Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вхідні двері

irazi

Рекомендовані повідомлення

Привіт Всім. :)

Цікавлюся вхідними і міжкімнатними дверима.

Вхідним бронедверям чомусь не довіряю на рахунок утворення конденсату. Хотів би покласти металопластикові вхідні двері. Я розумію, що вигляд можливо не такий, але хочеться , щоб було менше проблем і тепло...

Також цікавлюся міжкімнатними дверима. У нашому регіоні по виляду і якості непогано виглядають вікна від " Меранті"..

Хотів би дерев'яні, але дерева свого і сухого не має.. Замовити двері дерев'яні - гарантії на те що за місяць викрутить ніхто не дасть. У квартирі клав з свого дерева - сосни , проблем не має 6 років.

Буду вдячний за любий відгук:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что-бы уменьшить появление конденсата, надо делать тамбурные помещения, где температура воздуха будет меньше температуры в доме..
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обратитесь в фирму МИЛОРД. они деают двери и окна. цены не маленькие, но качество соответствует. и гарантию дают.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

конденсат? уже несколько лет назад поставил бронированную дверь - проблем нет, не жалуюсь. Зато безопасно, тепло и шум изолируют.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

конденсат? уже несколько лет назад поставил бронированную дверь - проблем нет, не жалуюсь. Зато безопасно, тепло и шум изолируют.

 

Безопасно?Не зарекайтесь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт Всім. :)

Цікавлюся вхідними і міжкімнатними дверима.

Вхідним бронедверям чомусь не довіряю на рахунок утворення конденсату. Хотів би покласти металопластикові вхідні двері. Я розумію, що вигляд можливо не такий, але хочеться , щоб було менше проблем і тепло...

Також цікавлюся міжкімнатними дверима. У нашому регіоні по виляду і якості непогано виглядають вікна від " Меранті"..

Хотів би дерев'яні, але дерева свого і сухого не має.. Замовити двері дерев'яні - гарантії на те що за місяць викрутить ніхто не дасть. У квартирі клав з свого дерева - сосни , проблем не має 6 років.

Буду вдячний за любий відгук:beer:

Что вы хотите двери или викна вид Меранти? А куда входные двери выходят? Частный сектор или в подъезд?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двері від Меранті - міжкімнатні. А хіба є від них двері вхідні? По вигляду міжкімнатні двері Меранті якість краща ніж у білоруських дверей.

 

А двері від Бериславу вхідні - ціна заскочила в 30000 грв. і вище - це трохи задорого, хоча можливо якість відповідна, так як зверху вони обшиті дубом 16 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Берислава есть предложение складское для наружного использования и обшитое дубом -

 

(ссылка устарела)

 

И это при цене 13700-15000.. Ставили пару раз - клиент остался доволен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наберите в поисковике "Вікна Стиль " . Заказывал у них входные со стеклопакетом .Второй год стоят . Очень доволен .Тамбурных дверей нет. Конденсата нет. 2 года назад брал в районе 8500.Размеры делают любые.При установке закреплять надо очень качественно -очень большой вес(4 человека с трудом сняли с машины)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я входные в дом буду ставить с порошковой покраской, а внутри феленка дерево. Покрытия снаружи типа МДФ, Дерево, пленка, от солнца и ветра, перепадов тепло-холод, приходят очень быстро в негодность, и через пять лет вы врядли найдете хваленую фирму с гарантией 10-15 ле, у нас не Швейцария.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я входные в дом буду ставить с порошковой покраской, а внутри феленка дерево. Покрытия снаружи типа МДФ, Дерево, пленка, от солнца и ветра, перепадов тепло-холод, приходят очень быстро в негодность, и через пять лет вы врядли найдете хваленую фирму с гарантией 10-15 ле, у нас не Швейцария.

 

Многое зависит от того,что именно считать "негодностью"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну например - выцвела пленка на солнце, или МДФ набух и т.д.

 

Как выцвевшая не солнце плёнка может превратить входную дверь в негодную?Негодная-не выполняющая своего функционального назначения.

Потерявшую первоначальный привлекательный вид-согласен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...