Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гефест Профі (GEFEST PROFI) що за апарат?!

sribnuu

Рекомендовані повідомлення

Доброго ранку!

Хотів би почути реальні відгуки про ці котли! Розглядаю як варіант для опалення будинку Gefest Profi 25 кВт. (Технічні характеристики отримані зі сайта досить привабливі )

Дякую)

 

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Я також думаю придбати такий котел, от тільки не знаю піролізний чи універсальний брати, багато хто рекомендує піролізний. Як вважаєте ви?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Придбав собі універсальний 25кВт. Що до процесу "піроліз" маю сумніви.

 

Ну так и что вы скажите? Уже установили или еще нет?

На Акватерме у них был чутьли не самый большой ассортимент мощностей. Ихний котел работал на выставочном стенде с пеллетной горелкой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Придбав собі універсальний 25кВт. Що до процесу "піроліз" маю сумніви.

И что и как? Форум ждет:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив собі весною. 15кВт. Підключили 17 липня. Жду осені для запуску.

 

Горелку в него можно вставить если что?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Ви маєте на увазі пелетну, то можна.

 

У них 2 типа есть. Просто под дрова, у них маленькая дверка внизу. И под горелку с увеличенной дверью.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 1 місяць потому...

І так, у п'ятницю 02.10 мені запустили цей котел. До сьогоднішнього дня топив декілька разів.

1. Накласти багато дров і кинути туди сірника важкувато, особливо зважаючи на те, що я дрова ложив в перемішку з картоном. Як результат, відсутня нормальна тяга і повна котельня диму.

2. Накласти повний котел картону і кинути туди сірника - нераціонально. Прогріє дуже швидко, тяга класна, але температура відпрацьованих газів дуже велика.

3. Тирса. Це взагалі окрема історія. Горить повільно і підтримує тепло дуже гарно, але процес засипки специфічний, та й засипати повністю жар-вогонь не можна, пропаде нормальна тяга.

4. Повну топку не закладав - відсутність низьких температур. Тому говорити наскільки його вистачить зарано.

5. Взагалом, кинувши десяток полін і виставивши відповідну температуру, ніби, зі своєю задачею справляється.

6. Виходячи з пункту №5 температура відпрацьованих газів невелика. Інколи можна тримати руку на шибері. Тут цікаво, що з конденсатом в комені, поживем - побачим. :):(

 

 

P.S. Звичайно рано робити висновки, опалювальний сезон тільки розпочався. Та й до того я мав справи лише з котлом КЧМ. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
P.S. Звичайно рано робити висновки, опалювальний сезон тільки розпочався. Та й до того я мав справи лише з котлом КЧМ.

 

Здравствуйте!

Ну как аппарат, какие достоинства и недостатки? Что можете сказать? Я еще не запустил свой)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!

Ну как аппарат, какие достоинства и недостатки? Что можете сказать? Я еще не запустил свой)

 

1. 12 годин на одному завантаженні - це або міф, або я не так щось роблю. На дровах я свого легко можу протримати 8 годин. Можливо це на вугіллі 12 год.

2. Торфоберкет - цікава річ. Ось тут може і можна протримати довше, але є й недоліки. Коли згорає торфоберкет, то залишається багато золи. У вугільних польських, та й не тільки, котлах є або педаль, або ричаг для очистки колосників. В даного котла такого немає. Торфоберкет "зазолюється" і не віддає на водяні колосники достатньо тепла. Вихід один - за допомогою коцюби через зольник раз на 2-3 год. вручну прочищати колосники. Займає 1 хв. - ефект величезний. Але на ніч така річ не підходить. На ніч - суміш торфоберкету з дровати, але останнього не багато.

3. Смола і сажа - це невідємна річ. Купив і досипаю хімію - ефект помітний, навіть дуже.

4. Шкільний курс фізики ніхто не відміняв. :D Або високі температури і нижчий ККД + відсутність конденсату, або все навпаки. Хоч тут є цікавий момент. Конденсат починає утворюватись ще в котлі на задніх стінках і через задню кришку може підтікати. Тут же ви його і контролюєте (конденсат+процес горіння), звідси ж ви його і забираєте. Якщо почнете топити свого котла, то поставте під задню кришку ємність, нехай туди стікає, якщо утвориться.

5. "Прилади" для чистки котла - повний 3,14здець (вибачте за мій французький :D). Який каліка їх зробив? Дійдуть руки - зварю собі інші.

6. А так - може бути. Температуру тримає гарно і без автоматики (хоча планую поставити). Будинок опалюю фактично тільки ним. Газу майже не використовую. Дров іде відносно небагато.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
начали продавать котлы Гефест профи, вот только не могу никак понять как при малой температуре нет конденсата???? еще не устанавливали такие котлы поэтому не могу знать что за секрет или обман))) Вроде все красиво, обычный шахтный котел, но уж слишком интересны характеристики для такой конструкции.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... вот только не могу никак понять как при малой температуре нет конденсата????...

Повірте мені, конденсат є. Особливо, якщо його неправильно розтоплювати, то в середині чути як капає. Хоча все залежить від палива.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Повірте мені, конденсат є. Особливо, якщо його неправильно розтоплювати, то в середині чути як капає. Хоча все залежить від палива.

 

вобщем миф о том что он работает на низкотемпературном режиме без конденсата))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вобщем миф о том что он работает на низкотемпературном режиме без конденсата))))

Ну, не знаю. Повторю ще раз, при розпалюванні, коли система холодна - конденсат є. Коли котел працює - важко сказати скільки конденсату утворюється, бо я постійно розпалював його раз на добу, коли система холодна. Зима була не дуже холодню, та й будинок тепло добре тримає, тому постійно підтримувати котел в робочому стані не було необхідності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

начали продавать котлы Гефест профи, вот только не могу никак понять как при малой температуре нет конденсата???? ..................

 

ценник какой? если типа недорого, то будет капать как и в обычных..

продать же как то нужно, вот и придумывают.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

купив гефест профі с 30 в 20015 р будинок з цегли півторачки вікна деревяні опалювальна площа167 м кв. в даний момент топлю буковою стружкою вміщаю у котел 2 мішки від муки при роспалі накидаю на низ дрова так щоб закрити прохід до димо каналу .длячого щоб стружка не перекрила тягу підчас розгораня засипаю стружку і на верх 2 поліна дров регулятор обертів вентелятора 20 продувка ригулюетря на 15 секунд від підняття заслонки тобто включаєлься продувка і коли починаєпідніматися заслонка тоді рахуемо 15 сикунд до зупинки улітки відкриття заслонки регулюємо так щоб заслонка повирталася назад і перекривала тягу обовязково відкривання при роботі вентелятора з практики повинно бути 80 % і заслонка не повина клинити якщо щось неясно пишіть karkasm@mail.ru вказуйте телефон

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...