Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

облицювання фасаду!камінь чи цегла?чекаю пропозицій від продавців і порад від знаючих

burguy30

Рекомендовані повідомлення

весна

початок сезону

сьогодні моє будівництво на такому етапі

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(більш детально -тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=21648)

 

одним словом,з фото видно що є на сьогодні.але в кінці має вийти ось так

 

(ссылка на изображение устарела)

 

з фасадом у мене на 100 відсотків вирішенне питання в плані обовязковості ліпнини.

(ссылка на изображение устарела)

 

а що буде "закривати" рядову цеглу,тут ще не вирішив

100 відсотків-це не штукатурка

 

вибираю між плиткою під цеглу і різними видами каменю.

в інеті багато переглянув сайтів з цими матеріалами.

напревеликий жаль,те що знайшов варте уваги,усе знаходиться не у нашій краіні:( можливо погано шукав

тому найперше звертаюсь до продавців з проханням- проявити активність і запропонувати мені своі варянти,розгляну всі пропозиціі

налітай!продавай!

 

від іншоі категоріі форумчан,тієі ,яка ділиться досвідом на сторінках форуму-буду радий отримати будь-яку пораду-виведену з досвіду.

приймаються також зсилки на сайти з облицювальним матеріалом(який ви купували чи бачили),реалізовані вами варянти у себе на будівництві,...будь-яка допомога

 

наперед,усім дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что услышать хотите? ;)

Есть плитки, есть камень, есть клинкер - выбор в любом случае ваш, никто его не сделает :D

Не хотите штукатурку - тогда плитка клинкерная или под клинкер или искусственный камень, натуральным весь дом закрыть проблематично будет :)

А утеплять не будете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что услышать хотите? ;)

Есть плитки, есть камень, есть клинкер - выбор в любом случае ваш, никто его не сделает :D

 

те,що це все існує,дуже добре знаю

мене цікавлять реальні пропозиціі від продавців і поради бувалих

 

натуральным весь дом закрыть проблематично будет :)

чому?

 

А утеплять не будете?

 

мінвата вже всередині стіни(100 мм)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перепрошую, що пишу у вашій темі, але мене також цікавить це питання: Чим можна облицювати цоколь, кути дому? Бажано щоб відповіді були з посиланням на сайти, щоб можна було подивитись. Сразу скажу, у гуглі мало що знайшов. Може хто де брав? Які матеріали?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

мінвата вже всередині стіни(100 мм)

 

Это конечно не совсем в тему, а у Вас что минвата внутри стены вентилируется? И как это реально выполненно?

 

Насчет облицовки я вообще считаю, что лучше клинкерного кирпича ничего лучше нет. Посмотрите вот этот украинский

 

(ссылка устарела)

 

но опыта его использования пока у меня нет и я не продавец.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это конечно не совсем в тему, а у Вас что минвата внутри стены вентилируется? И как это реально выполненно?

пиріг стіни: цегла +мінвата(10см)+2см повітряний зазор+пів цегли

внизу і вгорі фасаду отвори для вентиляціі

 

Насчет облицовки я вообще считаю, что лучше клинкерного кирпича ничего лучше нет. Посмотрите вот этот украинский

 

(ссылка устарела)

 

но опыта его использования пока у меня нет и я не продавец.

 

за пропозицію дякую

розглядав іі на самому початку-думав одразу стіни мурувати

але згодом відкинув цей варянт

тепер думаю клеяти плитку,панелі під цеглу,камінь ,або плитку з каменю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пиріг стіни: цегла +мінвата(10см)+2см повітряний зазор+пів цегли

внизу і вгорі фасаду отвори для вентиляціі

 

А почему зазор 20 мм? Расчет на концентрацию пара в вате делали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+ качественная штукатурка (желательно по сетке) + клинкерная плитка на качественный клей

 

- кирпич не советую : так как необходимо устройство дополнительного фундамента под слой кирпича и с обязательным армированием

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+ качественная штукатурка (желательно по сетке) + клинкерная плитка на качественный клей

 

на російських сайтах продавців клінкерноі плитки читав ,що можна класти одразу на клей

 

- кирпич не советую : так как необходимо устройство дополнительного фундамента под слой кирпича и с обязательным армированием

 

з цих міркувань цеглу і не буду

нище мав на увазі під словами "цегла" сам вигляд

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

mc407

 

гарний у вас аватар

вибрали такий,бо сподобався,чи це результати вашої роботи?

будинок на вашій картинці близький до того,що потрібен мені

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рекомендаціі виробника мінвати при моєму виконанні

 

Т.е. расчет на выпадение конденсата не делали? Рекомендую сделать!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перепрошую, що пишу у вашій темі, але мене також цікавить це питання: Чим можна облицювати цоколь, кути дому? Бажано щоб відповіді були з посиланням на сайти, щоб можна було подивитись. Сразу скажу, у гуглі мало що знайшов. Може хто де брав? Які матеріали?

 

Есть специальные цокольные плиты, они более мощные чем фасадные плиты, в расчете на вандалов :D

%20Кировоградская%20009.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. расчет на выпадение конденсата не делали? Рекомендую сделать!

 

будинок уже стоіть

на стіни залишаеться покласти облицювання товщиною максимум 5см

що поміняе розрахунок ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

стільки часу пройшло і так мало пропозицій

зовсім немає продавців даної продукції?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так є пропозиції. Може шукаємо погано один одного. "те що знайшов варте уваги,усе знаходиться не у нашій краіні можливо погано шукав " Подивіться тут www.topbeton.com.ua . Розділ Арт-Бетон. Сайт ,правда ,недороблений,але інформацію знайдете. В понеділок з нового обєкту скину фото оздоблення цоколя стіни під "австрійську цеглу". Наноситься як штукатурна суміш , потум вручну задаємо бажану текстуру та колір . Камінь , цегла ,клінкер ,дошка -На вибір.Для уявлення додаю фото типу "скельної кладки" та "дошки" з "Легкого каменю".

P9090029.thumb.jpg.c3872f896690c09a9e23d16df218b23b.jpg

P9060002.thumb.JPG.580e88f0dab6128f4479afaad8bfdfab.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Початок роботи. Ще не під лаком .

 

вашу пропозицію розглянув

дякую!

хочеться ще варіантів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Власне ,що всі варіанти виготовляються під замовника. Фактура штампа - клінкер , "бабця Австрія", "шагрень", Зараз є те що робимо сьогодні. Вас ,я так бачу, цікавить власне якоїсь структури цегляна кладка ? Якої саме ? Колір також підбирається.

П.С. Хатинка не в районі Зубри ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу посоветывать хорошее решение облицовки фасада холодного дома с утеплением, либо теплого, просто декорирывание. Вентилируемы фасад отечественного производства "Сканрок", оптимальное решение цена качество красота долговечность легкость монтажа. Эта система позволит Вам наилучшим образом решить проблемы энергосбережения и придания архитектурной выразительности Вашей лепнине, создать благоприятный климат в помещение, избавить от негативных воздействий «мостов холода». И что немало важно монтаж круглый год! 8-) (www.scanroc.com.ua)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу посоветывать хорошее решение облицовки фасада холодного дома с утеплением, либо теплого, просто декорирывание. Вентилируемы фасад отечественного производства "Сканрок", оптимальное решение цена качество красота долговечность легкость монтажа. Эта система позволит Вам наилучшим образом решить проблемы энергосбережения и придания архитектурной выразительности Вашей лепнине, создать благоприятный климат в помещение, избавить от негативных воздействий «мостов холода». И что немало важно монтаж круглый год! 8-) ((ссылка устарела)

 

пропозицію розглянув

орієнтуюсь на клінкерну плитку або плитку з каменя

порівнюю все це з вашою пропозицією

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пропозицію розглянув

орієнтуюсь на клінкерну плитку або плитку з каменя

порівнюю все це з вашою пропозицією

Будут вопросы пишите! или сразу звоните 0503312643

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...