Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як краще зробити все в одній шафі чи ставити ввідну шафу і окремо розпдільчий щиток

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! У пмбуютсья тільки ввідний автомат і лічильник. В першому випадку коли ставиться дві шафи то ввідна шафа пломбується, хоча доступ до ввідного автомата щоб включити я матиму принаймні так кажуть продавці ввідних шаф. Порадьтроекті на підведення електрики написано: ставиться швелер на нього вішається шафа обліку і розподільча шафа. Один електрик пропонує зробити все в одній шафі причому ця шафа одна не пломбується а пломбуютсья тільки ввідний автомат і лічильник. В першому випадку коли ставиться дві шафи то ввідна шафа пломбується, хоча доступ до ввідного автомата щоб включити я матиму принаймні так кажуть продавці ввідних шаф. Порадьте як краще зробити, мабуть є якісб нюанси в подальшому в обслуговуванні і тд. І ще одне який лічильник краще ставити механічний чи електронний бо продавці кажуть шо все за рік другий перейде в обов’язковому порядку на електронні лічильники

 

P.S. Все це діло ставиться на голому участкув кінці села. Будинок планується будувати в наступному році.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! У пмбуютсья тільки ввідний автомат і лічильник. В першому випадку коли ставиться дві шафи то ввідна шафа пломбується, хоча доступ до ввідного автомата щоб включити я матиму принаймні так кажуть продавці ввідних шаф. Порадьтроекті на підведення електрики написано: ставиться швелер на нього вішається шафа обліку і розподільча шафа. Один електрик пропонує зробити все в одній шафі причому ця шафа одна не пломбується а пломбуютсья тільки ввідний автомат і лічильник. В першому випадку коли ставиться дві шафи то ввідна шафа пломбується, хоча доступ до ввідного автомата щоб включити я матиму принаймні так кажуть продавці ввідних шаф. Порадьте як краще зробити, мабуть є якісб нюанси в подальшому в обслуговуванні і тд. І ще одне який лічильник краще ставити механічний чи електронний бо продавці кажуть шо все за рік другий перейде в обов’язковому порядку на електронні лічильники

 

P.S. Все це діло ставиться на голому участкув кінці села. Будинок планується будувати в наступному році.

 

А РЕС в ТУ про облік що написало?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в проекті і в ТУ написано дві шафи ставити, але є можливість поставити все в одній, тому і питаю як краще?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в проекті і в ТУ написано дві шафи ставити, але є можливість поставити все в одній, тому і питаю як краще?

 

В чём проблема, если РЭС даёт разрешение на один и его печатает ставте один, зачем плптить дважды.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в проекті і в ТУ написано дві шафи ставити, але є можливість поставити все в одній, тому і питаю як краще?

 

Якщо в ТУ написно дві, а Ви поставите в одну, доведеться "вирішувати питання".

Воно то вирішиться але займе і часу і грошей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вроді вирішив ставити дві шафи зважаючи на майбутні "непорозуміння" з ресівцями хоча ввід в експлуатацію обіцяли безпроблемний і у випадку з одною шафою (блати, кумівство і тд.). Буду чекати тепер наскільки швидко мені зроблять світло на ділянці (обіцяли за пів-тижня все зробити).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...