Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

чем покрыть дверь из массива сосны?

Slaries

Рекомендовані повідомлення

подскажите гуру... запутался окончательно.. кто то кричит пинотекс кто то еще какую- то хрень..

вообщем задача: есть дверь

на вид такая (ссылка на изображение устарела)

 

хотелось бы ее затонировать под дуб (естессно на изображении уже готовая дверь)

 

чем? как? подскажите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пинотекс вообще не для подобных задач

 

выбирите в том же Эпицентре что-то от Тиккурила, Escaro, Zip-Guard - будет Вам счастье

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за названия спасибо вот только эпицентра в Севастополе нет))) но это уже мелочи, а методика тонировка а потом вскрытие лаком или лаком вообще не нужно?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за названия спасибо вот только эпицентра в Севастополе нет))) но это уже мелочи, а методика тонировка а потом вскрытие лаком или лаком вообще не нужно?

 

сорри, Вы написали "затонировать", я написала чем, а про лакирование Вы ничего не говорили :D

 

не профи вряд ли сделает лакировку качественно, потому посмотрите в сторону масло/воска

 

вот технология нанесения полиуретановых лаков - (ссылка устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а если тонировать, потом лакировать есть необходимость? где прочесть можно?

 

опять же, не корректный вопрос

тон - это просто цвет, а покрытие - у него как раз и есть функция защиты древесины, так, что лакировать надо

 

или тон+масло/воск

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В начале (разведенная)спиртовая морилка для выделения структуры ,потом легким нитротоном, пульвером с дюзой 0,8 до необходимого колора.

Фиксируем лаком.Покрываем на свое усмотрение.Я предпочитаю кислотные лаки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пинотекс вообще не для подобных задач

 

выбирите в том же Эпицентре что-то от Тиккурила, Escaro, Zip-Guard - будет Вам счастье

 

Я б не став так категорично заявляти що Пінотекс "не для подобных задач", хоча б тому, що ось двері покриті Пінотексом. Виробник - Полтавська фірма, яка успішно його використовує саме для цих цілей.

1282034030_6c77265b8c2d(1).jpg.565583ac790a6dd34165fd109911e572.jpg

6c77265b8c2d.jpg.78f82be25de3787ec0b717367cbd1a6e.jpg

6d5f591849d1.jpg.61ddc2135523c2f5fa29ab1ffcc31c5c.jpg

8dba092775f4.jpg.ed3e610d45b373101c7a8304708ab09c.jpg

2809132f3b62.jpg.e05b970c0ac2dcfb725f3f2cf7af69c4.jpg

17431bc6b447.jpg.4a12ae39d447322880da197b94ca33c5.jpg

113f450f2d2c.jpg.cdf2f3c6309131714bc4b3c517af03f8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б не став так категорично заявляти що Пінотекс "не для подобных задач", хоча б тому, що ось двері покриті Пінотексом. Виробник - Полтавська фірма, яка успішно його використовує саме для цих цілей.

 

да ради бога, хоть отработкой, но эта фирма будет одна из немногих кто так делает. ИМХО, все таки есть более подходящие варианты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это пока они новые.Посмотрим через год-другой.А перекрашивать их-

одна радость:( Пинотекс -вопиющие нарушение технологий при окрашивании дверей.Дерево должно пропитываться красящим пигментом.

А Пинотекс ложится как лак на ногти.Так же и слетает.Постеснялись бы

давать такие рекомендации.А фирм таких хватает.Они и филенки

прокрашивать забывают.Перевод материала и чьих-то денег.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это пока они новые.Посмотрим через год-другой.А перекрашивать их-

одна радость:( Пинотекс -вопиющие нарушение технологий при окрашивании дверей.Дерево должно пропитываться красящим пигментом.

А Пинотекс ложится как лак на ногти.Так же и слетает.Постеснялись бы

давать такие рекомендации.А фирм таких хватает.Они и филенки

прокрашивать забывают.Перевод материала и чьих-то денег.

 

Я бачив фото цих дверей після 3 років експлуатації, виглядали досить добре, нічого страшного з ними не відбувається. Та й я нічого не рекомендував автору теми, я тільки сказав, що з Пінотексом не все так однозначно, а вибір залишається за ним. Хоча я і не маю ніякого відношення ні до цієї фірми, ні до Пінотексу, і добре знаю, що є ЛФМ кращі за Пінотекс. Але по-перше - не у всіх в провінції є можливість знайти ці матеріали (на відміну від Пінотексу), а по-друге - ціна питання. Це так, як би сказати, що їздити на Ланосі - ганьба, бо є ж Лексус.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для того и существуют госты и технологии.К сожалению даже крупные производители их нарушают.Не в ущерб себе разумеется.Жаль.

Качественно- не всегда дороже.Просто правильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для того и существуют госты и технологии.К сожалению даже крупные производители их нарушают.Не в ущерб себе разумеется.Жаль.

Качественно- не всегда дороже.Просто правильно.

 

Ще раз кажу, що не агітую за Пінотекс, навіть раджу автору, коли є можливість, використати щось краще. Але прочитавши Ваші пости про Пінотекс, рішив поцікавитись і ось перший же сайт з пошуку (ссылка устарела) , що не зовсім вяжеться з Вашими заявами, що Пінотекс не проникає в дерево. З фільонками, до речі, теж не все так однозначно, тому що багато італійських виробників дверей фарбують двері у зборі. Ви, звичайно, можете заявити, що "видал я эту Италию на карте - сапог сапогом" ("формула кохання"), але все ж таки...

Змінено користувачем baroleks
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В начале (разведенная)спиртовая морилка для выделения структуры ,потом легким нитротоном, пульвером с дюзой 0,8 до необходимого колора.

Фиксируем лаком.Покрываем на свое усмотрение.Я предпочитаю кислотные лаки.

 

 

а на сколько разводить морилку ?

 

нитро тон и лак какой фирмы ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В начале (разведенная)спиртовая морилка для выделения структуры ,потом легким нитротоном, пульвером с дюзой 0,8 до необходимого колора.

Фиксируем лаком.Покрываем на свое усмотрение.Я предпочитаю кислотные лаки.

 

то есть зашкуриваем мелкой шкуркой,

потом самую малость увлажняем, что бы чуть ворс поднялся,

после покрываем морилкой.

опять чуть шкуркой,

покрываем нитротоном,тут вопрос обязательно с пульвера если кистью? потому как пуль проблематичен в плане найти его..

 

по производителям что на какие обратить внимание?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для того и существуют госты и технологии.К сожалению даже крупные производители их нарушают.Не в ущерб себе разумеется.Жаль.

Качественно- не всегда дороже.Просто правильно.

Про "госты и технологии" це ви так - "для пущей важности", чи можете дати зсилку на якийсь нормативний документ, що забороняв би, чи хоча б не рекомендував би, використання саме Пінотексу для тонування дверей:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про "госты и технологии" це ви так - "для пущей важности", чи можете дати зсилку на якийсь нормативний документ, що забороняв би, чи хоча б не рекомендував би, використання саме Пінотексу для тонування дверей:D

 

Вы "чисто поговорить" или все таки подскажите автору что-то толковое?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы "чисто поговорить" или все таки подскажите автору что-то толковое?

 

Зрозуміла Ваша реакція, бо по суті питання відповіді немає:D Але судячи по кількості ваших постів, а головне по якості порад у них (в темах "Фільончасті двері з Епіцентру" і "Фільончаті двері" та й у інших), "чисто поговорить" - це по Вашій частині. Чого тільки варта порада по переустановці дверного блоку:D (Ви доречі так і не відповіли мені в тій темі). А автору раджу двері шліфувати наждачкою до зернистості 120-150. Тоді грунт ( у якості грунту можна використати сильно розведений лак). Грунт допоже добитись покриття рівномірним тоном. Шліфовка ворси наждачкою 180. Тон (зробіть пробну викраску на куску деревини і методом проб підберіть бажаний колір), 2-3 слоя лака (можна з поміжслойною прошліфовкою наждачкою 240 і дрібніше). З матеріалів використовуйте те, що зможете знайти в місцевих магазинах, враховуючи співвідношення ціна-якість, після консультації з продавцем. Як говорив герой мультфільму:"Используй то, что под рукою и не ищи себе другое."

Змінено користувачем baroleks
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміла Ваша реакція, бо по суті питання відповіді немає:D Але судячи по якості ваших порад (в темах "Двері з Епіцентру" і "Фільончаті двері" та й у інших), "чисто поговорить" - це по Вашій частині. Чого тільки варта порада по переустановці дверного блоку:D (Ви доречі так і не відповіли мені в тій темі).

 

 

Дайте угадаю, родина - Галычина?

К сожалению, "писать" умеете, а "читать" - нет. Ну, бог с Вами, слом вступать в очередную дискуссию с очередным "специалистом", использующим Пинотекс для окраски дверей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте угадаю, родина - Галычина?

К сожалению, "писать" умеете, а "читать" - нет. Ну, бог с Вами, слом вступать в очередную дискуссию с очередным "специалистом", использующим Пинотекс для окраски дверей

Двічі не вгадали. Бо це Ви у нас "не читатель, а писатель". Більше 12500 повідомлень написати не кожен "писатель" середньої руки зможе:D Але, поки руки відпочивають від безперервного друку постів, могли б трохи і почитати. Як казав класик :"Учите материальную часть". Ну а другий раз - це те що Батьківщина у мене Україна. Ну а Мала Батьківщина - Поділля. Хоча для вас мабуть і це дивно, що крім Галичини ще десь розмовляють рідною мовою. Що ж до спеціалістів - то між нами та різниця, що коли я кажу, що я щось будую, то це і означає, що будую саме я. А коли Ви кажете, що щось будуєте, то це означає, що Вам хтось будує ( чи Гріша, чи ще хтось):D А ви при цьому десь там трохи були присутні і вирішили, що вже все знаєте і пора і інших "ощасливити" вашими "знаннями". І тепер строчите пости у всіх темах без розбору. А люди, свято вірячи в те, що отримали пораду від фахівця, починають морочити яй...(голову) прорабу, будівельникам, чоловіку, коханцю ( підкресліть необхідне). То ж подумайте, скільком людям ви можите спортити життя своїми "ценными вказивками". А так, то я теж не хочу з Вами сваритись. Ви, мабуть, дуже гарна жінка і розумна.:beer: Я, навіть, в цьому впевнеий. Але, характер у мене такий, що не змовчу, коли бачу що дають не зовсім правильну пораду. То ж прийдеться Вам змиритись, що періодично я буду з Вами сперечатись.

Змінено користувачем baroleks
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пинотекс очень хорошая краска(кстати не такая уж и дешовая,чтоб сравнивать с ланосом)Вот только качественно покрасить дверь пинотексом сможет не каждый профессиональный малляр,а новичок темболее.Пинотекс предназначен в большинстве для наружных работ(заборы,беседки,ит.д)это довольно грязный материал для столярки и мебели.Если у Вас нет опыта в малярном деле и оборудования то ищите тонированое масло.Перед нанесением ооочень хорошо пошлифуйте дверь шкуркой №150,удалите всю пыль и нанесите равномерно масло губкой методом втирания,минимум два раза.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двічі не вгадали.

 

Долго пишите, видимо, зацепило :D

 

Дурная привычка переходить на личности...

то, что Вы лично что-то делали, совсем не обозначает, что делали Вы это правильно и так как надо. У меня вон тоже все строители при постройке моей дачи и ремонтах - "кто Ющенко строил, кто для Тимошенко", и была чудная фразочка "я Вам как специалист говорю". Так, что то, что Вы делали что-то руками не делает Вас автоматически авторитетом ;).

 

А вот о том, что масло/воски для новичка в покраске гараздо удобнее и вероятность ошибки минимальна - этого Вы не знаете или не считаете нужным сказать. Уж лучше со мною пободаться :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Дурная привычка переходить на личности...У меня вон тоже все строители при постройке моей дачи и ремонтах - "кто Ющенко строил, кто для Тимошенко"

Я те ж думав, що переходити на особистості не варто, поки Ви не почали про Галичину.А Вам, я бачу, більше подобаються проффесіонали з "Межигіря" начолі з проффесором. Ну а про Пінотекс я автору нічого і не радив (перечитайте ще раз мою пораду), а написав Вам, що є люди, які і цим матеріалом можуть дуже гарно працювати. Що ж до ваших будівельників, то вони хоча б не роздають тут такого роду поради як: переустановити дверну коробку і це убеспечить двері від усушки:D Що за Велика Істина Вам відкрилась, що ж зміниться в структурі деревв після того, як переустановиш коробку. Чи Ваші "перли" про склейку мебельних щитів-:"Одну ламель клеят так, другую не так... Лепят что попало":D Ви б дали собі труд хоча б раз прочитати про технологію склейки щитів, то тоді б знали чому так клеять і самі б "не лепили что попало". Роздачу "ценных вказивок" Ви поставили на поток, то почитайте хоча б трохи теорії, якщо досвід практи у Вас 0.

Змінено користувачем baroleks
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

товарищи а можно в личке продолжить вашу чудесную ссору.... ну елы палы пиписьками тут решили померяться... мне тут дверь сделать попроще технологически нужно... а вы.....
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...