Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть орієнтовно ціну прокладки силової лінії на 380 Вт

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Питання скажімо може трохи наївне але. Вирішив підводити світло на ділянку. На ділянці стоїть стовп. Елементарно проводиться 220 Вт.

До найближчої силової лінії орієнтовно 450метрів або 16 стовпів. Питання наскільки дорожче може обійтись мені проводка світла на 380 Вт. Розумію що то краще у Ресівців питати але орієнтовно скільки може обійтись мені такий варіант тобто дріт + проводка по стовпах.

 

І таке питання дріт одна жилка тянеться чи всі три жилки в добавок до уже існуючих двох?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверное не Вт в В т.е. Вольт

Для начала определитесь -зачем? ЗАчем вам 380В на участке. До силовой линии расстояние или до трансформатора понижающего?

 

Столбы уже вкопаные? Идете в РЭС(вообще смотря кто поставщик в каждом регионе они по всякому называются) становитесь в очередь пишеш заяву платиш денежки, они дают разрешения на подключение, потом платите электрикам с вышкой, прокладываете по столбам, подключатете. Опять же как вам можем сказать цены если в каждом городе по своему. Разве что по кабелю посчитать и по услуге. Опять же если есть возможность подключения.

 

Трехфазная цепь тянется в дом 4 проводами. Однофазная двумя. А чем тянуть дело ваше- главное чтоб кабель был для наружки: СИП, AsXs, ВВГ, АС и т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене десь 100 метрів вияснилось до найближчого стовпа на 380 це зі слів РЕСІВЦІВ хоча на самому стовпі тільки 3 проводи (може бути 380 вольт на 3 проводній лінії це взагалі силова вважаєтсья?). до мене йде тільки два проводи, стовпи є. Скільки буде коштувати купити і протянути додаткові два проводи?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот немного про 3 фазные соеденения- довольно подробно и понятно.

 

ru.wikipedia.org/wiki/Трёхфазная_система_электроснабжения

 

3 провода это хорошо но должно быть 4 если это 380.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні спілкувався з РЕСівцями. Ситуаціія така. Потрібно докупляти провода 350 метрів орієнтовно. Якого саме чи А16 чи А25 поки невідомо бо ще ТУ в процесі розробки. Я так подивився по цінам виходить 350 метрів А16 коштує приблизно 700 грн А25 приблизно 1000 грн А35 1490 грн. РЕСівці кажуть шо прокладання провода коштує так само як матеріали. У мене всі стовби стоять які мають бути але на 6 стовпах йде тільки три провода тобто мені треба буде докидати 1 провід відповідно кріпити його теж, а на 3 стовпах треба буде вести два провода. Питання скільки можуть коштувати кріплення якими закріплюється провід (маю на увазі траверса, крюки). Стовпи є залізобетонні і є дерев’яні. Хто може приблизно зорієнтувати по цінах на дані кріплення, яка це може бути сума?

 

P.S. Трансформатор від якого до мене тянеться через пів села лінія від мене десь на метрів 600м. Найближчий користувач силової лінії на відстані 450 метрів. Далі ще тянеться 4 провідна лінія метрів 100 а потім тянетсья метрів 130-150 трьохпровідна лінія і далі до участка метрів 100 тянетсья тільки два провода.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...