Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Копанка стала озером - охоронна зона

happym

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

 

Є ділянка на якій є викопана штучна водойма 16*7,5 м, в якій літом й води не буває.

Новий план села, наша водойма стає водоймою з охоронною зоною в 25 метрів. Що робити, щоб ця охоронна зона зникла, а то пішла "викачка" грошей.

 

Хатинка в Бориспільському р-ні, с. Проців.

 

Заздалегідь дякую за інформацію.

1-1.jpg.6f1c391488a5fb9ad3b0e440b787f33d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наша водойма стає водоймою з охоронною зоною в 25 метрів

Акт є?

Якщо є - то це доказ того, что озера не було (в іншому випадку сільрада не мала права нарізати там землю).

 

А хто викачує гроші?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, акт на землю є. Є дозвіл від сільської ради на забудову. Єдина проблема, що ця частина під ОСГ, вже мабуть рік третій а може й п'ятий, виводить одна фірма землю під забудову. Раза три мінялось законодавство, й два рази влада. Зараз з'явилась нова стаття викачки грошей, будинок попадає в 25 метрову зону, цієї водойми (розміри її видно зі супутника). Порекомендуйте, що робити?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зверніться до розробників генплану , нехай заберуть формулювання ставок , а водойма може бути і протипожежною і для організації поливу городу , тоді охоронна зона не нормується
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 32 секунды

Підскажіть будь ласка, де шукати розробників генплану. Чи спочатку потріюно звернутися в сільську раду?

Забув добавити, що водойма повністю знаходиться на участку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 32 секунды

Підскажіть будь ласка, де шукати розробників генплану. Чи спочатку потріюно звернутися в сільську раду?

Забув добавити, що водойма повністю знаходиться на участку.

 

У вас в селе уже прошли громадськи слухання Генплана? Информация про разработчика Генплана должна была быть опубликована в местной газете, и в сельраде обязаны предоставить любую информацию по вопросу Генплана.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль я не маю жодної інформації, й мої батьки також. А якщо вважати, що новий генплан затвердили ще три місяця назад (чи більше), то всі слухання були формальні.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, акт на землю є. Є дозвіл від сільської ради на забудову. Єдина проблема, що ця частина під ОСГ, вже мабуть рік третій а може й п'ятий, виводить одна фірма землю під забудову. Раза три мінялось законодавство, й два рази влада. Зараз з'явилась нова стаття викачки грошей, будинок попадає в 25 метрову зону, цієї водойми (розміри її видно зі супутника). Порекомендуйте, що робити?

 

земельний Кодекс Украины

2. Для створення сприятливого режиму водних об'єктів уздовж

морів, навколо озер, водосховищ та інших водойм встановлюються

водоохоронні зони, розміри яких визначаються за проектами

землеустрою.

Был ли такой ? Согласовывался ли он с собственником земли, т.е Вами ?

В управлении земресурсов возмите довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем) - посмотрите есть ли там земли водного фонда. И кто Вам сказал что установлена охранная зона ? Или только генпланом предусмотрели ? И если ее будут устанавливать то обязаны учесть существующую застройку - если конечно этя яма имеет какой-то официальный статус. Вообще имеет смысл посбрасывать запросы в службы архитектуры, экологии, водных ресурсов о наличии, статусе такого якобы "водного объекта" как у Вас. Если его нигде нет то и охранной зоны нет, архитекторы градостроители не разобрались или кто-то вам так "подложил свинью". Любопытно почитать пояснительную записку генплана раздел."аналіз відомостей про стан навколишнього природного середовища" и "пропозиції щодо охорони навколишнього природного середовища, подолання та запобігання впливу проявів негативних природно-техногенних факторів для поліпшення життєвого середо¬вища". не могли Вам отвести участок под ОСГ не "видя" водный объект......

 

Стаття 59. Право на землі водного фонду

 

1. Землі водного фонду можуть перебувати у державній,

комунальній та приватній власності.

 

2. Громадянам та юридичним особам за рішенням органів

виконавчої влади або органів місцевого самоврядування можуть

безоплатно передаватись у власність замкнені природні водойми

(загальною площею до 3 гектарів). Власники на своїх земельних

ділянках можуть у встановленому порядку створювати

рибогосподарські, протиерозійні та інші штучні водойми.

Змінено користувачем Miron VV
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо вважати, що новий генплан затвердили ще три місяця назад (чи більше), то всі слухання були формальні.

 

Генплан - основной градостроительный документ, если его утвердили на сессии сельрады, то охранную зону вам "узаконили". Но убедитесь в этом лично.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Генплан - основной градостроительный документ, если его утвердили на сессии сельрады, то охранную зону вам "узаконили". Но убедитесь в этом лично.

Доброго дня.

Судячи з усього охоронну зону мені узаконили. Куму так перейшли дорогу не знаю.

За цей час побував в архітектора, держкомземі Бориспільського району, в сільській раді, та телефонував в Управління водних ресурсів в Києві та Київській області.

Ні де не можу отримати відповідь, що робити. Всі посилаються на те, що генплан затверджений й до побачення. В одному місці пролунало засипати й розробити новий проект землеустрою, але до чого може привести засипання цієї ями, та як розпочати цей процес так і не зрозуміло.

 

Якщо хтось мав таку проблему, й успішно її вирішив, поділіться будь ласка інформацією.

 

Я думаю ця інформація буде багатьом корисна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Судячи з усього охоронну зону мені узаконили. Куму так перейшли дорогу не знаю.

За цей час побував в архітектора, держкомземі Бориспільського району, в сільській раді, та телефонував в Управління водних ресурсів в Києві та Київській області.

Ні де не можу отримати відповідь, що робити. Всі посилаються на те, що генплан затверджений й до побачення. В одному місці пролунало засипати й розробити новий проект землеустрою, але до чого може привести засипання цієї ями, та як розпочати цей процес так і не зрозуміло.

 

Якщо хтось мав таку проблему, й успішно її вирішив, поділіться будь ласка інформацією.

 

Я думаю ця інформація буде багатьом корисна.

 

Ходити й дзвонити по всім інстанціям в більшості випадків марна справа. Як показує практика саме у цьому розділі - лише ОФІЦІЙНІ ПИСЬМОВІ запити у всі вищенаведені заклади можуть хоч якось прояснити ситуацію й окреслити план подальших дій.

Почитайте Закони, підключіть юриста, покажіть свої чіткі наміри.

Це скоріш за все "покращення", так зване "рейдерське" захоплення, яке, на жаль, останнім часом розповсюджується й на пересічних громадян, а не лише на великі піжприємства та прибуткоий бізнес. :(

Тримайтесь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...
Генплан - основной градостроительный документ, если его утвердили на сессии сельрады, то охранную зону вам "узаконили". Но убедитесь в этом лично.

Если возможно,то о технологии принятия генплана поподробнее.

Пожалуйста.

Особенно интересует процедура определения охранной зоны по уже существующим жилым объектам.

И на каком уровне она принимается.

Или с каких уровней ее определяют (сельсовет ,район,область,проектный институт)

Почему спрашиваю? - да просто напросто жилые дома внесли в охранную зону.

Без уведомления проживающих и строящихся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И кто Вам сказал что установлена охранная зона ? Или только генпланом предусмотрели ? И если ее будут устанавливать то обязаны учесть существующую застройку

Де і як це можна вияснити?

Яка різниця між трактуваннями "передбачена" та "встановлена"?

Як і в чому це виражається документально чи графічно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...