Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ЧС– Львів

doshch

Рекомендовані повідомлення

Вирішив зробити підсумок будівельного сезону і опублікувати дані про недобросовісних львівських будівельників, з яким довелося мати справу у цьому році.

 

1. "Хіт сезону"

Володимир + Ростиславдере'яні (внутрішні) та бетонні сходи

Два старші дядьки-столярі з гонором і амбіціями великих спеціалістів, багато обіцяють а насправді неспроможні зробити елементарного. Терміни затягують, всі можливі технологічні процеси порушують, на зауваження і вимоги замовника щодо якості реагують неадекватно. Так можна сказати пристойними словами про людей, які псували мені нерви за немалі гроші впродовж місяця.

Їздять на "Ниві" світлого кольору, телефон Володимира 067 36 86 134. Оголошення публікує у газеті "Ваш магазин".

Всім хто шукає "менінгіту" на свою голову, гаряче рекомендую.

2. Другий персонаж п. Орестзведення дахів, металочерепиця, ринви.

Тип подібний до попередніх, балакучий і любить робити враження великого спеца. Терміни затягував, прийшов працювати без відповідного інструменту і підсобника, тому мені довелося йому допомагати власноручно. Роботу не закінчив, а став вимагав повної оплати. Оскільки залишилося зробити буквально остані штрихи, то я щоб не псувати собі нервів вирішив попрощатися із згаданим суб'єктом, заплативши йому за всю роботу.

Для любителів гострих відчуттів подаю дані цього "спеціаліста":

Дядько у віці коло 50 років, жива вага коло 100 кг., коротка сива "небритість" на морді. Їздить старою Таврією, тел. 067 67 68 889. Свої оголошення публікує у газеті "Ваш магазин".

Це у мене були основні "хруні" цього сезону, про дрібніших на згадую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Співчуваю... Так виглядає, що через "Ваш магазин" не варто шукати виконавців. Наразі ще не чув щоб хтось знайшов дійсно класних майстрів там, хоч маю надію там такі теж є.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Співчуваю... Так виглядає, що через "Ваш магазин" не варто шукати виконавців. Наразі ще не чув щоб хтось знайшов дійсно класних майстрів там, хоч маю надію там такі теж є.

Не можна стверджувати однозначно, але великий ризик є, бо купуємо "кота у мішку". Просто зараз це найшвидший спосіб знайти виконавця будівельних робіт. Мушу однак визнати що час од часу мені і у "Вашому магазині" трапляються компетентні і адекватні виконавці. А ще я переконався що майсти швидко орієнтуються в компетентності/некомпетентності замовника і вміло це використовують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день

Всі класні майстри на даний час забезпечені роботою - можу Вас запевнити на 100%, а ось люди, яки називали в минулому році себе майстрами та прорабами по трошки залишаються безробітними. То я з перших рук кажу - в минулому році, коли мені дулі крутили - непідемо крутити 150 м\кв гіпсокартону влітку, або підемо за такі гроші, а шпаклювати - то зовсім - по 15 доларів за метр росказували - нічого - передзвонив до адекватного прараба, той сказав трудно, але я буду робити - зробив - так до нього дзвониш зараз - каже, що роботи повно, але ніколи не каже ні, і робить нормуль.

Отаке.

З повагою.

ПСи. Через Ваш магазин три або чотири роки назад знайшов адекватну людину, яка зробила мені перемичку розвалену та обварила вікно залізом - правда за шалені кошти, але професійно - решта, які приходили махали руками, коли бачили на очі та росказували що в них повно роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

×
×
  • Створити...