Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будь ласка, порадьте яку теплу плівкову (!) підлогу купити під паркетну дошку

ron*

Рекомендовані повідомлення

На нашому ринку представлені різні корейські фірми виробники. Про переваги уже начитався. Кожна хвалить себе по-своєму :)

Буду вдячний, якщо в цій темі люди, які мали справу з таким типом підігріву розкажуть і про недоліки такого рішення :)

 

Окремо буду вдячний за вигідні пропозиції по ціні в приват. (м. Київ)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не забудьте купить сразу запасной паркетдоски в количестве, равном площади укладки в комнате.

 

Через три года как раз пригодится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не забудьте купить сразу запасной паркетдоски в количестве, равном площади укладки в комнате.

 

Через три года как раз пригодится.

ага... ясно. Це все, що ви можете сказати по темі? 8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ron*

А чем кабель не угодил?

 

Нічим. Хіба я десь писав щось погане про кабель? У ванні буде кабель. В темі було прохання покритикувати рішення з плівкою. Є якісь ідеї? (якщо враховувати, що по ціні +/- виходить та сама кінцева вартість квадрата в середньому як кабеля, так і плівки.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поверьте, я Вам дал весьма дельный совет - Вы ее однозначно выбросите, угробив через три года....

 

А то, что Вам не пояснили Ваши продавцы пленки о термостатировании температуры под покрытием - это свидетельствует об их профподготовке, и к сожалению не в лучшую сторону.

Увы, они Вам этого и не расскажут, ибо наверняка знают, что термостатировать пол под досками при использовании пленки сухой укладки практически невозможно.

Соответсвенно, мой совет о покупке доски с запасом Вам очень пригодится....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В темі було прохання покритикувати рішення з плівкою. Є якісь ідеї? (якщо враховувати, що по ціні +/- виходить та сама кінцева вартість квадрата в середньому як кабеля, так і плівки.)

Так мы и пытаемся критиковать :rolleyes:

И по цене кабелем буде все равно дешевле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поверьте, я Вам дал весьма дельный совет - Вы ее однозначно выбросите, угробив через три года....

 

А то, что Вам не пояснили Ваши продавцы пленки о термостатировании температуры под покрытием - это свидетельствует об их профподготовке, и к сожалению не в лучшую сторону.

Увы, они Вам этого и не расскажут, ибо наверняка знают, что термостатировать пол под досками при использовании пленки сухой укладки практически невозможно.

Соответсвенно, мой совет о покупке доски с запасом Вам очень пригодится....

 

Я перед тим як створювати цю тему пішов у пошук, прочитав кілька обговорень теплої підлоги (взагалі теплої, не конкретно плівкової ) і натрапляв там на ваші аргументовані поради.

А те, що ви тут пишете - купити нову паркетну дошку про запас - це скоріше не порада, а сарказм, який не оцінив не лише я, а й кожен хто хотітиме дізнатись про такий вид підігріву підлоги і читатиме вашу відповідь в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, для тех, кто пользовался поиском и читал мои умные советы, однако просто "читал", но пользы не вынес - подведем итог:

 

Классически мы имеем паркетдоску "одной извесной марки". Ура...

 

п. 1. Предостережения: Все производители паркетдоски пишут, что темп. пола под доской = макс 26-28 грд. Это Вы, конечно, читали и поняли. Если нет - советую еще раз поднять бумаги на Вашу паркетдоску и внимательно это изучить.

 

п.2. Конфликт: Все, почти все производители "паркетов известной марки" пишут, что паркетдоску на электроподгрев ложить "не рекомендуется" . Тоесть, я надеюсь, это тоже читано и понято. Вы идете почти в разрез с правилами эксплуатации купленного изделия.

 

Теперь: как это все увязать. И тут я говорю, что теоретически и практически это осуществимо - надо просто стабилизировать темп бетонной стяжки (!!!! именно стяжки!!!!) с помощью регуляторов коих есть великое множество....

 

Однако, в случае с пленочными теплыми полами есть ньюансы, которые умалчиваются:

 

а) мокрая укладка: если она, пленка, маринуется в бетон, то все отлично для доски - термостатирование осуществимо, но ооочень смутно беспокоит аспект надежности работы самой пленки (аргументы ищите поиском, я тут вызывал дуэль пленочников, но все сдулись).

 

б) сухая укладка: типа просто постелить под паркетдоску как показывают картинки на рекламе. Для пленки в принуипе все нормально, Бог с ней, в случае любого аяяя к ней есть доступ.

Но в аспекте четкого регулирования температуры под доской - полная ахинея, система нерегулируема и, если Вы думаете, что Вы в такой конструкции можете что-то поддерживать с нормальной точностью, то я Вас разочарую.... Не можете. И доску таки запару лет угробите..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так мы и пытаемся критиковать :rolleyes:

И по цене кабелем буде все равно дешевле.

ну... критика какбэ передбачає якісь аргументи, нє? Від вас я поки шо їх не почув :)

Стосовно ціни. Якщо взяти для прикладу одне з 3-х приміщень, які мені потрібно обігріти - кімнату 22 квадрати, то без терморегулятора ця площа мені обійдеться в приблизно 28$ за квадрат.

 

Коли прораховував кабельний варіант, то

лише квадрат 5 см стяжки під це діло зі стяжечною роботою, укладкою кабеля, матеріалами, їхньою доставкою, заносом в квартиру обходився у 13$ мінімум за квадрат. Потім цьому всьому потрібно сохнути мінімум місяць. Ну і до цих 13$ скільки мені потрібно додати за кабель нексанс, наприклад з усіма іншими необхідними для монтажу додатковими матеріалами ? (без терморегулятора)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, для тех, кто пользовался поиском и читал мои умные советы, однако просто "читал", но пользы не вынес - подведем итог:

 

Классически мы имеем паркетдоску "одной извесной марки". Ура...

 

п. 1. Предостережения: Все производители паркетдоски пишут, что темп. пола под доской = макс 26-28 грд. Это Вы, конечно, читали и поняли. Если нет - советую еще раз поднять бумаги на Вашу паркетдоску и внимательно это изучить.

 

п.2. Конфликт: Все, почти все производители "паркетов известной марки" пишут, что паркетдоску на электроподгрев ложить "не рекомендуется" . Тоесть, я надеюсь, это тоже читано и понято. Вы идете почти в разрез с правилами эксплуатации купленного изделия.

 

Теперь: как это все увязать. И тут я говорю, что теоретически и практически это осуществимо - надо просто стабилизировать темп бетонной стяжки (!!!! именно стяжки!!!!) с помощью регуляторов коих есть великое множество....

 

Однако, в случае с пленочными теплыми полами есть ньюансы, которые умалчиваются:

 

а) мокрая укладка: если она, пленка, маринуется в бетон, то все отлично для доски - термостатирование осуществимо, но ооочень смутно беспокоит аспект надежности работы самой пленки (аргументы ищите поиском, я тут вызывал дуэль пленочников, но все сдулись).

 

б) сухая укладка: типа просто постелить под паркетдоску как показывают картинки на рекламе. Для пленки в принуипе все нормально, Бог с ней, в случае любого аяяя к ней есть доступ.

Но в аспекте четкого регулирования температуры под доской - полная ахинея, система нерегулируема и, если Вы думаете, что Вы в такой конструкции можете что-то поддерживать с нормальной точностью, то я Вас разочарую.... Не можете. И доску таки запару лет угробите..

Так. Зрозуміло, але хочеться дізнатись - можливі негативні сценарії з дошкою під якою буде плівка - це все теорія, чи ваш практичний досвід?

Я не хочу тут підловити вас на тому, що ви самі не клали плівку і тому не можете нічого про це казати. Але цікавить, чи бачили ви хоча б на власні очі приміщення, де б у ламінату чи паркетної дошки через кілька років експлуатації з"являлись якісь проблеми через такий нагрів підлоги?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але цікавить, чи бачили ви хоча б на власні очі приміщення, де б у ламінату чи паркетної дошки через кілька років експлуатації з"являлись якісь проблеми через такий нагрів підлоги?

 

Доска лодочкой, щели в спичку. Вот и все симптомы.

Хотите меньше забот с подогревом - уложите лучше кабель, в стяжку, с обовязательным термостатом ограничения и контроля стяжки...

 

 

Хотите детальных плюшек по доскам - есть на форуме SpStudent - дядька отлично знает тему покрытий и может научить уму даже меня, а это многое значит...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно ціни. Якщо взяти для прикладу одне з 3-х приміщень, які мені потрібно обігріти - кімнату 22 квадрати, то без терморегулятора ця площа мені обійдеться в приблизно 28$ за квадрат.

 

Коли прораховував кабельний варіант, то

лише квадрат 5 см стяжки під це діло зі стяжечною роботою, укладкою кабеля, матеріалами, їхньою доставкою, заносом в квартиру обходився у 13$ мінімум за квадрат. Потім цьому всьому потрібно сохнути мінімум місяць. Ну і до цих 13$ скільки мені потрібно додати за кабель нексанс, наприклад з усіма іншими необхідними для монтажу додатковими матеріалами ? (без терморегулятора)

А Вы стяжку, если пленку будете ложить, не будете делать? У Вас уже под "ноль" сделано?

Если кабелем Nexans, то на площадь 22м2 получится 148 грн (~ 18,2 у.е) за м2.

Но я же не обязательно говорил Nexans, есть дешевле кабель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло, але хочеться дізнатись - можливі негативні сценарії з дошкою під якою буде плівка - це все теорія, чи ваш практичний досвід?

А кто Вам такое расскажет? Вы узнайте, сколько вообще эта пленка на рынке продается?

И не забывайте, что европейцев и азиатов не пугает рассохнувшийся паркет. Они понимают, что это натуральный материал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доска лодочкой, щели в спичку. Вот и все симптомы.

Хотите меньше забот с подогревом - уложите лучше кабель, в стяжку, с обовязательным термостатом ограничения и контроля стяжки...

 

 

Хотите детальных плюшек по доскам - есть на форуме SpStudent - дядька отлично знает тему покрытий и может научить уму даже меня, а это многое значит...

 

Спробую ще раз :) - ви бачили це на власні очі? І можете впевнено сказати, що появі щілин сприяла не крива стяжка під дошкою?

Тут ще ось який момент, коли іноземні виробники впевнено в інструкції заявляють, що їхню плівку можна класти під ламінат і паркетну дошку, то вони ставлять на кін свою репутацію, (а за кордоном ризикують не лише репутацією, а й тим, що їх засудять, якщо їхні слова в інструкції не відповідатимуть дійсності і з покриттям підлоги щось станеться з вини виробника цієї плівки)

 

Тепер ще по пунктах хочеться пройтись:

 

п. 1. Предостережения: Все производители паркетдоски пишут, что темп. пола под доской = макс 26-28 грд. Это Вы, конечно, читали и поняли. Если нет - советую еще раз поднять бумаги на Вашу паркетдоску и внимательно это изучить.

 

Чим скажімо 40 градусів від кабеля в стяжці буде краще для паркетної дошки ніж ті ж самі 40 градусів від плівки?

І там, і там отримуємо вихід за межі рекомендованих 28 градусів.

 

п.2. Конфликт: Все, почти все производители "паркетов известной марки" пишут, что паркетдоску на электроподгрев ложить "не рекомендуется" . Тоесть, я надеюсь, это тоже читано и понято. Вы идете почти в разрез с правилами эксплуатации купленного изделия.

Так пишуть. І хочеться зрозуміти тут так само - чим для паркетної дошки кабель буде кращий, адже це також електропідігрів, який "не рекомендуется"

 

 

Теперь: как это все увязать. И тут я говорю, что теоретически и практически это осуществимо - надо просто стабилизировать темп бетонной стяжки (!!!! именно стяжки!!!!) с помощью регуляторов коих есть великое множество....

 

Що все ж мається на увазі - тримати температуру на регуляторі нижчою? Чи як можна "стабілізувати" температуру бетонної стяжки?

 

 

Якщо підсумовувати, то ось що принципове я не можу зрозуміти - чому нас повинна хвилювати температура стяжки? Якщо ламінат, паркетна дошка - це так звані "плаваючі підлоги" і якщо виробник плівкового нагрівача каже, що під них можна безпечно класти нагрівальні листи, то яким тоді боком "не стабілізована" стяжка буде шкодити покриттю підлоги якщо вона безпосередньо з ним не контактує, а між стяжкою паркетною дошкою є плівка, яка і нагріває дерево/ламінат.

 

Останнє - що собою представляє "термостат ограничения и контроля стяжки" ? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто Вам такое расскажет? Вы узнайте, сколько вообще эта пленка на рынке продается?

 

Так в тому то і річ, як Murava може писати про 3 роки після яких дошку можна буде викидати, якщо вона полежить на такій плівці, якщо вона у нас зовсім недавно?

 

И не забывайте, что европейцев и азиатов не пугает рассохнувшийся паркет. Они понимают, что это натуральный материал.

 

впевнений, що це не так. Їх не лякає старий паркет, який розсохнувся. Для сучасних ремонтів як у нас, так і у них - це неприпустимо.

 

А Вы стяжку, если пленку будете ложить, не будете делать? У Вас уже под "ноль" сделано?

 

Зараз на новій квартирі є пристойна стяжка (пройшовся по ній з 3метровим рівнем для перевірки) на яку можна спокійно класти ламінат/паркетну дошку. І в такому випадку витрати ідуть лише на плівку.

 

А взагалі стелі 3 метри, тому впринципі можна ще спокійно підняти на 5 см стяжку в якій сховати нагрівальні кабелі . Так шо цей варіант ще не відкинутий. Але реально хочеться почути тут "пленочников" перед тим як робити остаточний вибір.

 

Если кабелем Nexans, то на площадь 22м2 получится 148 грн (~ 18,2 у.е) за м2.

Но я же не обязательно говорил Nexans, есть дешевле кабель.

Що тоді можете сказати про найдешевший (з тих пропозицій які я сьогодні знайшов) двожильний український кабель Эксон (линейная мощность 16,5 при 220В) і трохи дорожчий російський двожильний Теплолюкс?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повторяю еще раз - видел на власнi очi, мацав власними руками, пхав туда сiрнички.

 

Касаемо стяжки - температуру массива можно стабилизировать. Температуру пленки - сложно.

 

Вобщем, сходите к Владимиру в офис, он все покажет, расскажет и научит.... А то описывать тут научные труды в десяти томах как-то сложно....

 

 

===========

"Тут ще ось який момент, коли іноземні виробники впевнено в інструкції заявляють, що їхню плівку можна класти під ламінат і паркетну дошку, то вони ставлять на кін свою репутацію, (а за кордоном ризикують не лише репутацією, а й тим, що їх засудять, якщо їхні слова в інструкції не відповідатимуть дійсності і з покриттям підлоги щось станеться з вини виробника цієї плівки)"

 

Рассмешило....

 

А вот скажите, Вам не страшно ЭТО поставить в стяжку? Или Вы будете опираться на "написано" производителем, а отечественное ПУЕ - это так, для лохов сельских... типа нам же тут модный корейский "производитель обогревательных поделок" написал - значит можно :)

 

Мало того, я Вам открою страшную тайну: по словам и клятвенным заверениям производителя, если Вашу пленку проткнуть гвоздем - то ток не вытекает! у них в Корее законы Ома и Киргофа не работают... наверное в силу каких-то георгафических особенностей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут ще ось який момент, коли іноземні виробники впевнено в інструкції заявляють, що їхню плівку можна класти під ламінат і паркетну дошку, то вони ставлять на кін свою репутацію, (а за кордоном ризикують не лише репутацією, а й тим, що їх засудять, якщо їхні слова в інструкції не відповідатимуть дійсності і з покриттям підлоги щось станеться з вини виробника цієї плівки)

Ничего они не ставят. Одни пишут, что можно использовать с паркетом, а паркетчики пишут, что нельзя. В итоге: виноват сам покупатель.

Що тоді можете сказати про найдешевший (з тих пропозицій які я сьогодні знайшов) двожильний український кабель Эксон (линейная мощность 16,5 при 220В) і трохи дорожчий російський двожильний Теплолюкс?

Это, конечно, не Nexans, но рекомендую Вам остановиться на Эксоне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Рассмешило....

 

А вот скажите, Вам не страшно ЭТО поставить в стяжку?

 

Ничего они не ставят. Одни пишут, что можно использовать с паркетом, а паркетчики пишут, что нельзя. В итоге: виноват сам покупатель.

S_Vladimir_79

murava

 

сумно це все. Знаєте, відсутність в більшості випадків зрозумілих і конкретних відповідей на запитання просто через відсутність досвіду роботи з цими плівками і така впевненість в тому, що нічого крім кабельних використовувати не можна дуже мені нагадує дещо.

А саме те , як років 10-12, коли в Україні починали працювати активно гіпсокартоном, то "стара гвардія" штукатурів активно зі своїми аргументами доводила, що гіпсокартон нікуди не годиться, він не міцний і так далі. Минув час і всі зрозуміли, що у кожного рішення є свої вади і переваги. Так само було і з пластмасовими трубами для сантехніки. Так само підозріло ставились до ламінату, який розходився дуже швидко. Тільки от потім виявлялось, що це відбувається через криву стяжку, а не "поганість" ламінату.

 

Зараз, поки в цій темі не було відповідей нових перейшов з рунету і українських форумів на англомовну частину мережі, щоб подивитись, що стосовно плівкового підігріву + ламінату (або паркетної дошки ) пишуть.

І пишуть як раз, що саме цей тип нагріву ідеально підходить для таких цілей...

Так шо народ, розумію, що ви звикли працювати з чимсь одним, але по-моєму вам бракує об"єктивності. :)

Кому цікаво - може глянути, що з цього приводу кажуть іноземні ресурси

www.google.com/search?hl=en&safe=off&rlz=1G1GGLQ_UKZZ260&q=Heating+Films+and+laminated+floor&aq=f&oq=&aqi= (це пошуковий запит в гуглі без регіональної прив"язки)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отлично. У нас полный ноль по объективности. А я вообще - ноль без палочки.

 

Меня только одно вопрошает - если Вы уже все выяснили -зачем вышли на форум с вопросом? :)

 

Касаемо функционала паркетдоски на подогреве - обратитесь-ка , уважаемый, к инструкции поставщика доски и прочтите что там написано. Ибо на банке солярки тоже написано, что для авто годится, только бензиновые что-то худо на ней едут.

 

А касаемо: вот там иноземцы пишут "можно". Да пусть пишут - на заборе тоже пишут, только слава Богу, у нас есть свое ПУЕ и нормирование электробезопасности ( и оно кстати писано кровью, как и ПДР) - дык вот эти Ваши любимые иноземцами пленочки конкретно оному противоречат.

Поэтому, если Вам охота подставляться -да ради Бога, естественнный отбор никто не отменял, товарищ Дарвин не зря теорию написал - погибают либо самые глупые, либо любопытные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отлично. У нас полный ноль по объективности. А я вообще - ноль без палочки.

 

Меня только одно вопрошает - если Вы уже все выяснили -зачем вышли на форум с вопросом? :)

 

Касаемо функционала паркетдоски на подогреве - обратитесь-ка , уважаемый, к инструкции поставщика доски и прочтите что там написано. Ибо на банке солярки тоже написано, что для авто годится, только бензиновые что-то худо на ней едут.

 

А касаемо: вот там иноземцы пишут "можно". Да пусть пишут - на заборе тоже пишут, только слава Богу, у нас есть свое ПУЕ и нормирование электробезопасности ( и оно кстати писано кровью, как и ПДР) - дык вот эти Ваши любимые иноземцами пленочки конкретно оному противоречат.

Поэтому, если Вам охота подставляться -да ради Бога, естественнный отбор никто не отменял, товарищ Дарвин не зря теорию написал - погибают либо самые глупые, либо любопытные.

Ви занадто емоційно висловлюєте думки. І як би це акуратніше сказати. Я б цього не писав, але коли уже зайшла мова про Дарвіна .... :)

Коротше, зверхні поради "справжнього профі" стосовно закупки ще одного комплекту дошки з розрахунком на те, щоб новоприбулий юзерочайник у відповідь на це "затрепетал" від пошани і почав слухняно запитувати і виконувати те, що йому скаже досвідчений "жесткий, но справедливый" гуру явно не спрацювали :)

 

Так, для тех, кто пользовался поиском и читал мои умные советы,

Також, коли прочитав це речення, де була дана оцінка власним постам, то уже відверто сміявся. Без образ :rolleyes:

А питання у мене цілком нормально сформульоване в першому пості цієї теми. Просто прочитайте його ще раз, а потім свої відповіді і ви зрозумієте, що забрели у своїх коментах не туди, куди слід було : )

Змінено користувачем ron*
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На нашому ринку представлені різні корейські фірми виробники. Про переваги уже начитався. Кожна хвалить себе по-своєму :)

Буду вдячний, якщо в цій темі люди, які мали справу з таким типом підігріву розкажуть і про недоліки такого рішення :)

 

Окремо буду вдячний за вигідні пропозиції по ціні в приват. (м. Київ)

 

Во-первых, я категорично против напольного отопления.

Во-вторых, а чем Вам деревяный паркет не угодил, он что сам по себе холодный???:unknown:

 

P.S. Вообще-то любая доска, тем более паркетная имеет свою эксплуатационную влажность.

Для того, чтобы поддерживать необходимую влажность паркетной доски, Вам прийдется топить круглый год, для поддержания ее постоянной (влажность), иначе одними спичками Вы не обойдетесь.

Вот тогда она у Вас пролежит века.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во-первых, я категорично против напольного отопления.

взагалі будь якого? Тут по моєму незакінчена фраза.

Не хочете продовжити? Наприклад "Во-первых, я категорично против напольного отопления, потому что .... ..... "

 

Во-вторых, а чем Вам деревяный паркет не угодил, он что сам по себе холодный???:unknown:

 

Всім підходить. Тільки це не паркет, а паркетна дошка. Квартира з эркером. (вікна 3 метра від підлоги до самої стелі). Від такого масиву вікон завжди іде багато холоду. Це уже перевірено на власному досвіді на іншій квартирі з панорамними вікнами.(енергозберігаючими двокамерними)

А це означає, що стандартна батарея дасть лише 40-50 % необхідного для комфортної температури тепла, а тепла підлога має дати решту. Крім всього це новобудова, де ще більшість народу не зробила ремонти, не підписала договори з жеком, відповідно ніхто бесплатно не буде прогрівати весь будинок, навіть якщо кілька квартир включно з моєю платитимуть за опалення. А жити в квартирі потрібно буде уже десь із нового року. Така ситуація...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

взагалі будь якого? Тут по моєму незакінчена фраза.

Не хочете продовжити? Наприклад "Во-первых, я категорично против напольного отопления, потому что .... ..... "

 

(ссылка устарела), если интересно продолжим на контактах, или просмотрите мой профиль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

 

О мама мия :)

 

Ну не подходит, не ложится паркетдоска на пленку сухой укладки.!!!

 

Ну примите это как аксиому либо посоветуйтесь с нормальными грамотными продавцами этой самой доски, иначе теорию эволюции будуте проверять на себе по схеме "попробовал- не вышло- переделал"...

 

Вот под ламинат можно, ламполы терпят и не такие фокусы.

 

А вообще, я просто о том, что пленка - не лучший выбор в плане пожаро и электробезопасности и часто противоречат нормам.

 

Странный у нас люд - как скажи, что в этой шоколадке -гмо, не едят. А скажи - вот тут несоответсвие нормативам - пофигу, " а и так сойдет, никтож у меня там дома проверять не станет"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...