Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите с планировкой

РодНик

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте, уважаемые знатоки!

Покритикуйте, пожалуйста планировку дома.

Размер 5*8

Каркасник. Толщина стены примерно 20 см.

Я далеко не архитектор и понимаю что что-то не правильно.

На втором этаже должно быть просто 2 комнаты, возможно со шкафами.

 

п.с. несудите строго за формат. нарисовал на листе в клеточку.

Масштаб 1 см = 1 м

P29-09-13_18_22.thumb.jpg.dedf575a41cd32eb24e40f2a07d7475c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тамбур під сходами не вийде - бракне висоти. а без нього - все планування летить у топку (бо тамбур ТРЕБА). Переробляйте. Ще - 20 см. МАЛО. зврахуванням обшивкі ви запакуєте утеплювача максимум 150 мм - ато і взагалі 100 - чого є абсолютно недостатньо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

РодНик - зробіть хоч щось схоже на ескізний проект. А вже потім просіть оцінити.

 

Майте повагу до людей!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

РодНик - зробіть хоч щось схоже на ескізний проект. А вже потім просіть оцінити.

 

Майте повагу до людей!

 

Все правильно чоловік робить, ескізний проект (професійний) - грошей коштує - а платити гроші заради того щоб тобі перемалювали твої ж помилки - нераціонально. Тому людина спочатку визначається з концепцією булівництва - а вже тоді звертається до професіонала. А щодо поваги - листочок чистий - намальовано в маштабі - що ще треба? В рамочку його взяти? А перемальовувати у пейнті чи автокаді - не кожен вміє - та і нащо - буде те саме тільки кольорове. За моєї професійної практики мені не приносили замальовок напевне тільки на туалетному папері, а так - і на газеті, і на етикетці з пляшки..... Де застало надхнення - там і малюють - і якщо читається нормально - які проблеми? малювати професійно справа архітектора а не замовника.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все правильно чоловік робить, ескізний проект (професійний) - грошей коштує - а платити гроші заради того щоб тобі перемалювали твої ж помилки - нераціонально. Тому людина спочатку визначається з концепцією булівництва - а вже тоді звертається до професіонала.

 

Ок, поясніть мені, будь-ласка - що ви, як професіонал, зрозуміли з цієї "концепції"?..

 

Тут повно любителів, які малюють власноруч і фасади, і планування. Треба лише не лінуватися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно ли рассчитывать на свой вариант планировки от профессионала. Подойдет и эскиз на листике.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно ли рассчитывать на свой вариант планировки от профессионала. Подойдет и эскиз на листике.

 

Кгм! Професіонали - це люди, які звикли за професійні послуги отримувати гроші. ;)

 

Намалюйте декілька ескізів, з першим і другим поверхом. З вікнами! І з фасадами, хоча б приблизними. Можна і на листочку в клітинку. Але з лінійкою. І сфотографуйте нормально, при денному світлі, без спалаху, щоб все влізло в кадр.

 

Зробіть мінімальні зусилля для себе. Тоді і якісь поради отримаєте. :)

 

P.S. Перша бесплатна порада! На вашому малюнку один вхід зайвий. Закрийте студіо. Або приберіть тамбур з дверима - якщо у вас поряд ще одні двері у те ж приміщення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок, поясніть мені, будь-ласка - що ви, як професіонал, зрозуміли з цієї "концепції"?..

 

я зрозумів габарити, розміщення вікон-дверей та приблизний набір приміщень. Більшого для початку моєї роботи НЕ ТРЕБА. Доречі зразу і вказав на помилку зі сходами. Замальовка ТС краща ніж 80% того що як правило приносять - навіть ситуація і розміщення будинку показані. Що ще треба на перший раз?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я зрозумів габарити, розміщення вікон-дверей та приблизний набір приміщень. Більшого для початку моєї роботи НЕ ТРЕБА. Доречі зразу і вказав на помилку зі сходами. Замальовка ТС краща ніж 80% того що як правило приносять - навіть ситуація і розміщення будинку показані. Що ще треба на перший раз?

 

Поважаю професіоналів! :beer:

 

Я, наприклад, нічого не второпав. Крім того, що людина хоче щось будувати. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...