Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

У кого есть вопросы по гипсокартонным работам, задавайте, отвечу.

Олег747

Рекомендовані повідомлення

Зробив розкладку листів та направляючих. З яким кроком робити напрваляючі крок 40см чи 60см? Поперечини між профілями ставити з певним кроком чи тільки в місцях стикування листів?

 

Якщо з кроком через 40 то поперечини лише в місцях стикування листів. Профіль зазвичай беру 0,55

 

Якщо через 60 то поперечини через 50. В такому разі поперечки теж потрібно усилити підвісом

 

Існує думка що через 60 г/к може провиснути - чи вірна вона не підкажу так як робимо з кроком через 40 і проблем не було

 

Добавлено через 16 минут

Підскажіть як правильно виконати такий короб у кухні? Наскільки см. опускати короб відносно основної стелі?

 

На скільки опустити залежить від того, яке призначення даного короба. Чи буде у ньому проходити вентиляція? Чи просто по висоті вехніх шкафів його опустити плануєте?

 

Виконується короб за допомогою профілю UD-27, зовнішні кути якого повинні зєднуватися між собою через профіль (щоб не було тріщин в подальшій експлуатації)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи буде у ньому проходити вентиляція? Чи просто по висоті вехніх шкафів його опустити плануєте.

 

В коробі буде витяжка та за одно хочемо повторити коробки як верхні короба

 

Добавлено через 5 минут

Отже по довжині листа оптимально приймати крок 40см та поперечини на стиках листів. Якого виробника ГКЛ листів порекомендувати використовувати? Профілі закуплені кнауф.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причём на больших площадях или при не стабильных основаниях-в 2 слоя.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С какого бодуна?Изучайте технологические карты производителей,9,5 мм ГК не используется на потолках,а если какой то дебил продавец или мастер произнесёт фразу "потолочный ГК",то это просто дурак,который не знает элементарных вещей.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причём на больших площадях или при не стабильных основаниях-в 2 слоя.

1 слой - 12,5

2 слой - 9,5 или 12,5 ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причём на больших площадях или при не стабильных основаниях-в 2 слоя.

1 слой - 12,5

2 слой - 9,5 или 12,5 ?

 

Какая площадь вашего потолка? И к чему он будет крепится, так как он подвесной? А вообще не заморачивайтесь двумя слоями, товарищ погарячился.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая площадь вашего потолка? И к чему он будет крепится, так как он подвесной? А вообще не заморачивайтесь двумя слоями, товарищ погарячился.

 

Ваши первых два предложения диаметрально противоположны по смыслу последнему.Ведь именно от ответа на первых два и зависит необходимость "заморачиватся",и Вы это прекрасно знаете.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваши первых два предложения диаметрально противоположны по смыслу последнему.Ведь именно от ответа на первых два и зависит необходимость "заморачиватся",и Вы это прекрасно знаете.
Я уверен, что потолок в два слоя чайник правильно не сделает. Да и есть варианты с одним слоем.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так просветите как делать потолок в два слоя

 

В умных книгах все написано. Главное чтобы швы не совпадали. Вот и попробуйте. И профиля надо настоящие.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем на потолке два слоя ГКЛ?

 

У вас два варианта:

1) изучить техкарты Кнауф, перерыть горы умных книг и только после этого пытаться делать потолок в 2 слоя.

2) делать в 1 слой, как делает основная масса народа.

Везде есть свои плюсы и минусы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем на потолке два слоя ГКЛ?

 

Это связанно с повышенным риском трещинообразования при больших площадях или по не стабильных основаниях.

Вас ведь Гран спрашивал чуть выше - "Какая площадь вашего потолка? И к чему он будет крепится, так как он подвесной? ".

К примеру лично я стандартно делаю 2 слоя на вторых этажах по дереву в больших помещениях.

Например

xOIbGI_rEzg_800.jpgi.gif.DSCN1100_800.jpgi.gif

 

DSCN1101_800.jpgi.gif

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К примеру лично я стандартно делаю 2 слоя на вторых этажах по дереву в больших помещениях.

Саме страшніше це, коли окрім того як сама велика площа приміщеня, але ще й вона Г-образної форми... з поворотами і коли не можна розділити поверхню декоративним елементом чи тіньовим швом

В таких ситуаціях я особливо наполягаю на каркасі з дворівневими зєднаннями (П112) +подвійний Г/Кл.

Ну і перегородки без подвійної зашивки я відмовляюсь 100%

Дискусії/дебати якісь з замовником, я ще можу вести на стінах і в мансардних приміщеннях, але якщо сам замовник при цьому вимагає певної гарантії від мікророзтріхзкування в майбутньому, то і в таких випадках ставлю крапку - на подвійній підшивці

 

Добавлено через 3 минуты

Де Ви замовляли робу з логотипом? І чому всі в білих блайзерах, а Карась в червоному? напевно щоб не врікли)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну ты и внимательный!

Просто в тот день я приехал на объект мимоходом без своей спецовки и для фотки забрал кепку у Карася.

DSCN1102_800.jpgi.gif

Комплекты заказывал в цеху у глухонемых,они по очень адекватным ценам шьют спецодежду,логотипы на униформу и авто делал товарищ рекламщик тоже за очень адекватные деньги.

Кстати,если у тебя размер 50-52 и росто 175-180,то могу подарить один комплект.Мы их много заказали,малые размеры разобрали все,а вот крупные в бригаде только мы с Карасём.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Комплекты заказывал в цеху у глухонемых,они по очень адекватным ценам шьют спецодежду

а можно мне контактик?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Униформа классная, молодцы ребята. Тем более белый цвет очень практичный для гипсарей. Только вот тапки на ногах, типа"штроцыкы" , очень не в тему. Да и падают они с лесов красиво.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тапки (шльпанці) теж спочатку не сприймав, але зараз вже і сам привик... бо реально ногам легше.

Вася Дякую! за пропозицію:beer: Але я ніяк не міг звикнути до попереднього комбінензону на якому присутні шлейки і в результаті їх тупо обрізав:D

Буду замовляти на свою будівельну корпорацію (два чоловіка)Ж-) Окремі штани, жилети, куртки і футболки від NEO.

Реально класно дивится коли майстри в одній уніформі, а не в футболках футбольного клубу "Барселона" і кашемірових пальто+ шльопки:lol:

І для маляра дуже актуальна- білого кольору роба

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шлепки по ТБ низя на стройци

 

А можно ссылку на ТБ! И главный вопрос что такое ТБ? Так как "техника безопасности" как словосочетание выкинуто с нормативной базы Украины уже минимум как 15 лет. Поэтому и вопрос.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..хочу в ванной по всей длине сделать как бы парапет или как он называется,то есть,на высоте уровня подоконника,отступить от стены 15 см,спрятать там трубы ,фильтра и прочие. Вопрос к гипсокартонщикам,как это весь узел завязать (цд с уд), если можно фото.Спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...