Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Давайте обговоримо мої планування!!!

ELVITO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім!

Хотілось би здійснити мрію - побудувати свій будинок (тим більше, що він дуже потрібен моїй сім'ї).

Специфіка моєї професії пов'язана з електрикою - проект по цій частині зробити зможу. А от архітектурну частину знаю поверхово - то й хочу всіх ВАС - більш досвідчених та професіоналів запросити обговорити мої спроби зробити проект.

Проект треба для погодження в архітектурному бюро.

Розумію, що можна купити проект, але в теперішніх умовах кризи вирішив почати сам - надіюсь знайдеться кому допомогти. Доречі готовий допомагати по частині електрики: зробити повністю проект, або консультувати ( з монтажем теж можна).

 

Додаю те що в мене є на теперішній час: PDF - плани, "вордівський" файл - деякі пояснення та питання.

 

Вдячний!

лист_питання_форум.pdf

Аркуш 1_форум.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что на весь дом только одна душевая кабина на первом этаже? А где же ванная комната и постирочная? А где будет котел стоять? Будет ли камин?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На плані добре видо, що котел буде в кімнаті з назвою "топочна" - 5.

Та й камін видно.

А постірочна це для пральної машинки?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пральну машину, думаю, можна встановити в топочній або в санвузлі ( підглянув в проектах електрообладнання, які вже робив - таким було завдання замовника)

Санвузли (ванні кімнати) плануються на обох поверхах.

Камін планується у вітальні.

 

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як на мене необхідно хоча б одну повноцінну ванну кімнату запланувати

 

А те, що на другому поверсі під номером 2 (санвузол) і має 5,2 метри не підійде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

a) Як правильно влаштувати димоходи, які мають бути розміри? Як влаштувати перехід через перекриття?

цього не підкажу

b) Як робити перекриття в районі сходової клітки?

ніяк. їх там не має бути. В вашому варіанті можливо треба робити стіну між приміщенням 2 і сходовою клітиною несучою і класти на неї коротші плити, залишаючи сходову частину ненакритою.

c) Який зазор має бути між плитами перекриття?

про який зазор йде мова? між "боками плит" зазора може взагалі не бути.

 

d) Рекомендації по розташуванню вікон.

тут кожен сам танцює як хоче. Вважаеться що на північ вікна не мають виходити. Я так не вважаю бо не люблю коли сонце припікає у вікна.

До того ж пам"ятайте, що кожне вікно це втрати тепла. Великі вікна - великі втрати тепла.

 

e) Як спроектувати покрівлю, фасади, розрізи?

 

не зрозумів питання.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

ніяк. їх там не має бути. В вашому варіанті можливо треба робити стіну між приміщенням 2 і сходовою клітиною несучою і класти на неї коротші плити, залишаючи сходову частину ненакритою.

 

 

 

 

так то воно так, але як зробити цю стіну несучою? Фундамент заливати почав (див. у вкладених файлах)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мої рекомендації...

На першому поверсі я би поміняв місцями топочну і санузол, це раз.

Друге, Відмовився б по можливості від маленької кімнати, яка справа від входу і зробив би повноцінну кухню. Але це як на мене...я не знаю скільки людей буде там жити...

Ну і третє, кабінет 15 метрів - це круто :grin:

А взагалі, Ваш проект дуже мені нагадує мій...пошукайте ще проекти, дешевше і краще найти готовий проект і відксерити його просто...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мої рекомендації...

На першому поверсі я би поміняв місцями топочну і санузол, це раз.

Друге, Відмовився б по можливості від маленької кімнати, яка справа від входу і зробив би повноцінну кухню. Але це як на мене...я не знаю скільки людей буде там жити...

Ну і третє, кабінет 15 метрів - це круто :grin:

А взагалі, Ваш проект дуже мені нагадує мій...пошукайте ще проекти, дешевше і краще найти готовий проект і відксерити його просто...

 

 

Спочатку топочна і санвузол були поміняні місцями, але потім почав думати про стояки, димоходи і переставив.

 

Кімната при вході дійсно маловата, але кухню там розмістити думаєте не тісновато буде?

 

Юра! А чи неможна глянути на Ваш проект?

або де порадите пошукати готові проекти?

Мені треба підлаштуватись під розміри фундамента.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что бы не менять раскладку плит, лестницу межно разместить в комнате 7 (гостинная?) вдоль наружной стены по оси 1, убрав крайнюю плиту. Если второй уровень предусматривается мансардным, нужно поднять потолок в районе подъема "скворешником". Таким образом получите дополнительное подсобное помещение на первом этаже и холл на втором.

Обьем же гостинной зрительно (скорее всего) не уменьшится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спочатку топочна і санвузол були поміняні місцями, але потім почав думати про стояки, димоходи і переставив.

 

Кімната при вході дійсно маловата, але кухню там розмістити думаєте не тісновато буде?

 

Юра! А чи неможна глянути на Ваш проект?

або де порадите пошукати готові проекти?

Мені треба підлаштуватись під розміри фундамента.

 

Наберіть в пошуку даного форума проект Фирсова. От його я і купив у форумчанина, який будував тоді

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще, при условии неизменности раскладки плит, лестницу можно рассположить в холле 1 вдоль оси 2 сместив стену комнаты 2 влево (если стоять спиной ко входу), но удлиннив ее за счет места освобожденного старым расположением лестницы. Лестница расположится вместо одной из плит перекрытия. Короткий пролет выхода с лестницы на втором этаже можно выполнить из металлоконструкций.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще, при условии неизменности раскладки плит, лестницу можно рассположить в холле 1 вдоль оси 2 сместив стену комнаты 2 влево (если стоять спиной ко входу), но удлиннив ее за счет места освобожденного старым расположением лестницы. Лестница расположится вместо одной из плит перекрытия. Короткий пролет выхода с лестницы на втором этаже можно выполнить из металлоконструкций.

 

Да но как всё получится на втором этаже?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

во втором случае, если лестница будет начинаться в районе входной двери, выходить она будет в холл на втором этаже между комнатами 5 и 6, уменьшая их. Но комнату 5 можно увеличить за счет старой лестничной клетки. Или получить нормальный холл на втором уровне.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Нет тамбура.

2. Не вижу места для вешалки при входе.

3. Проходная комната 6 на втором этаже. Может лучше сделать "косые" входы в комнаты 5 и 6? Прямой вход в комнату 5 нежелательно - опасно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...