Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір біопрепаратів для очистки стічних вод.

bioenzym

Рекомендовані повідомлення

Є потреба відкрити тему по очистці стічних вод, для будинків сімейного типу. Подібна тема була вже відкрита, але через неадекватну поведінку людини, що відкрила цю тему, вона закрилася модераторами. Дана тема, має намір допомогти людям зробити свій вибір, в застосуванні препаратів

які утилізують нечистоти.:(

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є потреба відкрити тему по очистці стічних вод, для будинків сімейного типу. Подібна тема була вже відкрита, але через неадекватну поведінку людини, що відкрила цю тему, вона закрилася модераторами. Дана тема, має намір допомогти людям зробити свій вибір, в застосуванні препаратів

які утилізують нечистоти.:(

 

Підскажіть будь-ласка, для чтого Ви відкрили тему? У Вас існує "потреба"? Чому Ви її не описали - а замість того Ви вирішили "допомогти" людям, які Вашої допомоги не потребуюуть?

 

Так в кого "є потреба відкрити тему" - знову в продавців?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будь-ласка, для чтого Ви відкрили тему? У Вас існує "потреба"? Чому Ви її не описали - а замість того Ви вирішили "допомогти" людям, які Вашої допомоги не потребуюуть?

 

Так в кого "є потреба відкрити тему" - знову в продавців?

 

Я чувствую происки Луганска :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будь-ласка, для чтого Ви відкрили тему? У Вас існує "потреба"? Чому Ви її не описали - а замість того Ви вирішили "допомогти" людям, які Вашої допомоги не потребуюуть?

 

Так в кого "є потреба відкрити тему" - знову в продавців?

 

Якщо такої потреби не існує, то тему можна закрити і моє повідомлення витерти!:-(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я чувствую происки Луганска :D

 

Вы ошибаетесь. Это происки того, кто открыл тему, посмотрите на ник.

Эти продавцы и заварили инсинуации в закрытой теме, поэтому, просьба к администатору и модератору форума закрыть тему.

Есть сайты, пресса, кому надо разобраться найдут в поисковиках, а рекламу на форуме прекратить. Это я говорю от имени Луганска будучи его партнёром.

Спасибо, копай.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эти продавцы и заварили инсинуации в закрытой теме, поэтому, просьба к администатору и модератору форума закрыть тему.

 

Инсинуации заварили не они - а многоликий Луганск, который под никами десятков пользователей пел себе-любимому оды.

 

PS: Тема закрыта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...