Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фураефлекс

Hecntv

Рекомендовані повідомлення

Кто делал футеровку Фуранфлексом ?

Поделитесь впечатлениями.

 

делал

 

был обьект, прикольно, вентканал превратили в дымоход.

 

дорого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не так уж и дорого.

У нас делают 230грн метр.

Дешевле чем утеплять дымоход.

у Фуранфлекса таких цен нет. Может Вы перепутали и сказали цену в долларах, а не в гривнах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не так уж и дорого.

У нас делают 230грн метр.

Дешевле чем утеплять дымоход.

 

Пришли телефон конторы которая делала

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми займаємося захистом димоходів,в Вінницькій,Житомирській,Київській,Хмельницькій областях. Захист виконується системою АЛЮКОМ. тел.80674101642 Федірко Андрій Володимирович.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми займаємося захистом димоходів,в Вінницькій,Житомирській,Київській,Хмельницькій областях. Захист виконується системою АЛЮКОМ. тел.80674101642 Федірко Андрій Володимирович.

Трудновоспламеняемый полиэтилен ST-1 - оно?

тогда не для всего подойдет - читаем:

www.alukomgroup.ru/production/?idi=6

 

у фуранфлекса температурная устойчивость в 3 раза выше, если верить сайтам

ан нет - 200 градусов, а про термоустойчивость в 600 у фуранфлекса -- не понял

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алюком- це не поліетилен.:D Це металічний кислотостійкий рукав,спеціально призначений для футеровки димоходів і вентканалів,з великим конденсатоутворенням.Наприклад з газових котлів,бань,басейнів...Важливо те,що він не завужує існуючий канал,і герметизує його повністю.На Україні працює вже 10 років.Ніодного нарікання.Фуранфлекс 5 рік.Ми працюємо і тим і тим.Але на 100 замовників тільки один вибирає Фуранфлекс(дуже дорогий матеріал,причому неоправдано.)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алюком- це не поліетилен.:D Це металічний кислотостійкий рукав,спеціально призначений для футеровки димоходів і вентканалів,з великим конденсатоутворенням.Наприклад з газових котлів,бань,басейнів...Важливо те,що він не завужує існуючий канал,і герметизує його повністю.На Україні працює вже 10 років.Ніодного нарікання.Фуранфлекс 5 рік.Ми працюємо і тим і тим.Але на 100 замовників тільки один вибирає Фуранфлекс(дуже дорогий матеріал,причому неоправдано.)

 

воттттт нашлись родные, вспомнил как называеться материал )

я уже испробывал такой материал на конденсационной технике (80 кВт) полет нормальный )

это не ваши монтажники в прошлом году ездили на старом москвиче комби ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Андрей, я задал в гугле Алюком и из всех результатов наиболее подходящим было то, что процитировал выше. Мне надо сделать футеровку дымохода для ТТ котла. Фуранфлекс - фтоппку по 2 причинам: он не выдержит ну и цена. если Ваш материал на это годится - я знаю куда звонить. Но хотел бы про этот Алюком поподробнее узнать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алюкомом ми зробили біля двох десятків футеровок для ТТ Котлів(марок непамятаю.Було кілька АТМОСІВ,БУДЕРОСІВ,ОРЛАНІВ) Жалівся восени тільки один замовник з Вінниці,неміг запустити котел,небуло тяги.Порекомендував проглянути трубу яка вела від котла до канала.Виявилася какоксована деревяною смолою.Сам димохідний канал був чистий.Прочистив,запустив,більше не телефонував.Для ТТ котлів рекомендую,з досвіду,робити мін 1,5м трубу до канала під ухилом,для того щоб смола могла конденсуватись в трубі,яку легко зняти і почистити,ніж в каналі.Між іншим якщо встановлюєте дашок над димарем,треба щоб найнижчий край дашка був мін 25 см від верхнього краю димаря. Пишіть,радо поділюся досвідом.:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На форуме уже были обсуждения на эту тему.

О преимуществах Алюком вам расскажут менеджеры фирм. А мы можем рассказать вам про недостатки.

Слои рукава защитного «Алюком»:

1 слой Пленка полиэтиленовая (0,07мм)

2 слой Фольга алюминиевая (0,12мм), …

 

Полиэтилен – кислотоустойчивый, но не температуростойкий и не теплостойкий. При температуре 100град и более он плавится.

Алюминий – имеет температуру плавления 600-700град, но относится к самым химически активным металлам.

Растворяется в любых кислотах.

 

Соответственно данная продукция может применяться для любых вентиляционных систем, подачи теплого воздуха или холодного воздуха, если в воздухе не содержатся химически активные вещества.

Применение данной продукции для строительства дымоходов вещь очень рисковая.

А для ТТ котлов риск увеличивается в 10 раз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На форуме уже были обсуждения на эту тему.

О преимуществах Алюком вам расскажут менеджеры фирм. А мы можем рассказать вам про недостатки.

Слои рукава защитного «Алюком»:

1 слой Пленка полиэтиленовая (0,07мм)

2 слой Фольга алюминиевая (0,12мм), …

 

Полиэтилен – кислотоустойчивый, но не температуростойкий и не теплостойкий. При температуре 100град и более он плавится.

Алюминий – имеет температуру плавления 600-700град, но относится к самым химически активным металлам.

Растворяется в любых кислотах.

 

Соответственно данная продукция может применяться для любых вентиляционных систем, подачи теплого воздуха или холодного воздуха, если в воздухе не содержатся химически активные вещества.

Применение данной продукции для строительства дымоходов вещь очень рисковая.

А для ТТ котлов риск увеличивается в 10 раз. :D:D:D Було смішно.У вас теорія,у нас практика. Відразу про слої: 1 слой поліетилен,2 слой алюмінієва фольга із хімічночистого алюмінію!!! 3 слой НЕГОРЮЧЕ СКЛОВОЛОКНО!!!,яке безпосередньо контактує із стінками канала. поліетилен потрібен тільки при роздуві після чого він витягується.Система Алюком ще раніше почала використовуватися в Польщі. Коли починали займатись Алюкомом,і знаючи як у нас робляться всі дозвола,я просто взяв кусок Алюкома зробив з нього чашечку і налив туди кислоти з акумулятора!!!(водії знають яка це агресивна штука)Простояло кілька місяців,Алюком просто трохи потемнів,тобто окислився контактний слой.А кистота яка утворується при згоранні газу в сотні раз слабша,нею один замовник всю зиму підливав кущі і дерева(невідомо з яких міркувань) :D Як не дивно,але рослини вижили.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алюкомом ми зробили біля двох десятків футеровок для ТТ Котлів

 

А можно огласить ориентировочную стоимость материала и работ (на фото - дымоход будет над/возле крайнего левого окна, где торчит труба)

1-1-12-0460da-264.jpg

?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:D:D:D Було смішно.У вас теорія,у нас практика. Відразу про слої: 1 слой поліетилен,2 слой алюмінієва фольга із хімічночистого алюмінію!!!

 

Полиэтилен – кислотоустойчивый, но не температуростойкий и не теплостойкий. При температуре 100град и более он плавится.

 

"хімічночистого алюмінію"

 

Алюминий – имеет температуру плавления 600-700град, но относится к самым химически активным металлам.

Растворяется в любых кислотах.

 

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я просто взяв кусок Алюкома зробив з нього чашечку і налив туди кислоти з акумулятора!!!(водії знають яка це агресивна штука)Простояло кілька місяців,Алюком просто трохи потемнів,тобто окислився контактний слой.

1 слой Пленка полиэтиленовая (0,07мм)

 

про полиэтилен см выше :)

Вы же не нагревали Вашу "чашку"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:D Повторюю для тих,що в танку;).Поліетиленова плівка ПОТРІБНА ПРИ МОНТАЖІ!!! Після монтажа вона ВИЙМАЕТЬСЯ!!! А нарахунок алюкома зробіть просто,перевірте.Писати теорії вміють всі.;) :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для визначення вартості футеровки димоходу надайте мені будь-ласка 1.Діам.вихідного отвора на котлі 2.Розмір димохідного каналу(це як правило 140*140 мм ,або 140*250 мм,рідко бувають 100*100,Або 250*250) 3.Висота каналу від місця входу вихлопної труби з котла в канал до верхівки димоходу. 4.Місцерозташування об"Єкта 5.наявність 220в 6.можливість доступу до верхівки димаря 7.Наявність дашка над димарем(з чого зроблений). :beer: Я десь тут читав що димохідний канал можна не футерувати,достатньо виложити його із вогнетривкої цегли. БРЕХНЯ!!! тому,що при згоранні 10 кубів газу утворюеться до 2-х літрів кислотного конденсату.А вогнетривка цеглина,як і люба інша, вбирае в себе не менше 0,5 л рідини.Футеровка робиться для того,щоб весь конденсат,збігав в низ,і відводився,в дренаж,або посуду. Велике утворення конденсату є побічним ефектом економічної роботи котлів. Замітив,що найбільше руйнують незафутеровані канали Віссман,Вайлант,Еміргаз,Будерус.чим більше конденсату,тим економічніша робота котла,по спалюванню ваших коштів.;) Вогнетривкою цеглою викладаються топки камінів,і промислових котлів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 роки потому...

Здравствуйте

 

Я вижу тема была поднята несколько лет назад. Народ, поделитесь впечатлениями после эксплуатации Алюкома?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
Здравствуйте

 

Я вижу тема была поднята несколько лет назад. Народ, поделитесь впечатлениями после эксплуатации Алюкома?

 

Хреново..... Отработало ровно четыре года... На пятый год кирпич начал мокреть и разрушаться.

 

При рассмотрении рукава алюком-а обнаружил мелкие дырочки по всему рукаву ( в верхушке дымохохода - это там, где смог рассмотреть).... Типа как моль поела.

 

 

Так что сейчас в поисках решения опять.... Дажее и не знаю что делать - попадалово реальное.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Типа как моль поела.

Новая мировая хворь- алюкомовская моль!:D

 

Добавлено через 56 секунд

Дажее и не знаю что делать

Искать спец/нафталин от алюкомовской моли:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понятны нападки со стороны менеджерСофия ибо конкуренты. К сожалению фирма "София" не смогла предложить мне никаких приемлемых альтернатив. По этому я установил себе вышеуказанный алюминиевый рукав. Котел у меня Висман Витогаз 100. Конденсата нету. После общения с пользователем eact собираюсь провести летом инспекцию рукава на предмет повреждений. Если мне предстоит такая же тягомотина, начинаю заново следить за веткой :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понятны нападки со стороны менеджерСофия ибо конкуренты. К сожалению фирма "София" не смогла предложить мне никаких приемлемых альтернатив. По этому я установил себе вышеуказанный алюминиевый рукав. Котел у меня Висман Витогаз 100. Конденсата нету. После общения с пользователем eact собираюсь провести летом инспекцию рукава на предмет повреждений. Если мне предстоит такая же тягомотина, начинаю заново следить за веткой :(

 

Как это нету конденсата? Странно конечно - как это атмосферный котел может быть с выхлопом без конденсата?

Наверное я отстал от технологий.... Если нет конденсатаю то возможно у тебя и геммороя такого как у меня не будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну из трубки ничего не капает...

Да и инсталятор предупреждал, что конденсат врядли будет... а если и будет то совсем чуток. Понятия не имею с чем связано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...