Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Незнаю чому вiрити

master77749

Рекомендовані повідомлення

лопнуло колiно монтажне giacjmini куплене в фiрмовому магазинi з усiма сертифiкатами. Це пiсля того як я тiльки доклав плитку i пустив воду у систему. Було заглушене заглушкою екопласт яка якимось чудом тримала тиск .Я перед кладкою плитки завжди провiряю систему пробним пуском . Було нiби добре. А тут пiсля того як я викрутив i вкрутив заглушку потекло. Це щастя що потекло назовнi а не за плиткою бо санвузол на другому поверсi .Внизу зроблений ремонт.Кухня. Залишив би я це щастя на нiч так потiм незнаю якi би вiдмази клеiв. Тепер незнаю чим робити iяким сертифiкатам вiрити.Завтра пiду i ккину в голову тим колiном тому продавцю.

100_0126.thumb.jpg.f66656e435fd0b4da44f5015683e1cfa.jpg

100_0127.thumb.jpg.3f151ba352c7a76c23f680ae9c801f90.jpg

100_0128.thumb.jpg.7f2c770cb5c083904b20599e991d41af.jpg

100_0129.thumb.jpg.7aa9d4b992126b56cbe831db8090a8e3.jpg

100_0130.thumb.jpg.7c65ed2ba8dd5e61fad840283eb56032.jpg

100_0131.thumb.JPG.09af7481f62b369a9f247840fc0a00fb.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Метал очень хрупкий, с паклей нужно быть осторожней. Чуть больше намотал и получил неприятность.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Метал очень хрупкий, с паклей нужно быть осторожней. Чуть больше намотал и получил неприятность.

 

Какая пакля на заглушке? (там резинка)

Это произведение китайской порошковой металлургии!

(Но зато со всеми сертификатами, гарантиями, бумажками и т.д. А для украинцев это важно!)

 

То master77749, даю 100%, что материалы подбирали не профессионалы, ибо они доподлинно знают, "что есть что" на сегодняшнем рынке. (Есть Китай под Польшу, есть Польша под Турцию, есть Турция под Италию и т.д.)

Вы уверены, что это оригинальный GIACOMINI, а не giacjmini ?

Змінено користувачем :::NEPTUN:::
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
лопнуло колiно монтажне giacjmini куплене в фiрмовому магазинi з усiма сертифiкатами. Це пiсля того як я тiльки доклав плитку i пустив воду у систему. Було заглушене заглушкою екопласт яка якимось чудом тримала тиск .Я перед кладкою плитки завжди провiряю систему пробним пуском . Було нiби добре. А тут пiсля того як я викрутив i вкрутив заглушку потекло. Це щастя що потекло назовнi а не за плиткою бо санвузол на другому поверсi .Внизу зроблений ремонт.Кухня. Залишив би я це щастя на нiч так потiм незнаю якi би вiдмази клеiв. Тепер незнаю чим робити iяким сертифiкатам вiрити.Завтра пiду i ккину в голову тим колiном тому продавцю.

Не за что, и не когда и не при каких обстоятельствах не используйте гаечно-цанговое соеденения в скрытой разводке.=@ Особено на ГВС.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...