Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Участвовали бы Вы в создании корпоративного банка?

Masipula

Хотите ли Вы быть соучредителем "Корпоративного банка"?  

5 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Можливість створення в Україні кооперативних банків передбачена статтею 8 закону України "Про банки та банківську діяльність", яка визначає наступні норми:

 

1. Кооперативний банк створюється в порядку, передбаченому цим Законом. Законодавство про кооперацію поширюється на кооперативні банки в частині, що не суперечить цьому Закону.

2. Кооперативні банки створюються за принципом територіальності і поділяються на місцеві та центральний кооперативні банки.

3. Мінімальна кількість учасників місцевого (у межах області) кооперативного банку має бути не менше 50 осіб. У разі зменшення кількості учасників і неспроможності кооперативного банку протягом одного року збільшити їх кількість до мінімальної необхідної кількості діяльність такого банку припиняється шляхом зміни організаційно-правової форми або ліквідації.

4. Учасниками центрального кооперативного банку є місцеві кооперативні банки.

5. До функцій центрального кооперативного банку, крім передбачених цим Законом, належать централізація та перерозподіл ресурсів, акумульованих місцевими кооперативними банками, а також здійснення контролю за діяльністю кооперативних банків регіонального рівня.

6. Органами управління кооперативних банків є загальні збори учасників (пайовиків), спостережна рада банку та правління банку. Органом контролю є ревізійна комісія банку. Органи управління та контролю кооперативного банку створюються та здійснюють свої повноваження відповідно до цього Закону.

7. Статутний капітал кооперативного банку поділяється на паї. Рівень мінімального розміру статутного капіталу кооперативного банку встановлюється Національним банком України відповідно до цього Закону.

8. Кожний учасник кооперативного банку незалежно від розміру своєї участі у капіталі банку (паю) має право одного голосу.

9. Прибутки або збитки кооперативного банку за результатами фінансового року розподіляються між учасниками пропорційно розміру

їх паю.

10. Обмеження, встановлені цим Законом для операцій банку з пов'язаними особами, не поширюються на операції кооперативного банку.

 

Крім цього, ст.31 Закону «Про банки і банківську діяльність» встановлює розмір статутного капіталу для місцевих кооперативних банків – 1 мільйон євро, для центрального кооперативного банку – 5 мільйонів євро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А смысл? Они ничем практически не отличаются от кредитных союзов. Зато с последними все гораздо проще и понятнее. Не знаю, как кооперативные (подозреваю, что прецеденты их создания отсутствуют), а обычные зарегистрировать в НБУ сейчас стоит 5 млн. убитых американских президентов (не считая официальных затрат и уставника).

В опросе надо добавить еще один пункт: не хочу, это не имеет смысла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я щось не зрозумів - в назві теми банк пропонується створювати коРПОративний, в самій темі - коОПЕративний. Найперший внесок - ВІД 25000 євро, а наступні - що, менші?

Вибачте за прискіпливість, але треба бути уважнішими.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смысл .... привлечение дешевых денег и выдача кредитов с нормальной ставкой себе любимому .... тока не подумайте что хочу воровать ... залог есть ... просто надоело искать справки о доходах и объяснять каждому что и как ... при этом передавая недвижимость в 2 раза выше суммы кредита

 

 

Хочу свой банк .. свой в смысле лояльный :)

Так нахрена банк? Сделай свой кредитный союз. Дешевле будет. А дешевые деньги откуда возьмутся? Альтруисты принесут?;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я щось не зрозумів - в назві теми банк пропонується створювати коРПОративний, в самій темі - коОПЕративний. Найперший внесок - ВІД 25000 євро, а наступні - що, менші?

Вибачте за прискіпливість, але треба бути уважнішими.

Мені це все нагадує анекдот про зайців та мудрого філіна.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смысл .... привлечение дешевых денег и выдача кредитов с нормальной ставкой себе любимому .... тока не подумайте что хочу воровать ... залог есть ... просто надоело искать справки о доходах и объяснять каждому что и как ... при этом передавая недвижимость в 2 раза выше суммы кредита

 

 

Хочу свой банк .. свой в смысле лояльный :)

И еще одна ремарка. Я б такому "банкиру" свои деньги бы не доверил. Залог - это не источник возврата кредита, это всего лишь страховка. И это азы кредитования. Без обид.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я щось не зрозумів - в назві теми банк пропонується створювати коРПОративний, в самій темі - коОПЕративний. Найперший внесок - ВІД 25000 євро, а наступні - що, менші?

Вибачте за прискіпливість, але треба бути уважнішими.

 

100% "кооперативный"

 

А вообще бред получается. Необходимо 50 учредителей. И каждый в независимости от суммы пая имеет 1 голос. Кто-то внес 500 000, другой 1000 а права у них одинаковые.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені це все нагадує анекдот про зайців та мудрого філіна.;)

 

Це про стратегію і тактику?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...