Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівництво тільки першого поверху, чи накривати коробку дахом?

norD

Рекомендовані повідомлення

Власне питання таке: чи варто будувати одразу усю коробку - нульовий цикл + 1-ий поверх + мансарда + дах, чи краще зупинитись на етапі нульовий цикл + 1-ий поверх?

 

Питаю, бо поговорив із архітектором і та порадила зупинитися на першому поверсі на цей рік, щоб будинок відстоявся, фундамент відлежався. А продовжувати вже наступного року - мансарду з дахом + внутрянка.

 

Цікавить думка з цього приводу тих, хто будувався і тих, хто будував :)

стіновий матеріал думаю використовувати поротерм 38 - це так, провсяк випадок інфа :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Додайте до кошторису будівництва 20-25 відсотків - це приблизна вартість Вашої зупинки до наступного року.8-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Часто встречал мысль,что надо оставить фундамент на зиму, или делать отделку на следующий год,т.к. дом даст усадку,но оставить первый этаж и ждать усадки - такое предложение слышу впервые,да еще от архитектора.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я збудував 1-й поверх і накрив монолітом у прошлому році, а через місяць після початку зими побачив як сипеться цегла у місцях де стікала вода. В лютому почали будувати 2-й поверх, зараз ставлять кришу. Якщо буду в майбутньому будувати другий будинок то буду старатись вигнати і накрити коробку за один сезон.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я построил первый этаж и накрыл плитами ... оставил на зиму

Сейчас начинаю второй и крышу

 

Почему так ... потому как не успел до морозов

 

Согласен с тем, что каждый новый сезон - это больше денег

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми в перший рік залили фундамент купили стіновий матеріал і дерево, наступний - вигнали два поверхи і накрили, також вставили вікна на вхідні двері, в цьому році плануємо внутрішні роботи.

те що фундамент має устоятися, а бетон набрати міцності - загальновідомий факт, але питання ще і в іншому, що кожний наступний рік вартість будівництва росте!

ми будувалися поетапно, бо в нас небуло суми достатньої для зведення всієї коробки, тому повність дотримувались технології:)

а вам вже потрібно вирішувати враховуючи свої фінансові можливості!

і ще порада, що в перший рік потрібно робити або тільки фундамент або вже повністю коробку! незалишати на зиму стіни без даху!

абсолютно згодна в цьому з Нестроитель

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міцність фундаменту набирається протягом трьох тижнів. Після першого ряду кладки невеличка перерва на тиждень, потім можна робити повністю кладку. Звісна річ, на зиму закрити дахом, можна без утеплення та підшивки. Ми робили кладку навіть узимку, щоб зекономити на роботі. Наше будівництво ведеться півтора року, є коробка з неутепленим дахом, зараз приступаємо до стяжки фундаменту. Восени робитемемо лаги на перекриття. Вікна будемо ставити наступної зими -- дешевше.

Висновок: робіть, що тільки можна, на що вистачає грошей. А якщо не вистачає -- беріть кредит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще порада, що в перший рік потрібно робити або тільки фундамент або вже повністю коробку! незалишати на зиму стіни без даху!

+1

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...