Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Улыбнуло

AR

Рекомендовані повідомлення

Дошкольник у психолога. Во время приема заходит уборщица а-ля Баба Яга и с ворчанием начинает юлозить несовсем чистой тряпкой по полу, типа моет. Врач, достаточно сдержанно намекает:

— У меня прием, не будете ли вы так любезны...

Бабуля не реагирует. Доктор снова, уже открытым текстром просит прийти позже. На что половая работница выкладывает, все что она думает про "ходют тут всякие" и начинает тыкать шваброй в ножки стула посетителей. Взрослые в недоумении, от этого.

Тогда малыш "вставляет свои пять":

— Пошла на х*уй!

Немая сцена, уборщица пулей вылетает в коридор.

Доктор в карточке пацана пишет: "Психически здоров, реакции адекватны".

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одна старушка всегда угощала охранника магазина миндалем. Однажды он не выдержал:

- Это так мило, что Вы угощаете меня орешками каждый день, но... почему Вы их сами не едите?

- Ох я бы с радостью, но у меня нет зубов, чтобы их жевать.

- Тогда зачем Вы их вообще покупаете?

- Очень уж люблю шоколад вокруг них обсасывать......

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на Всеработниках продолжают жечь.

Хотя это бы не в Улыбнуло,а в Ужаснуло.

 

[/img]

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не палите объявления киллеров. Они беспалевно постят свои неказистые объявления, а вы акцентируете на них внимание! :D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однажды мы с женой и 2 детьми пошли в магазин. Младшему было 5, а старшему — 8. Младший сын все время требовал конфет, и я сказал, что если он не прекратит, то я вернусь в прошлое и заберу те конфеты, которые дал ему вчера. Это его напугало, но тут старший заявил, что я не смогу этого сделать. На какое-то время меня охватила паника, но потом я понял, как поступить. Я закрыл глаза, помолчал, а потом сказал:

— Ты помнишь тот шоколадный батончик, который съел вчера?

— Что? Я вчера не ел никакой батончик!

— Вот именно, сынок, вот именно!

  • Лайк 18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бизнес идея: снимать свои косяки, как "прораба", где каждый второй заказчик выгоняет и получать 300 уе на монетизации ютюб:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

87362672_2594037094251533_2988235032474157056_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=83qiThlYkQMAX9qs8_k&_nc_ht=scontent.fiev27-1.fna&_nc_tp=7&oh=77873e28147cc6962fa9457a21104bdb&oe=5EBE8740

scontent.fiev27-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s261x260/87362672_2594037094251533_2988235032474157056_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=83qiThlYkQMAX9qs8_k&_nc_ht=scontent.fiev27-1.fna&_nc_tp=7&oh=77873e28147cc6962fa9457a21104bdb&oe=5EBE8740

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если у кого-то работает бригада вуек, попросите их прочитать это в слух и закиньте видео сюда

СТРИПТИЗ...

Йой ади дзвонив кум,завтра в него день народження..Просе в гості..Каже,шо жінка з Італії єврикі передала,салямі,бабу солодку з ізюмом ,каву...Каже

-------Приходьте куме,по-гульбаним я сюрприз заказав..

----Який сюрприз?

----Вист файний,ви ше такого не виділи.!

-----Йой колітсі вже!

----Та замовив двох стриптизерок,з Станіслава.!

-----Йой то сила,куме?

-----А ви, як думаєте,хіба я не вартую.Гафія з Італії прислала єврики,тай каже ---зроби собі сам подарок Василю.От я зробив.Ну ,шо ви на це скажите?

---Йой куме, та це сила..!

-----Лиш ні кому не кажіт,і самі приходьте будим лиш два..Ту свою змію не беріт..!. Легко сказав,іду балакати з змійов,гримучов..

---Ганю!

----Шо?

----Кум запросив,мене на день народженні,але самого..

----Овва!Забудь..

---Шо забути?

---Ідем разом,лиш разом.

-----Та кум просит лиш мене!

------А мені до гузиці,шо він просит.Дзвнила з Італії,по вацапу Гафія,і просил

а би я вас двох не лишєла світкувати,бо ви можите хату спалити,або ше шос вітворите. ----Ти бабо дурна,чо міжи хлопи сі пхаїш?Ти забула,шо твоє місце на кухни?

----Не не забула,я навіть пам*їтаю на якій полиці тачівка лижит...

-----Ну а може кум хлопчачник арганізовує?

----Ну а може ви Голубі?

----Йой бабо дурна..! Іду дзвонити до кума...

----Альо,куме фарс-мажор.!.

----Шо?

----Та ваші позвонила моїй,і маю прицеп....

----Курва мама їх була,і ваші тоже!

-----Шо робити?Я вже сі настроїв..!

-----Зарас подумаю!О ідея..Беріт свій прицеп з собов..

-----Та ,як,іти у ліс з свїми дровами.?

-----Йой,слухайте..Поки стриптезерки приїдут,вона буде спати.

-----Та воно не засне..

-----Засне,у мене є такі крапельки,шо й кінь засне.

-----Ну куми ви голова.

----А ви срака!

-----Шо?

----Та жертую,чикаю в гості.. На другий день,ми з Ганев зібралисі і пішли в гості.На подарок взєли шкарпеткі,і труси,бо Гані каже шо кум в дрантивих ходе..Чикай чекай

----А ти відки знаїш ,шо кум в дрантивих ходе трусах..?

-----Та Гафія сказала!

-----Маїш,щісті.! Ну прийшли,привітали,сіли за стіл,Кум налив,нам по сто,самогонки,а Ганьці шампанське,яке було відкрите,там вже було накапано..Гані не хотіла шампанського,хотіла горівки.,Але я сказав,що справжні дами п*ют шампанське...Привітали,три рази,три рази віпили,і тут Ганьку зачєло морити,зачєли позівати,і вснула..

----Ми з кумом дали ,один,одному п*ять.Кум крикнув

--- Єс!Віднесли її в сіни,поклали на тапчан.Каже ..

---Куме!Закриваймо,штори,бо як недай боже,хтос вздрит,то ціле село збіжитсі дивитисі...Тут якрас стала машина на дорозі.Кум вібіг і зайшов щісливий до хати.За ним зайшли ,дві кобіти,мой такі теньгі,аж під стелю.Ноги від вух.. Одна запитала...

-----Де танцювати? Кум каже..

----Йой ,ади тут серед хати,я зарс ведра і слойки позабираю,місце зроблю.

-----А я стояв,аж сі роздзявив,дививсі на тих кобіт,як ленін на буржуазію,перший раз живих стриптизерок видів.У каридорі,хропіла Гані,як трактор.Аж вікна дзеленькали..На решті одна каже.

------А ці баба,шо так і буде хропіти.

-------Та не звиртайте уваги,вона в комі,вам гроші перевели то працюйте!Дай боже куме! Рослабтисі!

-----За ваше здоров*ї куме..!. І тут дівки включили,магнітофон,і зачєли гуляти..Отосі крижуют,то сі вигинают,оце сила,які фігури.! Ми з кумом пороздзявлєлисі,а коли ті зачєли,сі розбирати,нам зачєли трістисі руки,тиск піднєвсі,в голові гуде..Аж тут,коли дівки вже були майже голі,то одна хапнула мене,друга кума і покігли до себе...Я сі зачєв так трістисі,як в горєчці.А кум ,аж гикав...Як зачєли ті дівки до нас сі терти,мені здавалосі,шо аж искри ішли між нами.Тут кум вітіг дрібні євро,і шепче...

-----Пхайте їм гроші в труси,так модно.. Йой глипнув я,а там куда пхати?Якіс два шнурки.От якби мої Гані зачів би пхати,то мішок грошей би сі вліз.Але,якос пхаїм трохи..І тут одна з дівок,як закричит....

-----Ваші баба з коми вийшла...! Музика стала....Ми обернулисі,ззаду на порзі стояла,Гані...Моя любима Гані....З отюгом в руці...Я прикинувсі мертвим,не помогло... На деякий,час кумова хата перетвориласі на катівню...Дівки війшли з хати без дверий..Кум два рази,був на світильнику,і п*єть раз під сандарами,я половину не пам*їтаю,бо все зумлівав.Дес під ранок,як Гані змучиласі,ми вірвалисі з пекла і сі сперли в вертебі за селом..

----Скажу вам куме,шо ваші краплі гімно,і ви не щісливо родилисі!

------Нє куме!То ви на нещістю жинилисі..

----А дівки,файні були...

----Чос,аж жєль..

 

Р.ДРОНЮК.-ВУЙКО-МІСЬ.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очередной мега-высер какого то неизвестного пейсателя на смартфоне )) И вот надо же такое время долбить по экрану... И не сломал же палец... Хотя о чём это я? Он же на пробелах хорошо так сэкономил! Срезал, так сказать, дистанцию, шоб шины не стрёлись.

А фантазия.... Ммммм... Можно сразу в 95-й! Да какой там! Это, по-ходу, сценарий для тарантины! ОСКАР! Красная дорожка! Брэд Пит и Джонни Дэпп! В роли жинки, постаревшая, но всё такая же брутальная Джей Ло! Премьёра на Строимдом...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Идут две кошки. Навстречу два кота - один роскошный сибирский котяра, другой облезлый помоечный дворовый кот. Одна кошка кричит:

- Тот пушистый, толстый - мой!

Ну, делать нечего. Подруге достался помоечный.

На следующий день встречаются снова.

- Слушай, этот бездомный оказался таким потрясающим мужиком: он меня и в подворотне, и на улице! А как твой шикарный сибиряк?

- А что рассказывать-то - всю ночь водил по крышам да рассказывал, как в Сибири яйца отморозил...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дошкольник у психолога. Во время приема заходит уборщица а-ля Баба Яга и с ворчанием начинает юлозить несовсем чистой тряпкой по полу, типа моет. Врач, достаточно сдержанно намекает:

— У меня прием, не будете ли вы так любезны...

Бабуля не реагирует. Доктор снова, уже открытым текстром просит прийти позже. На что половая работница выкладывает, все что она думает про "ходют тут всякие" и начинает тыкать шваброй в ножки стула посетителей. Взрослые в недоумении, от этого.

Тогда малыш "вставляет свои пять":

— Пошла на х*уй!

Немая сцена, уборщица пулей вылетает в коридор.

Доктор в карточке пацана пишет: "Психически здоров, реакции адекватны".

 

Этот малыш через год так же пошлет всех учителей в школе, а потом родителей и снова окажется у этого психолога , но на этот раз разговор будет совсем на другую тему

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этот малыш через год так же пошлет всех учителей в школе, а потом родителей и снова окажется у этого психолога , но на этот раз разговор будет совсем на другую тему

У нас когда-то в школе тоже такой был малыш, который всех посылал и никто не реагировал,кроме уборщицы,которая увалила его со всей дури грязной тряпкой по его рылу.Так того после этого,как отрезвило,вся дурь прошла.И от родителей претензий не было,он их тоже дома достал.Видимо,даже благодарны были.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...