Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фасадна штукатурка "Крокодил"

Nobel

Рекомендовані повідомлення

ну да, я що, короїд від крокодила не відрізню???...

 

тут в формі таких пятен штукатурка...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от як вын виглядає...

ec090c77f1fe.jpg

 

f71901438ab6.jpg

 

хто що може скати по технології виконання і матеріалам...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это набрызг из пульвера с последующей затиркой теркой.

Набрызг делается делается раствором без крупного наполнителя. До 1 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Другими словами "Терта шуба".Пик популярности начало 90-х.А я уже думал какая-то новая фактура для фасада.Жаль...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю коли там був "пік", але пару не хилих котеджів рік назад ними зробили...і майстри пальці віялом розводили при запитннях...ціна була не хила за роботу:o

 

а по довговічності такого покриття по пінопласту хто що може сказати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю коли там був "пік", але пару не хилих котеджів рік назад ними зробили...і майстри пальці віялом розводили при запитннях...ціна була не хила за роботу:o

 

а по довговічності такого покриття по пінопласту хто що може сказати?

 

Коль сделали ,то может вы нам расскажете?

Чтобы судить о долговечности нужны как минимум знать состав и теххарактуристику с упаковки.

 

Симпатичненько.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а по довговічності такого покриття по пінопласту хто що може сказати?

довговічність цілком залежить від якості матеріалу;

здогадуюсь, що таку фактуру легко можливо зробить матеріалами, по типу фасадних шпаклівок, тобто сумішами без крупного наповнювача.

А чому вона вас так привабила? Згоден, що вигляд у такого фасаду буде незвичний для сьогоднішнього часу. Але подумайте про той факт, яким чином ви будете відтирать (відмивать) внутрішні каверни такої фактури. А бруд там буде збиратись - аж бігом. Особливо на сонячній стороні. Ну, хіба що фарбувать в темні віддтінкі. Або перефарбовувать кожні рік-два.

А майстри роблять пальці віялом, тому, що таку фактуру зараз майже ніхто не робить. Людям приїдаються стандартні "короїд", "шуба".

А якщо згадать технології нашіх пращурів, то можна багато відкопать цікавих моментів в оздоблюванні стін. На фото видно, що набризг робився так, як колись накидали розчин віником, тобто звичайна "шуба". Тільки після початку схватування розчину, всі виступаючі єлементи розрівнюються. Тут головне, щоб вирівнювання було зроблене на одну глибину, тоді дійсно стіна буде мать пристойний вигляд. Після повного висихання - фарбуемо і все - "крокодил" готовий.

Звичайно, можу помилятись в своїх роздумах. Але, той хто руками робив сам, або бачив як роблять інші, мене поправлять.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel визуально очень страшненько...Завтра может сфоткаю домик работничка Укрсиба - вот там интересная штукатурка, делалось тем же, чем и банк :D (мне неизвестным). Вроде как обычный набрызг веником, но где-то всё равно не так. А может я ошибаюсь...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
Nobel визуально очень страшненько...Завтра может сфоткаю домик работничка Укрсиба - вот там интересная штукатурка, делалось тем же, чем и банк :D (мне неизвестным). Вроде как обычный набрызг веником, но где-то всё равно не так. А может я ошибаюсь...

 

Мож уже сфоткали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неа...я вже вирішив робити з гранітної крошки фракції 5-7мм на основі білого цементу під покраску8-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неа...я вже вирішив робити з гранітної крошки фракції 5-7мм на основі білого цементу під покраску8-)

 

А есть фото примеров?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю что похожего эффекта можно достичь и закатывая валиком штукатурку (длинный ворс) и разглаживая где надобно пластиковым шпателем. А если затереть опосля перламутр шпателем то обудет поярче
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неа...я вже вирішив робити з гранітної крошки фракції 5-7мм на основі білого цементу під покраску8-)

По пінопласту , такою крупною фракцією, та щей на основі білого цементу? , якось стрьомненько. Та і важко уявити технологічний процес нанесення. І мені здається , що якщо навіть нанести все це на пінопласт, то швидко може посипатись:(.

А фото з крокодилом не самі вдалі. Є в Тернополі більш симпатичні об"єкти. Майстри люблять наносити крокодил, посільки на роботі більший заробіток, хоча получається економія на матеріалах, але більший розхід фарби. Ми спочатку вагались між крокодилом і короїдом, але вибрали другий варіант. Поскільки по "пінопласту" ,більше довір"я викликали заводські клеї і суміші ніж просто цемент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот такая техника нанесения как вариант. (ссылка устарела)

 

Правда там материал для внутрянки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неа...я вже вирішив робити з гранітної крошки фракції 5-7мм на основі білого цементу під покраску8-)

А на кирпич эта смесь подойдет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 років потому...
"крокодил- це суміш піска,клею ПВА та білого цементу.спочатку на стіну наносять накропку,потім в хаотичному порядку накидають "ляпи" підготовленого розчину з вище вказаних інгрідієнтів.а дальше все залежить від руки майстра як і в яку сторону від буде розтягувати накидані ляпи.після висихання все це фарбують.причому 2-3 рази.яка економія?якщо брати кінцевий варіант під "0" матеріали + робота в порівнянні з короїдом десь в районі 25-30%.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...