Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

мулярка на слабому ростворi чого чекати

igor@k

Рекомендовані повідомлення

розчин мiшали 1 до 4, додавали також глину на велику мiшалку 5 лопат але цимент трохи полежав i втратив свою марку 400 , будинок стоiть на блочному фундаментi мулярка кожних 5 рядiв армiрована сiтка ,стiна в пiвтора цегли i пiнопласт в серединi стiни , два поверхи .проблема втому ,що коли пробуеш мiж швами розчин то вiн кришится . на вiкнах цеглу можна вiдiрвати легко . хто в тому мае опит, що може бути в майбутньому чи допоможе менi штукатурка зi сельнiшого розчину??? попередньо дякую за вiдповiдь
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм...дивно, що 1:4 і такий поганий розчин. Ми мурували 1/5 і з відсівом (зараз не те що не кришиться, а забити гвоздь не можливо, нвіть 150-ку)...

 

Проблему може становити пінопласт (я так зрозумів, що він в середині стіни, і через це перевязка набагато слабша, рятує тільки перевязка армосіткою...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чего удивляться? добавлена глина :fool:

О, еще и в абсурдном количестве... не знаю, что в понятии топикстартера "велика мiшалка", судя по всему литров на 250... тогда раствор у него 1\4\2 цемент, песок, глина :o

Глина резко снижает прочность бетона.

А чего делать - я даже и не знаю :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю, коли поштукатурать нормальним розчином, міцність стін трішки зросте ;)

а так то вже нічого не зробиш...як зробили так зробили (головне, щоб фундамент ще був надійним і правильно зробленим, а то якщо якийсь кут кудись потягне - то :-o)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю, коли поштукатурать нормальним розчином, міцність стін трішки зросте ;)

а так то вже нічого не зробиш...як зробили так зробили (головне, щоб фундамент ще був надійним і правильно зробленим, а то якщо якийсь кут кудись потягне - то :-o)

Не получится как в анекдоте?

Какой идиот леса снял, мы ж еще обои не поклеили! :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в нас був випадок - завалився котедж в Збаражі (мера міста)....(свіжий)

 

Основна причина за висновками експертів - економія на міцності розчину + погано розрахований фундамент (там долина, високі грунтові води...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чего удивляться? добавлена глина :fool:

О, еще и в абсурдном количестве... не знаю, что в понятии топикстартера "велика мiшалка", судя по всему литров на 250... тогда раствор у него 1\4\2 цемент, песок, глина :o

Глина резко снижает прочность бетона.

А чего делать - я даже и не знаю :(

напевно глина вона дiйсно послабшуе .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не паникуйте страшного ничего нет, прочность раствора на прочность стенки мало влияет, хоть на песке будет сложен главное, чтоб из швов не высыпался:lol:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чого чекати
Порад.

В будь якому випадку вихід знайдеться.

Кожних 5 рядiв армiрована сiтка - то вже +

в нас був випадок - завалився котедж в Збаражі (мера міста)

Ви не мер, ще один +

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

розчин мiшали 1 до 4, додавали також глину на велику мiшалку 5 лопат але цимент трохи полежав i втратив свою марку 400 , будинок стоiть на блочному фундаментi мулярка кожних 5 рядiв армiрована сiтка ,стiна в пiвтора цегли i пiнопласт в серединi стiни , два поверхи .проблема втому ,що коли пробуеш мiж швами розчин то вiн кришится . на вiкнах цеглу можна вiдiрвати легко . хто в тому мае опит, що може бути в майбутньому чи допоможе менi штукатурка зi сельнiшого розчину??? попередньо дякую за вiдповiдь

 

Мені коробку мурували на відсіві з додаванням цементу 1 до 10 плюс ще пісок .8-)

Попробував його цвяшком поковиряти - твердий !!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мда..відсів штука хороша - капітальна економія цементу без втрат міцності розчину....:good:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мда..відсів штука хороша - капітальна економія цементу без втрат міцності розчину....:good:

гранотсев - штука достаточно коварная :)

Если много пыли - прочности не будет, так что лучше брать мытый или самим мыть :)

Вообще идеально крупный песок, мк 2,5-3, только это у нас редкость :(

По Киеву крупнее 1,25 вообще нет :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гранотсев - штука достаточно коварная :)

Если много пыли - прочности не будет, так что лучше брать мытый или самим мыть :)

Вообще идеально крупный песок, мк 2,5-3, только это у нас редкость :(

По Киеву крупнее 1,25 вообще нет :(

 

Це не гранвідсів а відсів з вапнякового каменя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не гранвідсів а відсів з вапнякового каменя

Это в смысле когда блоки пилят? Интересный наполнитель :) Нужно в библиотеке порыться, что-то было по этому поводу...

В бетоне критична пыль, любого вида. Пылевидные частицы резко повышают количество воды в растворе - а это усадка и падение прочности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это в смысле когда блоки пилят? Интересный наполнитель :) Нужно в библиотеке порыться, что-то было по этому поводу...

В бетоне критична пыль, любого вида. Пылевидные частицы резко повышают количество воды в растворе - а это усадка и падение прочности.

 

Консинстенція нашого відсіву ( Тернопільського -Галушенецького ) мясиста і коли він (відсів) висихає він сам по собі каменується.Ще з такого відсіву колись будували замки .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во, нашел :)

Лабораторными исследованиями, выполненными в Гамбурге, установлено малое влияние на скорость коррозии бетона и большое — на скорость коррозии заполнителей в серной кислоте вида цемента. Потеря массы образцов, изготовленных на карбонатном заполнителе, была в 4 раза меньше, чем образцов на кварцитовом заполнителе. Потеря массы при pH=3 и 5 была сравнительно мала, тогда как при pH=1 она была значительной. Преимущество известняка было показано испытаниями в Южной Африке. Срок жизни бетонных труб из бетона с заполнителем из известняка был в 3–5 раз больше, чем из бетона на кварцитовом заполнителе. Подобное наблюдалось и в наших обследованиях коллекторов. В разрушенном слое бетона зерна крупного заполнителя из карбонатных пород разрушались значительно медленнее, чем цементный камень бетона. Замедленное разрушение бетона на карбонатном заполнителе в растворах серной кислоты было показано и в лабораторных испытаниях, выполненных в НИИЖБ.

Так что интересный заполнитель, особенно под агрессивные среды...

Жаль, что по Киеву это редкость :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бес

а що у Вас немає таких карєрів?

Не, весь ракушняк везут из Крыма... :(

Самое близкое, что знаю - Хмельницкая область...

Да и возможности экспериментировать особо нет :) КрЫзис...

Тут вариантов наполнителей много - микрокремнезем, микросферы, перлит, вермикулит... И все интересные :) А лаборатории своей нет, в институте - ну очень дорого :D

Так что бум ждать пока попустит ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По Киеву крупнее 1,25 вообще нет :(

Есть :) мытый и рассеяный из отсева, разных фракций мк по вкусу можно состряпать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть :) мытый и рассеяный из отсева, разных фракций мк по вкусу можно состряпать

:shock: Где??? Я так и не нашел, вагонами с Николаева вожу :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Координат не нашел:(, у нас в местной газете была реклама, найду дам.

По фракциям и ценам нашел в блокнотике.

0.63-2.5 35гр/т

0.3 35 гр/т

2-5 90 гр/т

5-8 130 гр/т

8-11 130 гр/т

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Координат не нашел:(, у нас в местной газете была реклама, найду дам.

По фракциям и ценам нашел в блокнотике.

0.63-2.5 35гр/т

0.3 35 гр/т

2-5 90 гр/т

5-8 130 гр/т

8-11 130 гр/т

Да ну нафик... мне из Николаева дешевле обойдется... Этож еще доставка до Киева... :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...