Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порекомендуйте толкового проектировщика

zeusav801

Рекомендовані повідомлення

Собираюсь строиться, в этом году хочу поставить фундамент.

Необходимо расчетать фундамент и сделать эскизный проект.

По тематике z500.com.ua/projekt/z344.html#project-general-info-tab похоже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Готов помочь с разработкой проекта для строительства такого дома. tyxanton@gmail.com
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Примажусь) Тільки дозволю собі одну ремарку - «порекомендуйте» не передбачає самореклами. І саме питання спрямоване радше до форумчан з досвідом спілкування більше ніж з одним архітектором, ніж безпосередньо до осіб, котрі займаються прооектуванням.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Примажусь) Тільки дозволю собі одну ремарку - «порекомендуйте» не передбачає самореклами. І саме питання спрямоване радше до форумчан з досвідом спілкування більше ніж з одним архітектором, ніж безпосередньо до осіб, котрі займаються прооектуванням.

 

Спасибо. Отзывы и мнения приветствуется и даже очень. Для энтузиастов и создан этот сайт.

Но в текущей ситуации готов рассмотреть все варианты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собираюсь строиться, в этом году хочу поставить фундамент.

Необходимо расчетать фундамент и сделать эскизный проект.

По тематике z500.com.ua/projekt/z344.html#project-general-info-tab похоже.

 

вам нужен комплексный проект, а не эскиз и расчет фундаментов.

что такое расчет в вашем понимании ?) К примеру теория процесса тут :

www.bntu.by/images/stories/sf/kaf/GES/MG_PGS/_15.pdf

но это никак не чертежи, кроме того, по эскизу, даже я, будучи архитектором и инженером конструктором ПГС - никак не стал бы делать, разве, что это туалет на два очка на даче

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вам нужен комплексный проект, а не эскиз и расчет фундаментов.

что такое расчет в вашем понимании ?) К примеру теория процесса тут :

www.bntu.by/images/stories/sf/kaf/GES/MG_PGS/_15.pdf

но это никак не чертежи, кроме того, по эскизу, даже я, будучи архитектором и инженером конструктором ПГС - никак не стал бы делать, разве, что это туалет на два очка на даче

 

Взагалі, по ескізу можна розрахувати і збудувати, так робиться при обмеженні в часі. По графіці потрібно мінімум: Генплан; плани поверхів; план фундаментів, розрізи втч по сходах, вузли і план розміщення елементів перекриття, і покрівлі для наглядності в визначенні параметрів і кількості матеріалів, тоді складаються специфікації на арматуру, з/б вироби, пиломатеріали,... тощо. Далі список матеріалів. Якщо геологічні умови хороші "не складні" тоді все просто.

 

Добавлено через 41 минуту

Собираюсь строиться, в этом году хочу поставить фундамент.

Необходимо расчетать фундамент и сделать эскизный проект.

По тематике z500.com.ua/projekt/z344.html#project-general-info-tab похоже.

 

Для розрахунку, адаптації фундамента потрібно знати геологічні умови ділянки. Якщо місцевість з низьким рівнем грунтових вод тоді під такий будинок особливих розрахунків не потрібно робити, достатньо прийняти мінімально потрібну глибину закладання підошви фундаменту згідно ДБН і висоту цоколя, що в сумі складає зазвичай 1,5-1,7 м (висота перерізу...).

Далі коректування розмірів в плані і специфікація та список (для закупки) матеріалів. Я можу виконати ескізи, розрахунок і роботи безпосередньо. Але на даний час зайнятий. Звертайтесь завчасно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...