Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть визначитись з системою опалення

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Намагаюсь визначитись з сстемою опалення. У мене власний будинок на 160 м2 півтора поверхи. Димоходу немає і влаштувати його буде дорогувато бо до конька даху 8 метрів (у нас продають по 600 грн за метр такого димоходу) тому думаю ставити парапетного котла. Оскільки зі світлом теж напряг (неякісне воно, великі провиси по напрузі) а часом і взагалі відключають а ремонтувати можуть цілий день то думаю про гравітційну систему опалення. У звязку з цим поки що два питання:

 

1. З яких матеріалів взагалі можна змонтувати гравітаційну систему (чи підійдуть поліпропіленові труби і якого діаметру вони мають бути і чи підійдуть сучасні радіатори)?

2. Чи існують парапетні котли з викидом газів на вулицю через коаксіальний димход щоб потужність була біля 24 Квт під гравітаційну систему опалення. Якщо так підкажіть будь ласка марки.

 

P.S. Оскільки як ви уже зрозуміли бюджет маленький у мене на будівництво а опалення всеодно потрібне то проханя скептиків свої пости аргументувати. Можливо є сенс відмовитись від гравітації і брати шось типу Тепловесту двоконтурника з насосом чи якийсь аналог Вісмана чи Вайланта але тоді точно треба брати якийсь серйозний фільтр-перетворювач напруги і безперебійник бо ті електронні плати вроді недешево коштують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене бажано робити стояки металлом, а далі вже можно і поліпропиленом.

Щось занадто вам за димохід загадали!

Але у вітчизняних котлів є парапетні котли потужністю 16 кВт да і більше повинно бути.

ГВП можна реалізовати запитавши єлектро бойлер від 2 контуру котла економія по елекроенергіі суттєва да і горячої води більше получається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У тому то і справа що не знайшов вітчизняних парапетників енергонезалежних більше 16 Квт.

 

А що скажете пр котли з так званими турбоприставками. Наприклад Protherm Медведь 30 KLOM zakazik.ua/products/details/Kotel-Protherm-Medved-30-KLOM.html

 

Є сенс в цих турбоприставок? Турбоприставка я так розумію це видалення димових газів через стінку типу як у парапетного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що скажете пр котли з так званими турбоприставками. Наприклад Protherm Медведь 30 KLOM

Вам нужен энергонезависимый котёл. Смысл тогда гравитационку делать-то?

 

Типа Котел Protherm Медведь 30 TLO

 

P4051472.JPG

 

Сталь, потом ППР - вполне рабочий вариант.

 

И лучше с дымоходом, всё-таки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ошибочка в буквочках. прошу прощения! в данном случае нужен "медведь" TLO.

18;27;35;и44,5 кВт мощность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значит так как нужно дешево говорю как у меня, котел рось 16 кВт че-то в районе 2000-2500 грн. система гравитационка, а вообще никто не мешает вам поставить насос на такую систему, ставьте его на перемычку что бы работал когда есть свет и когда его нет, иначе долго курить надо)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо котла Котел Protherm Медведь 30 TLO. Чи для нього птрібно димохід чи він може йти з турбонадставкою (до речі турбонадставка працює від електрики чи може і за відсутності електрики дим видаляти)? І я так розумію що він одноконтурний. Яким чином реалізувати нагрів гарячої води?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене власний будинок на 160 м2

А які тепловтрати будинку? може на опалення хватить і 16 квт.А на гвп поставити газовий бойлер і забути про проблеми з ним років на 10.

ПС Я не спец ,просто можливо зробив би так на Вашому місці.А по газовим бойлерам тільки позитивні відгуки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо котла Котел Protherm Медведь 30 TLO. Чи для нього птрібно димохід чи він може йти з турбонадставкою (до речі турбонадставка працює від електрики чи може і за відсутності електрики дим видаляти)? І я так розумію що він одноконтурний. Яким чином реалізувати нагрів гарячої води?

Ні не може турбонадставка працювати бе електроенергії, тому основна вимога енергонезалежного котла втрачається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

від електрики чи може і за відсутності електрики дим видаляти)

якщо через аккумулятор та УПС- може і за відсутності електрики.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже Protherm Медведь 30 TLO повністю незалежить від електрики тільки якщо влаштовувати класичний димохід. ок. Чи є в даному котлі всякі там плати які горять при неякісному струму чи у ньому тільки механічна автоматика захисту? Як щодо надійності і обслуговуваності даних котлів?

 

P.S. а котла на 20 КВт мені не вистачить Protherm Медведь 30 TLO? Просто перших років 5-7 буде опалюватись тільтки перший поверх а це 100 м2 чи не буде перевитрат газу з 30-моделлю котла? Вчора один менеджер сказав таку річ, що чим більший запас потужності котла тим більш економним він виходить бо гріє на всю свою розрахункову потужність, правда він то говорив про парапетні котли. Чи то є правда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора один менеджер сказав таку річ, що чим більший запас потужності котла тим більш економним він виходить бо гріє на всю свою розрахункову потужність, правда він то говорив про парапетні котли. Чи то є правда?

Ні не правда. Медведь 30 мае 26кВт потужності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А таке питання буде: як при гравітаційній системі опалення неважливо напольний котел чи парапетний завязати бойлер "косвенного" нагріву? В одній темі люди казали що при гравітаційці такий бойлер може працювати тільки коли встановлювати насос, тобто ніяк не можна такий бойлер завязати з котлом щоб без електрики було?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже Protherm Медведь 30 TLO повністю незалежить від електрики тільки якщо влаштовувати класичний димохід. ок. Чи є в даному котлі всякі там плати які горять при неякісному струму чи у ньому тільки механічна автоматика захисту?

 

Нету там никаких плат управления, там только одна автоматика Sit820 Nova mv/ энергонезависимая , бывает тоже выходит из строя термопара-стоит в пределах 80грн. ну и электроклапан и термосифон но очень редко.

В продаже все запчасти есть.

 

По поводу бойлера косвенного нагрева, в принципе можно его заставить работать в гравитационном режиме, но для этого нада что-бы теплообменник желательно имел подключение в 1" и сам бойлер должен быть выше котла, типа висеть на стене а если напольный то делать для него подиум для возвышения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обто ніяк не можна такий бойлер завязати з котлом щоб без електрики було?

в гравітацаційній системі 2" труби а у бойлері 15-18 мм мідна труба. проток води самі пойміть зовсім не той.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нету там никаких плат управления, там только одна автоматика Sit820 Nova mv/ энергонезависимая , бывает тоже выходит из строя термопара-стоит в пределах 80грн. ну и электроклапан и термосифон но очень редко.

хм, а что ж он такой недешевый..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм, а что ж он такой недешевый..

Чугунный теплообменник= долгая и безбедная эксплуатация))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в гравітацаційній системі 2" труби а у бойлері 15-18 мм мідна труба. проток води самі пойміть зовсім не той.

 

это в каком бойлере медные трубки?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это в каком бойлере медные трубки?

 

Котел-boiler:) translate.google.com.ua/?hl=ru&tab=wT#ru/en/%D0%9A%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котел-boiler:) translate.google.com.ua/?hl=ru&tab=wT#ru/en/%D0%9A%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB

не понял...а это причем здесь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не понял...а это причем здесь?

 

 

Котёл звучит на английском как бойлер, так вот в этих бойлерах очень много медных трубок :) догнал..

 

Добавлено через 3 минуты

это в каком бойлере медные трубки?

Да почти во всех навесных котлах-boiler

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...