Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

питання по деревяних балках

Nobel

Рекомендовані повідомлення

4bd2238842b38ce338.jpg

 

Виходить опирання однієї балки на стіни (крайні несучі і 2 перестінки в 0,5 цегли). Потім до цієї балки будуть прикручуватися балки перекриття (по ньому ходити ніхто не буде, над ними - холодний дах). Між цими балками - утеплення 20-25 см і знизе паробарєр і гіпсокартон або вагонка.

Перекриття поверхів - ж/б плити

на цю балку, яка буде лежати на стінах/пеерстінках зверху на 2-му метрі будуть опиратися крокви. Відстань між кроквами - 75 см між центрами.

 

Питання в наступному:

1) Чи потрібно під місце лягання балки збільшувати товщину перестінок - щось типу потовщення стіни до 1-1,5 цегли.

2) Чи потрібен армопояс під цю балку на перестінках і під муерлату на насучих стінах?

3) Як краще кріпити муерлату до стін? Планував на болтове зєднання + стяжки із стіню і скоби з катанки 10мм.

4) Чим краще зверху (зі сторони холодного даху) зашити балки? Планував ДСП 18 мм.???...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=11606

Почитайте мою тему.

там планировались деревянные стойки.

у Вас балка цельная или сборная? я бы подпирал. и буду подпирать. кирпичем поздно - буду вставлять деревянные стойки

 

под мауэрлат я делал армопояс. но только на толщину мауэрлата. армопояс был внутри кирпичной кладки.

в армопояс вставляете резьбовые стержни в шагом в метр. заливаете пояс. далее на эти стержни крепите мауэрлат.

на месте опирания балки нужно сделать бетонную подушку. или что-то крепкое, типа силикатного кирпича.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Uvex дякую, якраз схоже і хотів глянути...

 

перестінки цегляні, відстань між ними я вказав...

 

балка збірна - якраз планую зточення на перестінках (загальна довжина виходить 11,5м.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто балки стелі можна буде прибивати напряму до крокв??? чи краще їх прибити до тієї балки, яка буде лягати на стіни/перестінки і на цю ж балку будуть лягати зверху крокви. Тобто кроква буде мати три точки опори - муерлата - балка десь на 2,5-му метрі - муерлата на верхній стіні...

 

А балки стелі будуть з однієї сторони заходити в стіну, а іншою стороною їх краще кріпити до крокв чи до балки?:oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто балки стелі можна буде прибивати напряму до крокв??? чи краще їх прибити до тієї балки, яка буде лягати на стіни/перестінки і на цю ж балку будуть лягати зверху крокви. Тобто кроква буде мати три точки опори - муерлата - балка десь на 2,5-му метрі - муерлата на верхній стіні...

 

А балки стелі будуть з однієї сторони заходити в стіну, а іншою стороною їх краще кріпити до крокв чи до балки?:oops:

 

у меня балки перекрытия ПОД главными балками:

g.io.ua/img_aa/large/0675/93/06759331.jpg

g.io.ua/img_aa/large/0675/93/06759333.jpg

g.io.ua/img_aa/large/0675/93/06759329.jpg

Считаю, главные балки и так прилично нагружены, чтобы на них опирать перекрытие.

 

Они крепятся к стропилам резьбовыми стержнями диаметра 12 и местами упираются на перегородки (хотя от перегородок толку мало).

На них потом лягут доски перекрытия, утеплитель и т.п. все равно ходить по чердаку особо не буду.

Не уверен, что балки перекрытия как-то скреплены с главными балками. поеду на выходных - гляну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Uvex

велике-велике дякую...дуже корисна інформація і особливо + за фото:beer:

 

яку висоту залишали на другому поверсі від панелів до нижнього краю балків?

 

якщо ще є фотки з дахових робіт - виложіть....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Uvex

велике-велике дякую...дуже корисна інформація і особливо + за фото:beer:

 

яку висоту залишали на другому поверсі від панелів до нижнього краю балків?

 

якщо ще є фотки з дахових робіт - виложіть....

 

около 2.80 метра. плюс еще пенопласт и стяжка будет.

 

фотки подробные не делал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гідробарєр давали повністю під металочерепицею? повітряний проміжок 50мм? (між металочерепицею і гідробарєром)

 

паробарєр будете давати?

а утепляти між балками і кроквачи чим будете? (пінопласт, мінвата?) товщина?

з середини чим оздоблювати плануєте?:oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гідробарєр давали повністю під металочерепицею? повітряний проміжок 50мм? (між металочерепицею і гідробарєром)

 

паробарєр будете давати?

а утепляти між балками і кроквачи чим будете? (пінопласт, мінвата?) товщина?

з середини чим оздоблювати плануєте?:oops:

 

а я разве где-то писал, что у меня металлочерепица?

я не воспринимаю этот материал.

пока готова только стропильная конструкция и на зиму натянута тепличной пленкой.

 

будет либо крашеный шифер, либо ЦПЧ-черепица

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кращений шифер не рекомендував би...я в селі 3 роки назад накрив гараж і хлів...зараз мягко кажучи видовище не з приємних...

 

а ЦПЧ - вітчизняна - те, що я бачив - халтура, ну а імпортна по 20-22 євро - то я не потягну...та і вага її мене не радує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ЦПЧ - вітчизняна - те, що я бачив - халтура, ну а імпортна по 20-22 євро - то я не потягну...та і вага її мене не радує.

Импортная ЦПЧ стоит 10-11 евро. Я пару раз сравнивал с металлочерепицей, цена за метериал получается практически одинаковой, даже ЦПЧ чуть дешевле.

По поводу веса, ну Вам же не в руках ее держать. А большой вес это хорошая звукоизоляция от наружных шумов, да и летом нагреть ее не легко, что тоже в плане комфорта очень даже хорошо.

Извините что не по теме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кращений шифер не рекомендував би...я в селі 3 роки назад накрив гараж і хлів...зараз мягко кажучи видовище не з приємних...

 

а ЦПЧ - вітчизняна - те, що я бачив - халтура, ну а імпортна по 20-22 євро - то я не потягну...та і вага її мене не радує.

 

какой именно крашеный шифер Вы использовали?

сами красили? если да, то какой краской?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фабричне фарбування, якщо память не зраджує - то вроді Франківський...

 

з сонячної сторони замітно вигорів, і то як який лист, із північної сторони- темніший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фабричне фарбування, якщо память не зраджує - то вроді Франківський...

 

з сонячної сторони замітно вигорів, і то як який лист, із північної сторони- темніший.

 

а какой цвет брали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как обещал, выкладываю фотки:

 

m.io.ua/img_aa/medium/0808/69/08086985.jpg

m.io.ua/img_aa/medium/0808/69/08086988.jpg

m.io.ua/img_aa/medium/0808/69/08086989.jpg

 

m.io.ua/img_aa/medium/0808/69/08086990.jpg

(в этом месте балки перекрытия крепятся к главным балкам, так как стыка со стропилами нет)

 

m.io.ua/img_aa/medium/0808/69/08086992.jpg

m.io.ua/img_aa/medium/0808/69/08086995.jpg

 

А Вас попрошу сфоткать крашеный шифер, если будет возможность ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...