Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Требуются услуги разнорабочих или "Отдам грунт на подсыпку"

barek

Рекомендовані повідомлення

Куча глины на участке, по примеркам "на глазок" от моих работников кубов 20-25, стороннего представителя стройфирмы около 30 кубов. До дороги около 30 метров по слегка пересеченной местности. Нужно набирать глину в мешки и перетаскивать их к дороге, с последующей загрузкой (по 20 мешков) в пикап.Я на пикапе сам ее буду перевозить метров на 200 к оврагу. Участок в 10км по новой обуховской, за ходосеевкой. За сколько денег можно организовать? barek@bk.ru
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Экскаватор не заедет.....а через соседей не хочется, не очень дружные они у меня, к сожалению....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо місцевість СЛЕГКА пересеченная, то любий єкскаваторщик зробить собі під"їзд за короткий час. 30 кубів землі - це 40 тон При запропонованій ціні 100грн за тону маємо 4000 тисячі Візьміть 200 грн за годину роботи трактора , таку ж самоскида і запропоновану ціну -- виходить що екскаватор може ковиряти вашу землю 10 годин а машина стільки ж возити

Для самоскида ЗІЛ і єкскаватора при вказаній віддалі -3- 4години роботи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, там из поддонов сделаны такие наклонные эстакады или мостики или отмостки, не знаю как это назвать правильно....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...