Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Используют ли ОСБ-плиты на опалубку для фундамента?

G_V

Рекомендовані повідомлення

Нам посоветовали ОСБ-плиты для опалубки на фундамент (монолитная лента). Будет ли это дешевле доски (обрезной, необрезной)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Да Вы батенька богаты...." однозначно дороже, покупайте доску для опалубки 1 куб = 640-670 грн или поищите б\у будет гораздо дешевле... на форуме проскакивало
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я использовал ОСБ. И думаю еще 2 раза ее использовать на заливку монолитного пояса. Удобно, легкий вес, технологично.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насколько я помню- классика- березовая влагостойкая фанера, если нужно многократное использование.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насколько я помню- классика- березовая влагостойкая фанера, если нужно многократное использование.

 

ламинированная...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насколько я помню- классика- березовая влагостойкая фанера, если нужно многократное использование.

 

ламинированная...

в свое время при строительстве дачи в качестве опалубки использовались крышки парт ВУЗа (ламинированное ДСП) - бомба - действительно многоразового использования: фундамент дома, погреб, перекрытие монолитное 2этаж-чердак, потом отдали соседям за пиффо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покупайте доску для опалубки 1 куб = 640-670 грн

 

Вы имеете ввиду необрезную доску? Т.к. цены на обрезную - 900 грн./куб...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если покупать короткую доску 2-2,5 метра можно найти и до 800 грн. Другой вопрос сбивать щиты опалубки из досок, это дополнительное время\деньги. ОСБ уже готово к использованию.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам посоветовали ОСБ-плиты для опалубки на фундамент (монолитная лента). Будет ли это дешевле доски (обрезной, необрезной)?

 

Однозначно дороже!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если покупать короткую доску 2-2,5 метра можно найти и до 800 грн.

 

Мы нашли в продаже полуобрезную доску (длина 4; 4,5 и даже 6 м) по цене 400 грн./куб.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы нашли в продаже полуобрезную доску (длина 4; 4,5 и даже 6 м) по цене 400 грн./куб.

 

поделитесь, плиз, координатами. нужна доска для опалубки и 2 шт по 6ть метров

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы имеете ввиду необрезную доску? Т.к. цены на обрезную - 900 грн./куб...

вчера покупал обрезную доску 4,5м для опалубки на zanoza.com.ua (из сухостоя, т.е. возможно с червячками, а какая разница для опалубки? :rolleyes:) по 680 грн., а 900 это цена за обрезную доску из свежего дерева.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А после использования ОСБ-плит в качестве опалубки, их можно использовать для покрытия крыши под битумную черепицу??? Естесственно ОСБ-плиты водостойкие...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

я купив осб-3 22мм по 196грн/шт розміром 125х250см минулого року у Львові.

фундамент залив стрічковий, використовував на риштовках при мурівці, при зведенні даху, фундамент гаражу, і як допоміжні щити при всіляких роботах і далі буду використовувати!

а дошка це коломийка кожного разу інша, якщо не робити щити одразу, і то під питанням?

пи.си. плити розрізав по довжині, отримав 62х250см, з такими легше поратись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А после использования ОСБ-плит в качестве опалубки, их можно использовать для покрытия крыши под битумную черепицу??? Естесственно ОСБ-плиты водостойкие...

 

нічого з цього не вийде, по-перше осб в любому випадку набере вологи, яка б вона не була...

Я так само думав, купив осб з розрахунку спочатку як опалубка а потім під бітумку, ніфіга не вийшло, хоча я брав не дешеве барахло а румунську еггер товщиною 15 мм.

Закрити плівкою не вийде, бетон всерівно прорве і буде кака.

Якщо не закривати, є як позитив так і негатив, стіна вийде фактурна, з візерунком від плити, негатив: плита більше натягнеться вологи, при демонтажі можуть відрватись частинки верхньго шару плити навіть якщо гарно відійде, буде грязна і з слідами бетону..

Зважаючи на це, я відмовився їх під бітумку, якщо когось влаштує, хай стелить......

Але якщо купити плити з ціллю використовувати їх як опалубку або в інших господарських цілях, то КУПУЙТЕ!!! дуже хороша штука, у мене вже доскам гаплик а плита тримається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...