Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кладка Поротерма

norD

Рекомендовані повідомлення

Питання хтось може підказати вартість кладки поротерму.

І якщо хтось зможе - порадьте бригаду, що вміє його класти.

Будівництво заплановано десь на кінець квітня - початок травня.

(Фундамент, кладка поротерму, стосовно даха - думаю)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будували з поротерму минулого літа,зараз за ціну не скажу,але точно знаю,що кладка з поротерму дешевша за куб кладки з цегли-тому що швидше і легше кладеться. Обов*язково зайдіть на сайт Вінербергера(виробника поротерму) і ознайомтеся з правилами укладки(ну,наприклад,що його потрібно змочити водою перед укладкою,і товщина шва ,якої потрібно дотримуватися з інструкції) Кажу це з власного досвіду,взнала проце вже в кінці роботи,від цього залежать його теплопровідні властивості-вимагайте густого розчину і тонкого шва.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання хтось може підказати вартість кладки поротерму.

І якщо хтось зможе - порадьте бригаду, що вміє його класти.

Будівництво заплановано десь на кінець квітня - початок травня.

(Фундамент, кладка поротерму, стосовно даха - думаю)

местонахождение будущего строительства?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Давно не зазирав на форум :)

 

Будували з поротерму минулого літа,зараз за ціну не скажу,але точно знаю,що кладка з поротерму дешевша за куб кладки з цегли-тому що швидше і легше кладеться. Обов*язково зайдіть на сайт Вінербергера(виробника поротерму) і ознайомтеся з правилами укладки(ну,наприклад,що його потрібно змочити водою перед укладкою,і товщина шва ,якої потрібно дотримуватися з інструкції) Кажу це з власного досвіду,взнала проце вже в кінці роботи,від цього залежать його теплопровідні властивості-вимагайте густого розчину і тонкого шва.

 

Дякую за пораду. От сьогодні роздрукував усі поради як треба будувати і повезу будівельникам. Вони як раз цього тижня мають нульовий цикл(фундамент+підвал) закінчити.

 

35 у.е. как пенобетон

точно не знаю, але щось схоже.

 

местонахождение будущего строительства?

село Липовий Скиток, Васильківський район. Але думаю відповідь вже не актуальна :)

 

для нас тоже актуален вопрос. мы стоим в Боярке. как это влияет на стоимость работ?

Думаю впливає не місце, а робітники.

В мене виходить трохи менше 400-х квадратів, виключно робота - трохи більше 200 тис. грв. Перед тим коли шукав бригаду інші ближче до 300 тис. цифри називали.

А тут хлопці молоді, але схоже працювати вміють, принаймі, підвал закінчиють - притензій до них не маю. Правда з Поротермом вони не працювали раніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Скажите, кто по какой цене сейчас кладет Поротерм, как оценивается работа - за куб, за блок или за кв.м. ? Очень актуально, так как меньше 250 грн. за куб не нахожу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Скажите, кто по какой цене сейчас кладет Поротерм, как оценивается работа - за куб, за блок или за кв.м. ? Очень актуально, так как меньше 250 грн. за куб не нахожу.

 

точно не скажу, але в мене ціна схожа була це трохи більше 6 грв за поротермину.

Нормальна ціна для Києва та області.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...