Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як нам змінити нашу країну на краще. План дій.

EugeneH

Рекомендовані повідомлення

Викладу перше тезисно, якщо знайдуться однодумці, розгорну тези більш детально

Тези

1. Чинний політичний режим (ПР) наближається до межі банкрутства

2. Банкрутство ПР створює загрозу краху державності - Руїни

3. До початку Руїни необхідно:

3.1. об'єднатися

3.2. напрацювати засади нового політичного устрою – суспільного договору (СД) між Народом і владою,

3.3. донести сутність СД до широких верств суспільства,

3.4. залучитися підтримкою суспільства

4. Це маємо зробити ми з вами, тому що (1) нам воно треба більше ніж іншим, (2) ми спроможні до такого, (3) більше нема кому.

5. Після падіння ПР легалізувати СД через референдум

6. Новообрана влада отримує повноваження лише через визнання/прийняття умов СД

7. Конституцію для цього змінювати не треба

 

Моє бачення СД (даруйте мені не юридично-фахову термінологію)

8. СД має бути засновано на принципах політичної відповідальності (ПВ).

8.1. Громадянин, вступаючи на політичну посаду приймає Присягу і з цього моменту несе ПВ за свої дії чи бездіяльність

8.2. ПВ настає за постановою Суду Честі

8.3. Завдання Суду Честі встановити чи порушував політик Присягу

8.4. При розгляді політичної справи презумпція невинуватості застосовується з обмеженнями

8.5. За порушення присяги Суд Честі призначає політичне покарання, як-то публічне вибачення, втрата політичної посади, заборона займати політичні посади протягом певного часу

8.6. ПВ не відміняє інші види відповідальності

9. СД має містити норму про "процедурну бездоганність" законів. Закони прийняті з порушенням процедури стають нікчемними з моменту іх виходу.

Детальніше з моїми міркуваннями можна ознайомитсь в цих постах

1. Чому наші політики такі безвідповідальні?

2. Де нам знайти хороших політиків?

3. Суд Честі як засіб оздоровлення політикуму

Змінено користувачем Валерий Валентинович
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю что не банкротство ПР а скорее повторит судьбу всех про президентских партий и фракций (за ЕДУ, НУ, промышленников и предпринимателей).

Объединяться нет смысла мы все граждане Украины, и нас это объединяет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю что не банкротство ПР а скорее повторит судьбу всех про президентских партий и фракций (за ЕДУ, НУ, промышленников и предпринимателей).

Объединяться нет смысла мы все граждане Украины, и нас это объединяет.

 

Говорячи об'єднатись я маю на увазі дійти згоди щодо мети та засобів і діяти узгоджено для досягення мети

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а цель новое политическое устройство ?

 

по всей видимости да:D, ибо свобода, демократия и незалежнисть - уже 20 лет ведут все дальше и глубже в анальное отверстие:evil:.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а цель новое политическое устройство ?

 

Не зовсім, поки що лише одне нове правило в політикумі - дотримуватися правил.

Без цього дискусію про політичний устрій нема чого і починати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім, поки що лише одне нове правило в політикумі - дотримуватися правил.

Без цього дискусію про політичний устрій нема чого і починати.

 

 

Саме тому я і вважаю, що дискусію починати нема жодного сенсу. Наш так званий "політикум" не притримується жодних правил. Більше того, вони саме заради цього і лізуть у владу. Бо саме там для таких найбезпечніше місце.

Особисто мій план змінити країну на краще значно порстіший, ніж в першому пості. Але принаймні я більш-менш можу контролювати його виконання, а саме:

1.Збудувати дім (практично виконано)

2.Посадити дерево (процес не має кінцевого терміну, триває вже багато років, бо дерев та кущів таки багато..)

3. Народити і виховати дитину (дочка вже доросла і як на мене, то можу нею пишатися)

4. Зробити щось очевидно корисне хоча б для найближчого оточення (готуюсь до впорядкування дороги, освітлення, організації вивозу сміття тощо).

5. Ще менше дивитись телевізор (в процесі виконання. єдина священна програма - футбол)

6. Виловити здоровацького рибня, а потім його відпустити (ніколи так ще не робив, але якщо зможу, то ми точно трошки станемо більше схожими на цивілізовану країну...)

 

Якщо кожен з нас впорядкує життя біля себе, в собі, під собою і ще трішечки корисного зробить для громади, то країна розквітне за один сезон. Впевнений. Імхо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме тому я і вважаю, що дискусію починати нема жодного сенсу. Наш так званий "політикум" не притримується жодних правил. Більше того, вони саме заради цього і лізуть у владу. Бо саме там для таких найбезпечніше місце.

 

100% и признать Русский вторым государственным! И все - идилия.

Змінено користувачем Валерий Валентинович
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все люди одинаковы, но один и тот же человек будет иметь разные условия жизни в разных странах (включая социальные программы, образование, медицину и т.д.). Таким образом меняться должен не гражданин, а государство. Этот процесс (цивилизованный без социальных сотрясений) должен идти сверху. Если снизу, это просто революция со всеми вытекающими (вспомните старую мудость про жизнь в эпоху революций) - энтузиазма много, но разочарований еще больше, поскольку результатами пользуются не те, кто честней, а те, кто хитрей...

Хочешь стать политиком - убей в себе человека!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

100% и признать Русский вторым государственным! И все - идилия.

Вам только ЭТО мешает писать на этом языке без ошибок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

100% и признать Русский вторым государственным! И все - идилия.

 

 

Во-первых, я этого сделать никак не смогу.

Во-вторых, я этого совершенно не хочу.

Так что в мой план сей пункт точно не включен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3.1. об'єднатися...

3.2. напрацювати...

3.3. донести...

 

Это все безусловно хорошо и со всем этим могу согласиться. Но не будет никакого толку до тех пор, пока не будет четкой инструкции кто-что-когда-что-зачем должен делать. И что будет, если он сделает это не так.

Управление должно быть технократичным, с четкими понятными инструкциями. А пока это напоминает протокол комсомольского собрания. 8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме тому я і вважаю, що дискусію починати нема жодного сенсу. Наш так званий "політикум" не притримується жодних правил. Більше того, вони саме заради цього і лізуть у владу. Бо саме там для таких найбезпечніше місце.

 

У Вас чудовий план. Але за умови що в країні все гаразд.

Розвиток ситуації в політикумі створює загрози/ризики по кожному з перелічених Вами пунтків. Навіть рибалка ризикована.

 

P.S.

по п.5. - телевізор в мене вдома відсутній як ворожий елемент :).

Змінено користувачем Валерий Валентинович
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это все безусловно хорошо и со всем этим могу согласиться. Но не будет никакого толку до тех пор, пока не будет четкой инструкции кто-что-когда-что-зачем должен делать. И что будет, если он сделает это не так.

Управление должно быть технократичным, с четкими понятными инструкциями. А пока это напоминает протокол комсомольского собрания. 8-)

 

Якщо я сам напишу такі інструкції то і виконуватиму їх максимум я сам :)

Але якщо ми їх напишемо разом з Вами, то таких стане значно більше :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все люди одинаковы, но ***

 

Від верхівки марно чекати чогось путього. За нинішніх умов природного добору догори спливає лише л@йно і його там за 20 років накопичилось чимало.

Змінено користувачем Валерий Валентинович
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від верхівки марно чекати чогось путього. За нинішніх умов природного добору догори спливає лише л@йно і його там за 20 років накопичилось чимало.

Це загальносвiтова тенденцiя. Чи Ви в змозi навести хоча б декiлька прiзвищ абсолютно чесних полiтикiв загальносвiтового гатунку? Марно шукати... В кожного можна знайти хиби...

Але й пiдштовхувати iсторiю не варто, якщо, звичайно Вас дiйсно цiкавить кiнцевий результат, а не персональнi сьогоденнi потреби.

Отаке...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це загальносвiтова тенденцiя. Чи Ви в змозi навести хоча б декiлька прiзвищ абсолютно чесних полiтикiв загальносвiтового гатунку? Марно шукати... В кожного можна знайти хиби...

Але й пiдштовхувати iсторiю не варто, якщо, звичайно Вас дiйсно цiкавить кiнцевий результат, а не персональнi сьогоденнi потреби.

Отаке...

 

Все вірно, люди не ідеальні і не будуть такими ніколи.

Однак за одних умов вони можуть прагнути до ідеалу і проявляти найкращі свої риси, а за інших деградувати до покидьків.

І це мало залежить від людей а більше від умов.

 

Так, і на заході верхівка теж не ідеальна, але чи можна їхню верхівку порівняти з нашою?

 

Кінцевий результат в якому я зацікавлений і мої персональнi сьогоденнi потреби взаємопов'язані і перетинаються в багатьох площинах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, і на заході верхівка теж не ідеальна, але чи можна їхню верхівку порівняти з нашою?

 

.

20 рокiв для таких перевтiлень занадто мало. Уci нашi президенти були комсомольцями... Одна людина навiть за добу здатна змiнити погляд на свiтоустрiй, а для соцiуму i 100 рокiв може не вистачити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас чудовий план. Але за умови що в країні все гаразд.

Розвиток ситуації в політикумі створює загрози/ризики по кожному з перелічених Вами пунтків. Навіть рибалка ризикована.

 

Прошу прощения, что пишу вам на русском, EugeneH, хоть я и потомственный хохол, не хочу быть похожим на Мыколу Яновича- ошибок наделаю. Мне очень близки ваши порывы, но вынужден поддержать моего коллегу Sass. Почему, потому что мне приходится часто ездить по нашей стране и общаться с нашими согражданами в разных регионах , в городах и в селах. Не буду много писать, скажу только, что план ваш изначально провальный. Сегодня люди не те, что были в 2004, и лозунгами с программами и призывами просто так доверия добиться очень трудно. Правильно сказал мой коллега, проблема заложена гораздо глубже, и подходить к этой проблеме нужно не этими методами. ИМХО

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу прощения, что пишу вам на русском, EugeneH, хоть я и потомственный хохол, не хочу быть похожим на Мыколу Яновича- ошибок наделаю.

 

Нема за що вибачатись, :).

Говоріть/пишіть якою Вам зручніше. Я ж не догматик якийсь зациклений на мовному питанні :)

 

Мне очень близки ваши порывы, но вынужден поддержать моего коллегу Sass. Почему, потому что мне приходится часто ездить по нашей стране и общаться с нашими согражданами в разных регионах , в городах и в селах. Не буду много писать, скажу только, что план ваш изначально провальный. Сегодня люди не те, что были в 2004, и лозунгами с программами и призывами просто так доверия добиться очень трудно. Правильно сказал мой коллега, проблема заложена гораздо глубже, и подходить к этой проблеме нужно не этими методами. ИМХО

 

НМД, план провальний лише в одному - назбирати критичну масу щоб цей проект зрушив з місця.

Коли режим почне валитись (чи його почнуть валити) виникне вакуум альтернатив.

Саме цей час буде сприятливим для появи нової ідеї.

Однак якщо нова ідея буде "сира", не зрозуміла, і без команди однодумців то її очікує неминуче фіаско.

А якщо продумана, вивірена, вичитана, і з командою - то шанси значно зростають.

Але на це все потрібен час і команда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але на це все потрібен час і команда.

Вы забыли одну вещь -под "це" нужны "гроші", будь они не ладны

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы забыли одну вещь -под "це" нужны "гроші", будь они не ладны

 

Ні не забув. Я про це пам'ятаю і не вважаю ситуацію безвихідною.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні не забув. Я про це пам'ятаю і не вважаю ситуацію безвихідною.

"Пам'ятать" и знать где их взять, по мне разные вещи, отсюда и ситуация вытекает со всеми ее обстоятельствами. Опять же, как это не прискорбно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...