Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Цікваить ваша думка по проекту.

igorok

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!купили земельну ділянку 28*90.

Мрія про свій будинок стає дуже реальною.

Головна проблема почалася з вибору проекта.

Важко знайти щось підходяще.правда є один варіант.

 

 

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планування хороше. На рахунок висоти поверху - ми також вибрали проект з мансардним поверхом, віддали архітектору, він переробив,збільшивши висоту поверхів, і зменшивши скіс даху. ТОбто в будь-якому випадку, якщо у вас це конструктивно можливо - архітектор переробить.

Якщо ви залишите проект таким яким він є, то мансардних вікон не забагато.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планування хороше. На рахунок висоти поверху - ми також вибрали проект з мансардним поверхом, віддали архітектору, він переробив,збільшивши висоту поверхів, і зменшивши скіс даху. ТОбто в будь-якому випадку, якщо у вас це конструктивно можливо - архітектор переробить.

Якщо ви залишите проект таким яким він є, то мансардних вікон не забагато.

а ви будуєте чи вже побудували,бо мене цікавить від якої висоти у вас починаєтсья косина і під яким градусом,думаю чи не за малі будуть в мене кімнати.от і вагаюсь чи мансарда чи 2 поверх

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне экстерьер дома нравится. Вообще архоновские проекты именно в таком стиле. Мне кажется - именно так примерно выглядели дома среднего класса в Украине до революции. По крайней мере в центральной, дом моего прадеда был очень похож внешне. Если вы подымете высоту с которой начинается мансарда - внешний вид сильно проиграет. А уж если уклон крыши увеличите - тем более. Можно увеличить только высоту потолков на первом этаже. А на 2м - зачем? больше тратить на отопление лишних кубометров ? Мансардные окна - можно убрать там где 2-й свет в гостиной. В санузле 2-го этажа можно не делать. В квартирах как-то большинство живет без окон в санузлах...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ви будуєте чи вже побудували,бо мене цікавить від якої висоти у вас починаєтсья косина і під яким градусом,думаю чи не за малі будуть в мене кімнати.от і вагаюсь чи мансарда чи 2 поверх

 

Ще не побудували, тільки починаємо.

Висота стіни до скосу - приблизно 1,40м, під яким градусом - не пам"ятаю (можу спитати в архітектора, тоді відпишу).

Якщо піднімати висоту, то дійсно завнішній вигляд може суттєво змінитися. ПРинаймі в мене так і вийшло - кінцевий варіант вже практично не нагадує базовий, але мені подобається більше. За рахунок підняття висоти на другому поверсі з"явилися вікна і від мансардних взагалі відмовились. Тобто вирішення питання, чи збільшувати висоту чи ні, повинно залежати від ваших уподобань, бюджету.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще не побудували, тільки починаємо.

Висота стіни до скосу - приблизно 1,40м, під яким градусом - не пам"ятаю (можу спитати в архітектора, тоді відпишу).

Якщо піднімати висоту, то дійсно завнішній вигляд може суттєво змінитися. ПРинаймі в мене так і вийшло - кінцевий варіант вже практично не нагадує базовий, але мені подобається більше. За рахунок підняття висоти на другому поверсі з"явилися вікна і від мансардних взагалі відмовились. Тобто вирішення питання, чи збільшувати висоту чи ні, повинно залежати від ваших уподобань, бюджету.

 

якщо у вас 1.40 то це вже майже не мансарда:rolleyes:

а мо моєму проекту 80см стіна до скосу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо у вас 1.40 то це вже майже не мансарда:rolleyes:

а мо моєму проекту 80см стіна до скосу

 

наскільки мені відомо - мансарда - це експлуатоване горище, в моєму випадку так воно і буде. Чи визначення мансарди залежить від висоти стіни до скосу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наскільки мені відомо - мансарда - це експлуатоване горище, в моєму випадку так воно і буде. Чи визначення мансарди залежить від висоти стіни до скосу?

 

все правильно,я просто прирівняв :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, обрати проект дуже складно. Це прямо як робота: 7 дисків з проектами, 5 каталогів по 700 проектів в кожному. В мене вже голова обертом. Визначитись складно.

Ви довго вибарали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, обрати проект дуже складно. Це прямо як робота: 7 дисків з проектами, 5 каталогів по 700 проектів в кожному. В мене вже голова обертом. Визначитись складно.

Ви довго вибарали?

вибираю,ще не вибрав.по цьому що я виклав подобається планіровка,навіть можна сказати дуже, але не подобаєтсья висота потолків .потрібно йти до архітектора і щось мудрувати ,не знаю що з того получиться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені теж подобаються Архоновські проекти. Однак в Вашому я б не робила на першому поверсі і кімнату і кабінет. А ще мені подобається коли столова окремо і вітльня окремо. Ну другому поверсі мені хотілось би дві ванні кімнати: одну загальну а другу для себе.

А ще мені здається, що 80 см. висоти стіни - мало, напевно варто підняти трішечки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені теж подобаються Архоновські проекти. Однак в Вашому я б не робила на першому поверсі і кімнату і кабінет. А ще мені подобається коли столова окремо і вітльня окремо. Ну другому поверсі мені хотілось би дві ванні кімнати: одну загальну а другу для себе.

А ще мені здається, що 80 см. висоти стіни - мало, напевно варто підняти трішечки

а чому вам не подобається 2 кімнати на 1 поверсі?

 

на рахунок 80 см-однозначно дуже мало,потрібно піднімати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

Нам с женой тоже нравится проект на котором Вы хотите остановиться, если решите его покупать можем войти в долю:).

А еще мы рассматриваем для строительства три похожих проекта с различными планировками и площадью:

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

Что скажите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

Нам с женой тоже нравится проект на котором Вы хотите остановиться, если решите его покупать можем войти в долю:).

А еще мы рассматриваем для строительства три похожих проекта с различными планировками и площадью:

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

Что скажите?

на рахунок долі:rolleyes: якщо я зупинюся на цьому проекті то однозначно договоримся-"гуртом добре батька бити"

 

а 3 ваших проекта мені нажаль не підходять,мені на 1 поверсі потрібний кабінет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пока мы с Вами думаем цена на моих глазах за этот проект выросла с 4270 грн. (утром) до 4700 грн. (сейчас):(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пока мы с Вами думаем цена на моих глазах за этот проект выросла с 4270 грн. (утром) до 4700 грн. (сейчас):(

це не проблема,я більше схиляюся до архітектора ,прийду розкажу що хочу,покажу свої плани і малюнки ,щось може з цього получиться,бо в цьому проекті мені висота потолків не підходить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це не проблема,я більше схиляюся до архітектора ,прийду розкажу що хочу,покажу свої плани і малюнки ,щось може з цього получиться,бо в цьому проекті мені висота потолків не підходить.

 

Якщо ви хочете проект переробити, то роздрукуйте картинки і плани, і сміло несіть архітектору. Мені здається, що так навіть дешевше може вийти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми з дружиною так само зупинились на цьому проекті.

 

Але трохи подумавши дещо змінили його.

Між гостинною і сходами піч-камін і акваріум.

На другому поверсі зліва і зправа від камінного димоходу поручні балкону з якого видно всю гостинну.

 

Під гаражем господарські примішення, підвал і майстерня.

 

По цій зсилці www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=5749 з 7 поста почато обговорення даного варіанту проекту.

1F.thumb.jpg.14f74a3b5bf94a2b4e8520e5f358ce21.jpg

2F.thumb.jpg.64643679af7e116dc8c79e4dd24672f0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перезагрузка.

знайшли цікавіший проект в якому пока недоліків не знайшов:rolleyes:

(ссылка устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

 

(ссылка на изображение устарела)

 

 

(ссылка на изображение устарела)

 

 

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вибачаюсь за те що змінив тему-проект ,хто перший раз сюда зайде не зрозуміє деяких відповідей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, на мой взгляд проект явно хуже предыдущего и вопросов по нему возникло много:

1.На какую сторону у Вас выходит фасад, т.к. гостинную рекомендуется орентировать на юг, юго-запад.

2.Зачем Вам вход в кабинет с тамбура?

3.Эркер-это в первую очередь украшение дома не на заднем дворе.

4.Зачем два выхода с гостинной на террасу?

5.Кухня-столовая 10,6 м2 - маловато, почти как в хрущевках.

6.Где камин?

7.Вам 4-е спальни нужны?

8.А где же второй свет?

9.Где кладовки, гардероб?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, на мой взгляд проект явно хуже предыдущего и вопросов по нему возникло много:

1.На какую сторону у Вас выходит фасад, т.к. гостинную рекомендуется орентировать на юг, юго-запад.

2.Зачем Вам вход в кабинет с тамбура?

3.Эркер-это в первую очередь украшение дома не на заднем дворе.

4.Зачем два выхода с гостинной на террасу?

5.Кухня-столовая 10,6 м2 - маловато, почти как в хрущевках.

6.Где камин?

7.Вам 4-е спальни нужны?

8.А где же второй свет?

9.Где кладовки, гардероб?

 

1.гостьова-якраз і виходить на Захід.

2.вхід в кабінет буде тільки один.

3.Еркер- незнаю що сказати,мені так подобається

4.вихід на терассу буде тільки один - з гостьової

5.для кухні 10.6 думаю вистачить

6.камін же є на плані

7.4 спальні не помішають,можна зробити гостьову або щось скоже

8.2 свет,а для чого???

9. а от про кладовки -реально я не подумав,дякую що звернули увагу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кухня, це не кухня а кладовка якась, звиду нічого, а над плануванням треба поміркувати
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...