Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи можна підключати гідрофор чи треба прокачати скважину?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Підкажіть по такому питанню. Вчора будівельники пробили скважину (50- труба або як в народі кажуть "свисток") і трохи прокачали її. Далі кажуть ставляй гідрофор і качай воду. Але у воді ще є вкраплення глини. Чи можна підключати уже гідрофор чи попердньо тераб прокачати скважину. Підкажіть яким насосом прокачати можна скважину.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба спочатку прокачати.

Глиною можна забити гідрофор - треба потім буде чистити.

 

Щодо насоса - два варіанти: або купити дешевий китайський на прокачку

або купити нормальну насосну станцію, відключити гідрофор і прокачувати.

 

Залежить від кількості глини в воді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а не підкажете шо саме відключити в станції? Наскільки я знаю в гідрофорі (насосна станція) забивається вузол що визначає тиск в бачкові (у тестя таке було піском забивався то вроді як промивали чистою водою потім).

 

P.S. До речі, чим відрізняється гідрофор від насосної станції?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відкрутіть від насоса все зайве - залиште два шланги - один в скважину, інший вихлопний :-) Слідкуйте за столбом води, щоб не працював "в суху".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще по ходу буде запитання: у мене сім’я 3 людини, воду плануємо використовувати стандартно пралька ванна кухня. Чи достатньо буде брати гідрофор з бачком на 25 літрів чи все таки на 50 літрів брати? Читав що великі бачки теж не добре ставити якшо вода не викоростовуєтсья відповідно тоді вона застоюєтсья в ньому вроді так.

 

P.S. Планую брати гідрофор повністю з нержавійки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Корисний обсяг гідроакумулятора (бачка) десь 40% від номінального. Тобто у 50-літровому баці води буде десь 20 літрів, а в 100-літровому - 40 літрів. Застоюватись не буде.

 

Бак бажано брати побільше, в вашому випадку - 100 літровий, щоб запобігти дуже частому вмиканню-вимиканню насоса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якшо планується ще й поливати город, то станція з бачком на 50 літрів буде кращою ніж на 25 літрів чи навпаки. (є думка що якшо бачок на 25 літрів то при поливці городу чи набирання води у ванну наприклад станція взагалі не буде вичключатись що є кращим варіантом аніж постійне включання-виключання). Підкажіть покритикуйте думки вголос
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...