - чорнозем =), в такому випадку, щоб зберегти кошти - вам треба перевернути ФБС - правильно, а не так, як зробили ви, й замінити грунти на 90 см в місцях фундаментів - щебенево пісчаною сумішшю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді.

 

На тих фото не видно, ділянка знаходиться біля двух озер, і на глибині 1м-1,2м вже проступає вода. На глибині десь 0,7м йде глей а десь з 0,8-0,9м починається щось схоже на пісок (копається важко).

 

Так заглибитись на 90см, думаю, було б ідеально...прорахую цей варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...