Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продається земельна ділянка, 12 км від Києва

Toronto

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижні потому...
Цією зимою 80 м. магістрального газу обійшлись в 5 тис. у.о + проект 1,5 тис.у.о. Стільки ж електрики (без трансформатора) десь у 4 тис.у.о. Тобто коммунікації до вашої ділянки затягнуть десь мінімум на 30 тис. у.о. і то, якщо не потрібно буде трансформатор встановлювати. А тепер перера***те ціну сотки з урахуванням цих витрат. Тому люди і продають ділянки в полі по 1,5-2 тис. дол., а в селі - по 6-7.:o
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, якщо чесно, важко сказати, що це аж таке поле, де можна купити землю за 1,5-2 тис. дол...:) Там 5 -10 хв пішки до "цивілізації", тобто до сусідніх забудованих вулиць. Звичайно, прямо сьогодні навряд чи там дешево буде будуватися, але ділянка продається на перспективу. Там планується котеджне містечко, розплановані вулиці... Тому навряд чи саме ОДНІЙ людині прийдеться за свої гроші тягнути всі комунікації. Там є біля 150-200 власників ділянок, в перших рядах уже ведеться забудова, місце гарне, близько ліс, ставок, так що дуже скоро з"являться там усі блага цивілізації ;)

А щодо цін, то ділянка за 1,5-2 тис. буде далеко не за 300 м від комунікацій. У нас таких цін давно уже немає, це років 3 тому можна було купити в полі ділянку за 2-2,5 тис, і то в такому полі, де лише поле і небо видно :)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да ладно заливать. Я два года наза купил в самом Гнедине по 1 тыс. у.е. за сотку. с электрикой и газом под забором. Год назад - за 3 и тоже непосредственно в Гнедине. А знаете сколько в коттеджном городке потом будет стоить подключиться к трансформатору (просто за разрешение, не говоря уже от столбах)? Минимум 10 К.

Я кстати знаю это место. Там и дорог нормальных нет, после дождика фиг подъедешь. А в том озере, что рядом, воды по колено. Когда мороз был специально ходил по нему, смотрел. Дно через лед было видно. А лес - через лесопосадку и улицу Кравченко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=86283#post86283

Ярік, з цієї теми я зрозумів, що ти сам займаєшся нерухомістю в наших краях. Сам продаєш аналогічні нашому участки у Вишеньках. І не за 1 тис. Я розумію твої чорнопіарні мотиви, але, будь добрий, не флуди більше так. Ці твої пости не мають під собою нічого, крім власної зацікавленості. Я тобі не конкурент, повір. Я не скуповую землі, як ти. Я просто намагаюся продати свою ділянку. І ще одне, дай, пліз, лінк на оголошення, де би продавали ділянку землі в радіусі 15 км від Києва за 1 тис, як ти тут пишеш. Питання до інших учасників форуму: чи є хтось ще, крім Яріка, хто купив у цьому році ділянку під забудову в 15 км зоні від Києва за 1 тис?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Я нигде не говорил, что за 1 тыс. Хотя участок под домом, в котором я сейчас живу, я действительно купил ровно два года назад в Гнидыне по 1 тыс. за сотку. О чем и написал ниже. Вы внимательно читали?

2. Никакой личной заинтересованности у меня нет, просто прикольно, как народ пытается выдать желаемое за действительное. Я там постоянно гуляю с собакой. Хоч выложу фотки разбитых КАМАЗами грунтовок, кучи мусора и той лужи, гордо именуемой ставком?

А если кто-то действительно планирует покупать в Гнидыне, то уж лучше не в том районе, а за Гнидыном до Вишенок. wikimapia.org/#lat=50.312722&lon=30.714791&z=16&l=0&m=a&v=2

Там рядом, через дорогу действительно красивое и глубокое озеро с рыбой, а не лужа, а с противоположной стороны за полем - полноценный лес. И стоимость сотки сейчас в Гнидыне в обжитых районах - в районе 6-7 за сотку. И то, это опять таки хотелки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Неправда. Я на велосипеде все окрестности объездил. Дренажные каналы там действительно есть, но с коллектором они не соединяются. К тому же там два озера. Одно (первое) - Протока, второе - Золоче.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

каналы эти мелиоративно-оросительные... потверждаю

у меня такой же перед участком

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неправда. Я на велосипеде все окрестности объездил. Дренажные каналы там действительно есть, но с коллектором они не соединяются. К тому же там два озера. Одно (первое) - Протока, второе - Золоче.

А я по Гуглу это все изучил и таки соединяется!

Возле первого шлюза "гавнянка" соединяеться с обводным каналом который затем возле 2-го шлюза впадает в озеро Золоче. Конечно не исключено что за счет наклонов и направлений течения в обводной канал идет немного стоков... но что-то точно попадает. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Изначально речь шла об оз. Протока. Золоче формально соединяется с каналом у второго шлюза, но течение в обратную сторону, в Днепр.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...