Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя хатина на Поліссі )))

Willi

Рекомендовані повідомлення

Второй этаж без с\у при наличии трех спален? Хотя бы ведро на площадке предусмотрите.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Второй этаж без с\у при наличии трех спален? Хотя бы ведро на площадке предусмотрите.

 

:lol::lol::lol: порвало.

 

по теме - конечно лучше убрать "гостьову" и сделать санузел людский.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Второй этаж без с\у при наличии трех спален? Хотя бы ведро на площадке предусмотрите.

хех )))

спочатку думав робити, але можливості дещо інші, ніж бажання...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хех )))

спочатку думав робити, але можливості дещо інші, ніж бажання...

 

да ладно сказки тут расказывать. просто реально если 3-4 человека вверху то это конкретная беганина по ступенькам в т.ч. ночью.

 

плитку можно взять недорогую, как и всю сантехнику. да и в крайнем случае - можно заложить каналью и воду а с.у. сделать когда появится возможность (сам рассматривал такой вариант,хотя сейчас не жалею что плитку таки положили - грязные работы, остальное - пока ждет)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Привіт колезі по заннятю!

Гарний будинок будуєш, удачі тобі та швидкого новосілля!

Щодо санвузлів - я також спочатку вирішив робити один санвузол на прешому поверсі, але в процесі будівництва вирішив, що зроблю невеличку кімнатку на мансарді куди зможу розмістити компакт та рукомийник, як показує практика сімейного життя - унітазу бути! ;)

Доречі щодо перекриття, в мене такж балки, крок через 75-80 см. Зашалював доскою 100*25, але скоріш за все буду лити плиту, впевнений що таким чином і шумоізоляція буде краща і буде відсутній звук від кроків (чого саме менше не хочу) Тим більши порахувавши, що вирівнювання полу брусками (виставляння) потім зашивка осб та підшивка мінвата+бар*єр+натяжна стеля буде недостатньо тай і дорожче.

Будинок плануєш утепляти ззовні? Скважина у тебе чи криниця? бачу лише, що насос встановлений, а з яких недрів він воду помпує невідомо... Самому просто потрібно буде копати скважину, у нас до каменю 25 м, а потім по каменю потрібно метрів з 20-25 пройти щоб води вистачало.

Накривати будинок плануєш цього року чи законсервував? Якщо не секрет - чим плануєш крити?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт!

Дякую за хороші побажання )

Приміщення над ванною, хоч і назване кабінет, але буде використовуватись частково як технічне - там розміщу бак із холодною водою, а в перспективі і ємкість для гарячої води, планую зробити нагрів води від сонця.

Чому бак - бо насоси із пресконтролем залежні від електрики, а вона іноді відсутня по пів дня, а так буде резерв.

То у тім приміщенні можливо буде відгородити малий санвузол, усі комунікації розміщені близько, і великих проблем бути не повинно.

Але це у майбутньому, бо і другий поверх буду доводити вже аж як заселюсь, інакше не виходить...

 

А на що плита буде опиратись? чи вона буде лежати на балках?

 

Я балки положив із кроком 60 см, стелю першого поверху хочу зробити вагонкою.

Утеплення будинку також питання майбутнього.

 

У наших місцях вода не глибоко, обсадна труба скважини має довжину 20м. На смак хороша, і тече скільки хочеш )

 

Зараз займаюся дахом, на північному схилі прибив СДМ strotex і лати, взявся за південний схил. Накрити хочу металопрофілем, купив профіль висотою 33мм, колір 3009 матовий, товщина 0,45 і як запевнили продавці, з італійського металу )))

 

Добавлено через 5 минут

Систему крокв зібрав за схемою без розпору, дуже налякали мене історії про те, як дах розвалює стіни, та й сусід, котрий торік збудував коробку і накрив, цього року мусів стягувати мурлати...

По коньку кинув прогон, перерізом 100х200мм, який опирається на колони, вмуровані у фронтони, і плечі, зроблені заодно з коминами. Прогон не суцільний, його розділяють комини на три частини. Де прольоти більші (3..3,5м), там поставив стойки під прогон.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плита буде лежати на балках, доски простелю плівкою, кину сітку і стяжку. Балки в мене хороші - витримають.

Стосовно нагріву води колекторами - ти красавчик, це також моя мрія разом з панелями на даху та зеленим тарифом... але про це згодом)

Стосовно поперечини між кроквами у фронтоні ти переборщив - нікуди вони не роз*їдуться, бантини ж їх тримають)) А тим більше в тебе стіна цегельна (не з газобетону...), якщо ти гарно анкери закріпив чи навіть арматуру вмурував - забудь про ці страхи))

В мого твариша термодім як у мене, будинок 10*8м, фронтони по довшій стороні, кроква 6,5 м!!! Дах 140 квадратів, великі вікна, конструкція даху як у мене - він теж переживав з приводу "розходження", але дах витримує, і слава Богу! :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
  • 1 місяць потому...

Середина весни, по можливості працюю далі,

зібрав собі верстак для всяких дерев'яних робіт, прикупив ФПШ-5М, життя прекрасне)))

фотографувати особливо ще немає що,

але хочу привітати усіх із Христовим Воскресінням -

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Вставив вікна і тимчасові двері, будинок набуває зовсім іншого вигляду :)

Зробив одвірки із дошки 50ки, двері зібрав на саморізах, врізав замок, пофарбував, на період будівництва те що треба )

Photo0665.thumb.jpg.6ad89c13486a58f217bc4dd6cbe7a9f7.jpg

Photo0680.thumb.jpg.317f9df69bf997ccdfcab16372417edc.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Десь через тиждень після того, як поставив вікна (двері були вже раніше), почув якісь звуки. Приглядаюсь - у щілині в стіні, що залишилась після риштування, пташки звили гніздо і висиділи пташенят!

І хоч доступу через вікна немає, дорослі залітають під дахом зі сторони мауерлата, пролітають через щілини в настилі другого поверху і годують своїх малят! :)

Photo0672.thumb.jpg.8210238cbd9a899d81d96dfbad966e26.jpg

Photo0671.thumb.jpg.5a3f9ba5e487be8b402ed8a05fd91ca2.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Вимурував перестінки на мансарді, посвердлив місця на підрозетники, коробки, поробив штроби, розклав кабелі ....

Проводка розділена для освітлення та розеток, 1 поверх на одній фазі, мансарда на іншій. На кухню завів 3 фази для електроплити.

Photo0717.thumb.jpg.1557bd4c1ab0ac91ffe3c846196875b3.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залишилось ще поз'єднувати проводи у коробках та підрозетниках, перевірити усе і можна братись за штукатурку...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Штукатурка!..

Декілька разів перечитував тему по штукатурці шановного Мастерка, і нарешті, потихеньку почав пробувати.

Спочатку дуже повільно, з відпаданнями, неприставаннями, але чим раз то краще і процес пішов. Дружина побачила, їй сподобалось, взялася помагати ))))))

Photo0753.thumb.jpg.78fc169cbbae9e1015efefc4f9e545fb.jpg

Photo0754.thumb.jpg.f32c6d5521d9d50eaca55ff9389ec514.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора закінчили стіни мансардного поверху

На жаль, не вдається щоденно працювати, а тут ще й якась простуда чіпляється...

194446.thumb.jpg.5abba9aab9d9c1c3ae85153f113a70ea.jpg

194448.thumb.jpg.79bdd813f69c7cfa0629b5705c09d55f.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Вітаю)

Якого виробника вікон вибрали?

Чим плануєте утеплятись?

Стеля першого поверху буде натяжна чи ГК?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рівенська фірма ВікНова, 4-х камерний профіль WDS із фурнітурою winkhaus

Знаю, що вибір доволі посередній, але зроблений в силу своїх можливостей

Утеплювати будинок ближчим часом планів немає, стелю і першого і другого поверхів робитиму вагонкою.

Останнім часом робота погано йде, то хворів трохи, то якісь інші роботи перебивають плани, то ще щось.

Якщо погода ще потримається, то хочеться докінчити штукатурку всередині і зробити стяжки, хоча б у декількох приміщеннях

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 6 місяців потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...