Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Требуется совет от гипсокартонщиков

Prohozhiy

Рекомендовані повідомлення

Хочу сделать двух уровневый короб с лампочками над камином. Такой как на фото. Подскажите как сделать второй уровень.

W585_v1_eksp.jpg.732ace0ee351a46d6a66243790610513.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попробую пояснити. Я розумію, що перший рівень стіни вже є, і він в радіусі - як і на малюнку В цій стіні вже повинні бути профіля (закладні) до яких буде кріпитися 2й рівень (по ламаному відкосу).

1-й крок - малюємо лінії ламаного відкоса, і також низ і верх 2-го рівня стіни. По цих лініях кріпимо UD27 попередньо порізавши (болгаркою) через 5-6см залишивши 1 бік профіля (щоб повторював форму елементу).

2-й крок - до профіля бокового відкосу кріпимо г/к (ширину відкосу задаєте самі). До краю відкосу г/к кріпимо UD27 але порізавши вже 2 сторони залишивши низ профілю (через 5-6 см).

Наступний крок - вставляєм CD60 як можна частіше; спочатку з низу і верху, а потім верху і краю ламаного відкоса, і закріплюємо ці CD-шки.

І зашиваємо г/к, якщо великий радіус то краще використовувати арочний г/к.

А для лекшого пояснення ставте фото ще і свого каміна, бо можливо він у вас не в радіусі тоді пояснення було би коротше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каркас можно сделать сразу на два уровня, то есть не делать сначала первый уровень, а потом второй. Как я понимаю будет арочная конструкция со сдвигом, вот и все. А когда обшить гипсокартоном и вставить лампочки, то получается эффект наплыва уровня.

Stroytesami.com

Змінено користувачем InSAn
п.8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайте Кнауфа должен быть каталог всевозможных конструкций из гипсокартона, вплоть до имитации древнегреческих колон.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...