Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ракушняк 38см VS Кератерм 25

Morik

Рекомендовані повідомлення

Добрий день!

Матеріал для стін був вибраний ракушняк в силу своєї ціни і екологічності.

Планую стіни в повний камінь 38 см.

Але закралась думка, що можливо краще все таки керам блоки. Так як каратерм 38 виходить в 2 рази дорожче, то із керам блоків підходить лише кератерм 25.

отож що вибрати?

Фундамент залитий 40 см(планувався ракушняк), чи можна на нього класти стіну в 25 см.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день!

Матеріал для стін був вибраний ракушняк в силу своєї ціни і екологічності.

Планую стіни в повний камінь 38 см.

Але закралась думка, що можливо краще все таки керам блоки. Так як каратерм 38 виходить в 2 рази дорожче, то із керам блоків підходить лише кератерм 25.

отож що вибрати?

Фундамент залитий 40 см(планувався ракушняк), чи можна на нього класти стіну в 25 см.?

 

А что Вам даст кератерм 25? Утеплять все равно его нужно. Как по мне - то же самое, что обычный кирпич.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мій хлопський розум, цегла також досить екологічний матеріал. А по ціні +- виходить не дуже велика різниця. Тому і цікаво яка з стін буде міцніша, тепліша... і.т.д
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мій хлопський розум, цегла також досить екологічний матеріал. А по ціні +- виходить не дуже велика різниця. Тому і цікаво яка з стін буде міцніша, тепліша... і.т.д

 

ну так смотрите тогда в сторону обычного кирпича

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ІМХО звичайна цегла вийде дорожче із-за розхідних матеріалів на кладку і за ціни самої кладки
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ІМХО звичайна цегла вийде дорожче із-за розхідних матеріалів на кладку і за ціни самої кладки

 

Вы считали или наобум говорите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день!

Матеріал для стін був вибраний ракушняк в силу своєї ціни і екологічності.

Планую стіни в повний камінь 38 см.

Але закралась думка, що можливо краще все таки керам блоки. Так як каратерм 38 виходить в 2 рази дорожче, то із керам блоків підходить лише кератерм 25.

отож що вибрати?

Фундамент залитий 40 см(планувався ракушняк), чи можна на нього класти стіну в 25 см.?

Я думаю что надо класть рукушку в кирпич,+ утеплитель итого стена 500-550 мм, теплее

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...