Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ауді ТТ продаю терміново

inter

Рекомендовані повідомлення

Ауді ТТ. Двигун -1.8 ТІ Пробіг 88 тис.км. Рік випуску-2000.Механіка 5ступ., потужність - 250 к/с. Кузов – купе 3 дв. Витрата палива – 8,5л. Колір – сірий металік. Шкіряний салон, АВS, електро дзеркала, центральний замок, сигналізація, airbag -6шт, підсилювач керма. Встановлені допи: Аудіоситема із потужним підсилювачем, виконана повна обезшумка салону, встановлено хромпакет, підсилено ходову (спортивна ходова), Bluetooth, LSD монітор 7" CD, DVD; та нові легкосплавні диски. 22500 $ При купівлі доцільний торг!:beer: 80663932052 Віталій
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 9 лет пробег 85 тыс. км. - это сказка про пенсионера который выежал за хлебом по выходным!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 9 лет пробег 85 тыс. км. - это сказка про пенсионера который выежал за хлебом по выходным!

 

ну зря Вы так, все в жизни возможно. На спидометре машины моей жены меньше 40К, машина куплена в феврале 2003, эксплуатируется практически ежедвневно.

Возможно и на ТТ-шке ездила мало или редко

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ааааааааааа моя мечта....и цена приемлимая...жаль что не автомат:(

 

забирай мою...у меня 2003 год голубая...пробег 40 тыс на автомате 1.8Т (правда ее не очень хочу продавать) но если кто будет покупать, то отдам...мне хочется такую же но на ручке...машинка БОМБА!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

забирай мою...у меня 2003 год голубая...пробег 40 тыс на автомате 1.8Т (правда ее не очень хочу продавать) но если кто будет покупать, то отдам...мне хочется такую же но на ручке...машинка БОМБА!

 

напишите в личку цену. вдруг куплю:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

забирай мою...у меня 2003 год голубая...пробег 40 тыс на автомате 1.8Т (правда ее не очень хочу продавать) но если кто будет покупать, то отдам...мне хочется такую же но на ручке...машинка БОМБА!

 

И мне цену в личку плиз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

забирай мою...у меня 2003 год голубая...пробег 40 тыс на автомате 1.8Т (правда ее не очень хочу продавать) но если кто будет покупать, то отдам...мне хочется такую же но на ручке...машинка БОМБА!

 

Цену в личку, может возьму!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ауді ТТ. Двигун -1.8 ТІ Пробіг 88 тис.км. Рік випуску-2000.Механіка 5ступ., потужність - 250 к/с. Кузов – купе 3 дв. Витрата палива – 8,5л. Колір – сірий металік. Шкіряний салон, АВS, електро дзеркала, центральний замок, сигналізація, airbag -6шт, підсилювач керма. Встановлені допи: Аудіоситема із потужним підсилювачем, виконана повна обезшумка салону, встановлено хромпакет, підсилено ходову (спортивна ходова), Bluetooth, LSD монітор 7" CD, DVD; та нові легкосплавні диски. 22500 $ При купівлі доцільний торг!:beer: 80663932052 Віталій

 

Віддам за 20тис у.о.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 14 посмотрю

 

Я думаю людей отпугивает излишняя спортивность авто, спортивная ходовая, чип тюнинг до 250 лошадок (в следствии повышенный расход) - все это делалось для полуспортивной эксплуатации авто. Как дела с ходовой обстоят, что меняли? Салон скрипит? Подушки стреляли? Какие повреждения были? Что красилось?

Змінено користувачем Иван Иванов
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...