Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автоматика Faac 415.

DENSTAN

Рекомендовані повідомлення

День добрый,есть ли опыт в установке привода Faac 415 интересуют его плюсы и минусы и можно ли его сравнивать с Came Krono 300?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо трохи пошуком пройтись по форуму? Вже є відповіді

 

Порылся в поиске ничего ненашол.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так, вибачте, там про 414-ю "модель" було

сама автоматика непогана, вибаглива до стабільної напруги.

при напрузі 190В може відмовити.

тому бажано ставити стабілізатор.

 

але я б обрав кроно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я имею в виду этот привод avtomatika-vorota.com.ua/avtomatika-faac-415.html по цене он подороже Кроно,общался с одним спецом он говорил что помощнее чем Кроно и новая плата управления стоит более продвинутая,короче пока еще в раздумьях,любые отзывы форумчан приветствуются.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо мати купу функцій, якщо двигуни будуть стояти без руху через проблеми з напругою?!

Кроно дуже надійна автоматика.

Її щоб "ушатать" треба мати неабиякий хист.

І я б брав автоматику виходячи з наявних воріт.

Бо потужна автоматика може деформувати каркас, якщо каркас цей буде "хліпєнькім"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Размер створки шир.1.70х2.10, сварены из профильной трубы 30х40 и полностью зашиты металической филенкой толщиной 1.2мм, вес примерно около 100-120кг. Вдвоем легко снимали и надевали обратно на петли. Есть упоры, открываться будут не больше 10 раз в день. Столбы 100х100 квадрат, открываются ворота вовнутрь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо відкриєте характеристики,то побачите,що FAAC 415 є потужніший ніж Krono 300, це скаже Вам людина,яка технічно грамотна! А ще прочитайте про плату E045,яка має імпульсний блок живлення і передбачена для скачків напруги від 90 до 260 В,економія електроенергії.

muvic- а Ви якщо займаєтесь автоматикою Came,то хоч правдиву інформацію пишіть! Почитайте інструкіі і розберіться в автоматиці!

www.faac-ukraine.com/%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3/

можете переглянути відео про плату плату управління E045

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Той дивний випадок, коли враження від автоматики faac я пишу на підставі власного досвіду. А не інструкцій.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім відомо,що Krono 300 - це достатньо слабка автоматика!

E045 плата-це плата нова,а Ви з нею ніяк не могли мати справу,бо Ви не купували її!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім відомо,що Krono 300 - це достатньо слабка автоматика!

E045 плата-це плата нова,а Ви з нею ніяк не могли мати справу,бо Ви не купували її!

ню-ню.

нова плата - це всьо зашібісь.

та от тільки за роботу двигунів при нестабільній напрузі не тільки плата відповідає.

у слабкості кроно я міг особисто переконатися, коли кроно вивернув назовні ворота клієнту. та коли двигуни витримали шквальний порив вітру, проломивши каркасну трубу воріт 3 мм, але не зламавшись.

faac можна брати відкотну та секційну. розпашка, шлагбауми - дуже обережно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привет.дискусантам!!))Под заявленные створки конечно надо ставить FAAC!!!!Но не 415,а достаточно.даже лучше 414/ 412,или GENIUS.Это обусловлено габаритами корпуса привода.у 415 он громоздкий и не очень подходит под столб 100 мм!!!Привод берите с ходом штоа 400 мм.Т.К. толщина вашего столба 100 мм вам не придется возиться с угловыми расстояниями.а привод кроно с ходом штока 300 (даже меньше по факту)вынесет вам мозг!К вопросу о надежности!!!Говорить что кроно лучше чем FAAC может не самый профессионал!!!Просто блоки FAAC более прогрессивные и не каждому по зубам!!!Вот и придумывают небылицы!!Элементарно.Кроно клссом ниже а стоит дороже!!!САМЕ пор проснуться и поствить цены на уровне всех производителей!!(мое мнение)За 12 лет работы с FAAC .ремонтируя эти блоки на уровне перепрошивки у нас в сервисе не было ни одного блока с сгоревшим блоком питания!!!Даже после грозы!!Если Покупатель еще не определился с покупкой готов помочь!! mirvorot@ukr.net пишите!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

упс. знову те саме.

ну так навіть не дуже цікаво стає.

 

на своє запитання я так і не отримав відповіді, тому прошу ще раз:

а як тоді бути з тим, що про такі комплекти двигунів (414 kit) ні у італії, ні офіційні представники faac в Україні ніколи не чули.

і з дуже високим ступенем ймовірності двигуни faac 414 - це витвір наших польських товаришів, завезений контрабасом через західний кордон вже нашими "товаріщамі".

дайте мені посилання на сторінку товару на сайті faac. або ж на італійському, або на українському

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.faac-ukraine.com/faac-414/

от прошу дуже! відповідь на Ваше запитання!!

Не вводьте в оману клієнтів!

нєнєнє

на офіційному сайті, я ж чітко просив

таку сторінку я можу зляпати за кілька годин+пару пляшечок гарного хересу.

Змінено користувачем muvic
прибрав про контрабас, адже немає доказів
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щиро вітаю з почесним званням офіційного представника.

про контрабас беру свої слова назад.

домени це також підтверджують.

ок, тепер чекаю по 414-му.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А шо это тут такое происходит?) Откуда столько любителей автоматики Faac набежало? И все такие совсем недавно зарегистрированные)

Смотрите не перегните палку, как это было у мультибренда Д0рхан;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласен! Сейчас будет как с дУрханом и Ротелли...

 

Добавлено через 2 минуты

Всім відомо,що Krono 300 - це достатньо слабка автоматика!

E045 плата-це плата нова,а Ви з нею ніяк не могли мати справу,бо Ви не купували її!

 

Слабая для чего, для каких ворот, кому известно, почему нам никто не говорит, опять измена? Кроно - заявленные параметры отрабатывает с лихвой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім відомо,що Krono 300 - це достатньо слабка автоматика!

E045 плата-це плата нова,а Ви з нею ніяк не могли мати справу,бо Ви не купували її!

 

Всем известно, что Комфорт и Безпека пытаются продвинуть на рынок новый товар.

 

Но я бы не начинал свою деятельность с написания бреда и игрой на форуме "сам спросил - сам ответил"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем известно, что Комфорт и Безпека пытаются продвинуть на рынок новый товар.

 

Но я бы не начинал свою деятельность с написания бреда и игрой на форуме "сам спросил - сам ответил"

День добрый, спасибо всем за отзывы,эту тему создал лично я но с Комфорт и Безпека никаких дел не имел и ни имею. Нахожусь в Харьковской обл.город Волчанск, автоматикоой у нас никто не занимается привода хочу взять себе и родственнику, нашел объявление о продаже FAAC 415 два комплекта MASTER KIT по очень сладкой цене за комплект, вот и решил узнать мнение спецов, комплектация максимальная есть лампа,фотики и 3 пульта,они уже едут в мой город перевозчиком так что если все ок следующая тема от меня будет о настройке платы Е045.Всем спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо відкриєте характеристики,то побачите,що FAAC 415 є потужніший ніж Krono 300, це скаже Вам людина,яка технічно грамотна! А ще прочитайте про плату E045,яка має імпульсний блок живлення і передбачена для скачків напруги від 90 до 260 В,економія електроенергії.

muvic- а Ви якщо займаєтесь автоматикою Came,то хоч правдиву інформацію пишіть! Почитайте інструкіі і розберіться в автоматиці!

www.faac-ukraine.com/%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3/

можете переглянути відео про плату плату управління E045

 

 

Технически грамотный человек, глянув характеристики, вам скажет, что у привода Фаак 415 в 2 раза больше потребляемая мощность, а значит, он потребляет в 2 раза больше электроэнергии, чем привод KRONO.

Вот и посчитайте, сколько за год вам сэкономит привод KRONO ;)

Но уверен, что такие расчеты вам не осилить :D

 

 

А толкающее усилие на створке он развивает 3000 Ньютон, такое же, как и KRONO, это значит что КПД у Кроно в 2 раза выше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новий товар можливо у Вас! Є два самі відомі бренди у світі по автоматиці це Came I FAAC, а практично всі інші,які представлені в Україні- це Китай! Про який новий бренд іде мова? А клієнтам раджу детальніше підходити до вибору автоматики!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новий товар можливо у Вас! Є два самі відомі бренди у світі по автоматиці це Came I FAAC, а практично всі інші,які представлені в Україні- це Китай! Про який новий бренд іде мова? А клієнтам раджу детальніше підходити до вибору автоматики!

 

Krono - это не убиваемый привод для распашных ворот. Сравнение Came и Faac напомнило сравнение ватниками ворот EPU Hormann и своих недоделанных ворот.

Я бы рекомендовал заказчикам более детально подходить к выбору поставщика автоматики.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...