Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Біля Львова наша будова :)

Оль-Ol

Рекомендовані повідомлення

Отже, кілька років думали, мріяли, шукали і чекали і обрали проект такий.

 

 

Наше будівельне щастя розпочали 23 вересня. За весь період будівництва коробки скарг та зауважень до роботи бригади не було. Все виконується вчасно та акуратно. А найбільше я боялася власне людського фактору - поганих майстрів, скандалів на будівництві. Дякувати Богові, бригада чудова, можу всім радити з чистим сумлінням :rolleyes:

 

До дня 9 жовтня всі види робіт по фундаменту були завершені. Погода прекрасно допомагала, не заливала дощами.

picture.php?albumid=985&pictureid=9320picture.php?albumid=985&pictureid=9325

 

Перейшли до підлоги

picture.php?albumid=985&pictureid=9326

 

У листопаді піднімали 1 поверх

picture.php?albumid=985&pictureid=9328picture.php?albumid=985&pictureid=9322

 

І тут почалися дощі, сніги, потім знову дощі і проблеми були з дорогою, яку повністю дощі перетворили у болото. Цеглу, пісок, перекриття завезти було дуже важко. В болото засипали все що могли. Машини з старим асфальтом і бита цегла мало допомогла справі. Добре, що почалися морози.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через болото частину цеглу довелося розгрузити просто посередині дороги в полі. За кілька тижнів ніхто навіть цеглинки не вкрав :)

 

picture.php?albumid=985&pictureid=9323

 

З березня продовжили роботу і до сьогоднішнього дня ще не завершили накривати черепицею. Майстри по даху ще працюють і до них теж немає претензій.

picture.php?albumid=985&pictureid=9330

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все дуже класно, зробіть більше фото, цікаво побачити простір в середині... пофоткайте кімнатки...Мене теж цікавить цей проект
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все дуже класно, зробіть більше фото, цікаво побачити простір в середині... пофоткайте кімнатки...Мене теж цікавить цей проект

 

Зроблю:) Кімнати зовсім невеликі - планували мінімально необхідні для життя. Навіть трохи розчарувала мене вітальня коли вже побачила стіни - переживаю чи гості всі помістяться. Всі інші кімнати, тамбур, кухня і тд - на даному етапі подобаються.

 

Розпочали роботу з дизайнером, щоб детальніше спланувати внутрішні роботи та і загалом уявити як буде виглядати дім з inside :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

Роботи тривають і стає все важче!:o Просто було зробити фундамент, коробку і дах. Тепер всі наступні роботи тісно повязані між собою, приходиться робити все відразу - дизайн, електрика, вікна-двері...

 

Можливо хтось може кинути лінк на тему з детальним описом почерговості робіт (ідеально якби був файл у ms project).

 

c94051b11179t.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. Дуже гарний будинок у вас вийшов. Бажаю упішного продовження робіт.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...