Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фіалки ніжно-рожевого кольору

zarevo

Рекомендовані повідомлення

1194026578_1.thumb.jpg.5bbb21946fb0ed8f83e6fbba36d6f372.jpgВіддам (продам за символічну ціну 2 гривні) фіалки ніжно-рожевого кольору. Всього 10 горщиків, частина із них вже цвіте, частина ще ні.

«Жаль викидати листочки» довела до того, що фіалками заставлені всі підвіконники.

Квіти вирощені в домашніх умовах. У горщики пересаджені в червні місяці, а тому найближчий час не потребують заміни ґрунту.

Догляду фіалки потребують мінімального – в середньому поливаю їх раз на тиждень, коли в горщику добре просохне верхній шар ґрунту.

Квіти можу віддати у робочі дні в Києві біля метро «Золоті ворота» або «Майдан незалежності». 093-9659688

[ATTACH]307629[/ATTACH]

 

[ATTACH]307631[/ATTACH]

 

[ATTACH]307632[/ATTACH]

 

[ATTACH]307633[/ATTACH]

1252060360_2.jpg.357a13b70244a79c969705204f8ea5a5.jpg

1012142423_3.thumb.jpg.ea6c3fc3657ca4a0d9ba883451914cf9.jpg

1251359648_4.thumb.jpg.ee6746923ff4f2e580f7d4ae161ae09c.jpg

Змінено користувачем zarevo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]307636[/ATTACH]Віддам (продам за символічну ціну 2 гривні) фіалки ніжно-рожевого кольору. Всього 10 горщиків, частина із них вже цвіте, частина ще ні.

«Жаль викидати листочки» довела до того, що фіалками заставлені всі підвіконники.

Квіти вирощені в домашніх умовах. У горщики пересаджені в червні місяці, а тому найближчий час не потребують заміни ґрунту.

Догляду фіалки потребують мінімального – в середньому поливаю їх раз на тиждень, коли в горщику добре просохне верхній шар ґрунту.

Квіти можу віддати у робочі дні в Києві біля метро «Золоті ворота» або «Майдан незалежності». 093-9659688

[ATTACH]307629[/ATTACH]

 

[ATTACH]307631[/ATTACH]

 

[ATTACH]307632[/ATTACH]

 

[ATTACH]307633[/ATTACH]

 

Я возьму, дайте телефон в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]307636[/ATTACH]Віддам (продам за символічну ціну 2 гривні) фіалки ніжно-рожевого кольору. Всього 10 горщиків, частина із них вже цвіте, частина ще ні.

«Жаль викидати листочки» довела до того, що фіалками заставлені всі підвіконники.

Квіти вирощені в домашніх умовах. У горщики пересаджені в червні місяці, а тому найближчий час не потребують заміни ґрунту.

Догляду фіалки потребують мінімального – в середньому поливаю їх раз на тиждень, коли в горщику добре просохне верхній шар ґрунту.

Квіти можу віддати у робочі дні в Києві біля метро «Золоті ворота» або «Майдан незалежності». 093-9659688

[ATTACH]307629[/ATTACH]

 

[ATTACH]307631[/ATTACH]

 

[ATTACH]307632[/ATTACH]

 

[ATTACH]307633[/ATTACH]

 

 

Я розумію, може вам не зручно, а не могли б ви до м. Виставковий цент підвести. Так хочеться такої краси

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я розумію, може вам не зручно, а не могли б ви до м. Виставковий цент підвести. Так хочеться такої краси

 

На жаль, до метро Виставковий центр не можу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если еще фиалки есть то я бы подъеду и заберу сразу все ,что осталось напишите когда и во сколько ...больше подходит м ,,золотые ворота ,,
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

zarevo, я тоже себе такие хочу, к какому метро можно подъехать?

заранее спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фіалки ще є. Хто цікавиться - телефонуйте (повідомлення № 3).

Можлива зустріч біля метро "Золоті ворота" (можна і "Майдан незалежності") в робочі дні і години.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фіалки ще є. Хто цікавиться - телефонуйте (повідомлення № 3).

Можлива зустріч біля метро "Золоті ворота" (можна і "Майдан незалежності") в робочі дні і години.

Здраствуйте , я вам звонила. когда и во сколько к вам подъехать? мне удобней на Майдане (если это вас не затруднит)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Большое спасибо за цветочки! Очень порадовали, теперь с нетерпением жду их цветения:) Поделитесь рецептом создания такой красоты!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...