Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помгите избежать ошибки по внутренней канализации

Uliko

Рекомендовані повідомлення

Нужна срочная консультация с выездом на место(понятно что не бесплатная)!!!

Думали со строителями,что проложить в гильзы трубы и провести их под черновой стяжкой ОЙ как просто!Но меня мучают и терзают мысли,что можем сделать не так..а потом так горько и обидно разбивать стяжку..Сейчас засыпают полы песком и трамбуют,место там где нажно проложить трубы оставили,расположение всех сантехнических приборов известно-просто нужно показать какие углы куда и на каком уровне ставить(может конечно мы и правильно делаем,но лишний раз перестраховаться думаю стоит)

Местонахождение Броваркой р-н,Красиловка.

У кого есть возможность -пишите в личку-буду очень благодарна!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужна срочная консультация с выездом на место(понятно что не бесплатная)!!!

Думали со строителями,что проложить в гильзы трубы и провести их под черновой стяжкой ОЙ как просто!Но меня мучают и терзают мысли,что можем сделать не так..а потом так горько и обидно разбивать стяжку..Сейчас засыпают полы песком и трамбуют,место там где нажно проложить трубы оставили,расположение всех сантехнических приборов известно-просто нужно показать какие углы куда и на каком уровне ставить(может конечно мы и правильно делаем,но лишний раз перестраховаться думаю стоит)

Местонахождение Броваркой р-н,Красиловка.

У кого есть возможность -пишите в личку-буду очень благодарна!

 

Отводы лучше ставить вместо 90град, 2 под 45град, в "стремных" местах предусмотреть ревизии. Трубы под стяжкой по диагонали или по средине помещений не кладите (вдруг, если-что разрушений будет меньше), а старайтесь по периметру.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а как ревизию ставят на выходе из дома-ведь выходит труба на 70 см ниже земли..колодецем делать ?Если у меня труба от точки на улицу 3 м длиной-тоже на выходе ставить ревизию?или уже пройти немного и на улице колодец ставить?читала,что вроде на каждые 5 метров они нужны.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оглядові колодязі ставте на відстані не більше 15 м і на кожному повороті труби. І бажано на виході з будинку - тоді 15 м рахуватимете від цього колодязя, але не прямо під будинком, а вра***те відмостку і т.д.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проектувала будинок так,щоб поменше было поворотів у домі-труби прямо виходять за стінку на вулицю-просто є один відрізок у 3 м (самий довгий)-думаю,може не ставить на ньому ревізію на віході-на 3 метрах можна з кухонної мойки тросом досягнути!а так всі санвузли біля стіни
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То я про зовні говорив. А у вас що кожна труба окремо виходить на вулицю?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 санвузла стоять "спинками" через стінку-виходять в 1 трубу,інша труба з кухні,через котельню (та що 3-метрова) ,потім униз до септика з плавним поворотом(15 м).Все ніби просто-дуже боялася тих каналізацій,тому малювала с/в біля зовнішньої труби і кухню в блоці з котельною(доречі плюс тих блоків і у вент трубах-по 1 на кожний блок)..це так лірика
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не можу сказати чи це правильне рішення виводити кожну трубу, бо по правилам потрібно тоді у кожному місці ставити колодязь, а якщо всередині то вистачило б ревізій. Плавний поворот категорично заборонений, лише коліно і в тому місці колодязь. Ось почитайте тут всю тему, там із СНІПами і поясненнями.

А так будем сподіватись що минеться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сьогодні погодились до мене приїхати хлопці,яку займаються водопостачанням и тд-все зрозуміло пояснили,виправили помилки-тепер я можу спати спокійно-бо замурую труби правильно!дякую Вам-ви в двух темах мені за 1 день допомогли!:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...