Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

расценки на крышу

leshko

Рекомендовані повідомлення

Подкладка "АКВАИЗОЛ" ПЭ-1,5, битумка "КАТЕПАЛ Золотой песок", площадь 330 м2, уложить по OSB.

Ориентировочная стоимость за М2 ???

 

70 - 80грн/м2, зависит от сложности крыши, во всяком случе я бы сделал за такие деньги. Мне тоже интересна расценка на такую работу у других подрядчиков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подкладка "АКВАИЗОЛ" ПЭ-1,5, битумка "КАТЕПАЛ Золотой песок", площадь 330 м2, уложить по OSB.

Ориентировочная стоимость за М2 ???

Если без устройства ендов/примыканий, то 60-70 грн - вполне адекватная цена

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если без устройства ендов/примыканий, то 60-70 грн - вполне адекватная цена

 

Ну, если подкладка только по периметру, и крыша простая, можно и по 60.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И опять цена крыши :)

Исходные данные:

Мансардная, ЦПЧ, площадь 145 м2, конфигурация двухскатка + скворечник, конька 15м, ендовы 14м.

Хлопцы хотят 30$ за квадрат все гамузом. Без утепления, без подшивки. Правда они туда фронтоны включили, но их там аж 1,5 м3.

 

Мне кажется дорого... Какие цены на рынке?

 

і мені так здається

30/2 саме воно для розгару сезону

 

Ну, представлю на обзор общественности и мою крышу:

110 м2, ППЧ, двухскатная, по коньку 12 метров, работа оценена в 150 грн за метр.

Как считаете?

 

вважаю теж необгрунтовано дорого особливо за двоскатний дах

 

але на кожен товар є свій покупець

комусь і 300 не дорого

велика ціна не завжди є гарантією якості

крім того є різні бригади

одні живуть в києві і в них високі хотілки

а є бригади приїжджі і їх хотілки в 2 рази менші при тій ж якості

хоча з іншої сторони в тих же ж київських прорабів переважно працють ті ж самі заїжджі заробітчани за 60 грн/м2, але прораб вам буде розповідати, що 150 і не менше

от те що справжнього майстра за нормальні гроші знайти не так легко - це факт

мені добре зробили на весні досить складний дах з 9-ма скатами по 83 грн/м2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і мені так здається

30/2 саме воно для розгару сезону

А что Вы знаете про сезон?? и про его разгар??

А Вы знаете, что кровельщики целый год живут за счет этого разгара. Одна бригада, в составе 4х человек, в условии нынешней конкуренции в среднем за сезон делает +/- 1000 квм*150грн/квм=150 000 грн на бригаду. Делим на 4х роботяг, выходит по 37 500 на "брата". Дальше прикинуть среднемесячный годовой доход: 37500/12=3 125 грн/мес.

 

 

вважаю теж необгрунтовано дорого особливо за двоскатний дах
Сами то пробовали??

 

хоча з іншої сторони в тих же ж київських прорабів переважно працють ті ж самі заїжджі заробітчани за 60 грн/м2, але прораб вам буде розповідати, що 150 і не менше
Сами то поняли, какую глупость ляпнули?? Откуда такие цифры??

160 квм крыши 4 человека сделают за 3 недели.

60*160=9600 грн/4 человека = 2 400 грн!!!! на человека. Минус проезд, покушать, семье передать, инструмент подшаманить. С чем остается МАСТЕР??? :fool: Вы фанат экономии??? Сами то пробовали прожить на 3000 в месяц?? за учебу детей заплатить?? квартплату??

от те що справжнього майстра за нормальні гроші знайти не так легко - це факт

мені добре зробили на весні досить складний дах з 9-ма скатами по 83 грн/м2

А что, за 60 грн заняты были :lol::lol: Главное 83!!!!!

 

Думаю всем всё ясно....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет!

Подскажите пожалуйста,сколько стоит сделать подшиву и водостоки?

У меня хотят 70гр.п/м за все,это дорого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет!

Подскажите пожалуйста,сколько стоит сделать подшиву и водостоки?

У меня хотят 70гр.п/м за все,это дорого?

 

 

Нет это нормальная цена. Водостоки 30 грн. п.м. Подшив 40-50 п.м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что Вы знаете про сезон?? и про его разгар??

А Вы знаете, что кровельщики целый год живут за счет этого разгара. Одна бригада, в составе 4х человек, в условии нынешней конкуренции в среднем за сезон делает +/- 1000 квм*150грн/квм=150 000 грн на бригаду. Делим на 4х роботяг, выходит по 37 500 на "брата". Дальше прикинуть среднемесячный годовой доход: 37500/12=3 125 грн/мес.

 

 

Сами то пробовали??

 

Сами то поняли, какую глупость ляпнули?? Откуда такие цифры??

160 квм крыши 4 человека сделают за 3 недели.

60*160=9600 грн/4 человека = 2 400 грн!!!! на человека. Минус проезд, покушать, семье передать, инструмент подшаманить. С чем остается МАСТЕР??? :fool: Вы фанат экономии??? Сами то пробовали прожить на 3000 в месяц?? за учебу детей заплатить?? квартплату??

А что, за 60 грн заняты были :lol::lol: Главное 83!!!!!

 

Думаю всем всё ясно....

 

відповідь на вашу писанину - га га га. пишіть ще

дружище, ваші розрахунки повне гавно (вибачте на слові)

раз ви вже так все розписали приведу свої розрахунки

 

давайте оголосіть ціну ваших роботяг? між нами! якщо ви платите їм більше 60 грн, то я буду просто приголомшений!!

про це вже була дискусія не одноразово, але я повторюсь, я не на стільки багатий щоб оплачувати зимову відпустку будівельникам, кожен пристосовується як може. зрештою з власного досвіду та досвіду знайомих роботи в будівельних організаціях, роботодавець платить від сили 2 тижні відпустки в рік, і то думаю що це далеко не у всіх

крім того далеко не всі відпочивають взимку

 

1. Я знаю одного авторитетного форумчанина, який виступає за підтримку бідних, нещасних будівельників, так от він ще рваніше ніж ви доводить мінімальність розцінок, за якими він працює, але це не заважає йому платити будівельникам Х грошей, а з замовника брати 2Х. як ви думаєте це справедливо за суто посередницькі послуги без втручання в саме будівництво??? а потім писати тут про нещасність? нещасними їх робить він, а не замовник, причому будівельники високого класу, яким не треба пояснювати що і як.

 

2. нормальна бригада з 3х чоловік робить робить не 160 м2 за 3 тижні і не вводьте людей в оману. Три тижні вони будуть робити хіба з підшивкою, водостоками і ще іншими супутніми роботами, які не ввійдуть в ціну, а будуть оцінюватись по окремій не низькій оплаті!

Приводжу приклад власного даху: якщо відкинути вентканали, димоходи, які були по окремій оплаті і всю іншу трахамудію, то бригада з 3х чоловік зробила мої 269 квадратів не двоскатного (!) а багатоскатного даху з стропилкою, гідробар"єром, підрізкою шиферу (причому з максимальним використанням відходів) не більше як за 2.5 тижні (можливо і швидше, але не довше). наголошую не 2 скатний дах.

 

3. сам не пробував, але пробував заробляти гроші, тому дуже добре знаю як вони заробляються через що ціную їх.

 

4. щодо ціни 83 грн. після проведення тендеру на форумі, позвонив до знайомого майстра для обговорення іншої роботи. не знав що він займається в т.ч. і дахом. він спитав що платиш? я сказав 80 грн/м2, маючи розцінки з форуму від 60 до 150, хоча думаю можна було б і просити менше, але з огляду на складність робіт не став цього робити. на тому і зійшлись. вже на місці до початку робіт трішку докинули за гідробар"єр як додаткову роботу. тому 83

 

якщо ви конструктивно мені можете заперечити гарно послухаю. але думаю нічого толкового я не почую.

 

 

п.с. за той місяць який у мене працювала бригала з різними додатковими роботами хлопці заробили десь по 9-10 тис грн. думаю це зовсім не погано, чи як ви вважаєте?

причому вони постійно пропонували зробити як краще на їх думку, що в свою чергу було геморойніше для них, довше за ті ж самі гроші.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відповідь на вашу писанину - га га га. пишіть ще

дружище, ваші розрахунки повне гавно ...

...п.с. за той місяць який у мене працювала бригала з різними додатковими роботами хлопці заробили десь по 9-10 тис грн. думаю це зовсім не погано, чи як ви вважаєте?

причому вони постійно пропонували зробити як краще на їх думку, що в свою чергу було геморойніше для них, довше за ті ж самі гроші.

 

Я возражу, но сначала покажите фото работ по вашей крыше и расскажите откуда у вас деньги, параллельно обсудим справедливо ли вы их заработали. А то несправедливо как то их считать чужом кармане, не вывернув свой.

 

9-10 тыс грн. для работяг неплохо, я тоже им где то столько же плачу, но почти непрерывно, а не в пересчете на один объект.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відповідь на вашу писанину - га га га. пишіть ще

дружище,..

Гы гы :D. Тамбовский волк вам....:p

После гавна, дружище звучит тАААк обнадеживающе :crazy:

 

давайте оголосіть ціну ваших роботяг? між нами! якщо ви платите їм більше 60 грн, то я буду просто приголомшений!!
Начинайте прозревать. Мои меньше 140 не получают. Они стоят того, новам этого уже не узнать :)

1. Я знаю одного авторитетного форумчанина, який виступає за підтримку бідних, нещасних будівельників, так от він ще рваніше ніж ви доводить мінімальність розцінок, за якими він працює, але це не заважає йому платити будівельникам Х грошей, а з замовника брати 2Х. як ви думаєте це справедливо за суто посередницькі послуги без втручання в саме будівництво??? а потім писати тут про нещасність? нещасними їх робить він, а не замовник, причому будівельники високого класу, яким не треба пояснювати що і як.
Прблема видимо лишь в том, что такие знакомые как Ваш у клиентов создают прямую ассоциацию: раз прораб, значит зажиточный лодырь и хапуга. Паршивая овца ... Но поверьте на слово, не стоит всех ровнять под одну гребенку. Везде есть исключения.

 

2. нормальна бригада з 3х чоловік робить робить не 160 м2 за 3 тижні і не вводьте людей в оману. Три тижні вони будуть робити хіба з підшивкою, водостоками і ще іншими супутніми роботами, які не ввійдуть в ціну, а будуть оцінюватись по окремій не низькій оплаті!

Приводжу приклад власного даху: якщо відкинути вентканали, димоходи, які були по окремій оплаті і всю іншу трахамудію, то бригада з 3х чоловік зробила мої 269 квадратів не двоскатного (!) а багатоскатного даху з стропилкою, гідробар"єром, підрізкою шиферу (причому з максимальним використанням відходів) не більше як за 2.5 тижні (можливо і швидше, але не довше). наголошую не 2 скатний дах.

Так это ж хорошо. Но опять таки, не ровняйте все по себе и своему дому. Вы - Исключение :beer:

 

3. сам не пробував, але пробував заробляти гроші, тому дуже добре знаю як вони заробляються через що ціную їх.
Ну конечно. Остальных небесная канцелярия безДвозДмезДно (с) осыпает златом с Франклинами :Yahoo!:. А вот вам все потом достается. Пожалеть?? :cry:

 

4. щодо ціни 83 грн. після проведення тендеру на форумі, позвонив до знайомого майстра для обговорення іншої роботи. не знав що він займається в т.ч. і дахом. він спитав що платиш? я сказав 80 грн/м2, маючи розцінки з форуму від 60 до 150, хоча думаю можна було б і просити менше, але з огляду на складність робіт не став цього робити. на тому і зійшлись. вже на місці до початку робіт трішку докинули за гідробар"єр як додаткову роботу. тому 83
Целую трешку накинули??? Благодетель :good: однако... Не погарячились??

 

якщо ви конструктивно мені можете заперечити гарно послухаю. але думаю нічого толкового я не почую.
Вы не хотите, потому и не слышите...

 

п.с. за той місяць який у мене працювала бригала з різними додатковими роботами хлопці заробили десь по 9-10 тис грн. думаю це зовсім не погано, чи як ви вважаєте?
??????????????????

83*269=22 327 грн. Откуда 9-10тыс?? Они в двоем работали?? Трындеж еще тот :lol:

причому вони постійно пропонували зробити як краще на їх думку, що в свою чергу було геморойніше для них, довше за ті ж самі гроші.
Ну прямо "О Щастливчик" какой то. И на халяву, и себе геморонее. Сербы что ли?? Или вы их в транс шуршанием Шевченко ввели??
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я возражу, но сначала покажите фото работ по вашей крыше и расскажите откуда у вас деньги, параллельно обсудим справедливо ли вы их заработали. А то несправедливо как то их считать чужом кармане, не вывернув свой.

 

9-10 тыс грн. для работяг неплохо, я тоже им где то столько же плачу, но почти непрерывно, а не в пересчете на один объект.

 

у відповідному розділі можете глянути.

щодо грошей, то логіка ваша наступна - всі крадуть і обманюють, а я чим гірший??

не хвилюйтесь я нікого не обманув і ні в кого не вкрав

я вважаю, що рентабельність повинна мати межі, у багатьох вона не має меж.

9-10 тыс грн. для работяг неплохо, я тоже им где то столько же плачу, но почти непрерывно
:lol::lol::lol:

ви просто меценат

я хочу побачити ваших працівників

мабуть в білих сорочках працюють

 

Начинайте прозревать. Мои меньше 140 не получают. Они стоят того, новам этого уже не узнать :smile:
уже прозріваю від наглої брехні

ще один платить по 10 тис роботягам

Прблема видимо лишь в том, что такие знакомые как Ваш у клиентов создают прямую ассоциацию: раз прораб, значит зажиточный лодырь и хапуга. Паршивая овца ... Но поверьте на слово, не стоит всех ровнять под одну гребенку. Везде есть исключения.
імовірно. але це не як-правило, а як виключення з правил.

чому? досвід - 1, і 2 - приклад: я сам працюю в буд. організації. наша розцінка на улаштування гклстелі 30грн. коли я підійшов до прораба і кажу треба підшити 110 квадратів підгони нормальних гіпсокартонщиків угадай скільки? 50грн. кажу у нас 30 же ж. ну ти розумієш це ми поганенько робимо, а от якщо ти хочеш нормально бла бла...

але бувають виключення

Так это ж хорошо. Но опять таки, не ровняйте все по себе и своему дому. Вы - Исключение :drinks:
я не готовий платити за колупання в попі

83*269=22 327 грн. Откуда 9-10тыс?? Они в двоем работали?? Трындеж еще тот :lol:
уважно читайте пане гуморист. я написав, що за 2,5 тижні зробили дах. було ще чимало інших робіт в т.ч. дерев"яне перекриття. тому за місяць сума вийшла до 30 тис грн.

Ну прямо "О Щастливчик" какой то. И на халяву, и себе геморонее. Сербы что ли?? Или вы их в транс шуршанием Шевченко ввели??
ні просто люди роблять на совість, а не тільки щоб зрубити бабло і звалити.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

N.O.

мне не понять вашей обиды на кровельщиков, или по 83 дырявая получилась?

:D А её (обиду) понять не получиться. Её можно токо разделить. :rolleyes: Причем на 2!! :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне крыша 320 м2 обошлась 500 долларов за работу гыгыгы, металлочерепица прушински, многоскатная. Сами стали и сделали, хоть и не строители.

Получилось дольше по времени но лучше чем у соседей, которым строители делали. Я хотя бы нибблером мч резал, а не турбинкой, и это так, один из 100 плюсов почему лучше получилось.

За 3 недели сделали её с нуля.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

уже прозріваю від наглої брехні

Вы готовы ДОКАЗАТЬ свои слова

...я не готовий платити за колупання в попі
Это Вы о чем??

...тому за місяць сума вийшла до 30 тис грн...
Так будут фото суперкачественной крыши за безценок или нет???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. Сами стали и сделали, хоть и не строители.

.

грац! можна, не космический корабль.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

N.O.

мне не понять вашей обиды на кровельщиков, или по 83 дырявая получилась?

де ви помітили, що я на них ображений?

дах вийшов чудовий

 

далі змісту переходити на особистості не бачу.

я висловив свою арифметику, якщо ви не згідні шукайте багатого замовника по 500 грн/м2, а можливо і по 1000. Думаю ви з легкістю обгрунтуєте йому складність виконання робіт, а також необхідність використання суперспеціалістів в білих сорочках та краватках

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

де ви помітили, що я на них ображений?

дах вийшов чудовий

 

далі змісту переходити на особистості не бачу.

я висловив свою арифметику, якщо ви не згідні шукайте багатого замовника по 500 грн/м2, а можливо і по 1000. Думаю ви з легкістю обгрунтуєте йому складність виконання робіт, а також необхідність використання суперспеціалістів в білих сорочках та краватках

 

Вы непросто выдали свою арифметику, а безаппеляционно заявили что кровельщики: воры, люди ниже сортом, чем вы или те что в галстуках и должны работать в три раза дешевле.

Из за этого и отношение у меня и коллег к вам мягко говоря неприязненное. Для того, чтобы снизить стоимость в три раза, необходимо снизить трудоемкость более чем в три раза. Или работать за еду. На практике это бывает так: я снижаю трудоемкость в 1.5-2 раза за счет качества работ (больше снизить не получится) и убираю свою долю (моя доля это все сопровождение работ, участие в работах и инструмент).

В итоге получаю недовольство заказчика, не каждый заказчик лоялен, я немогу на это расчитывать заранее), отсутствие денег на ремонт инструмента и срочную необходимость в следующей работе. Зачем мне это надо, и зачем это заказчику - понять через год-два, что крышу надо делать заново? Вот поэтому мы работаем стабильно, а "знакомый специалист" накопив определенный уровень недовольства своих клиентов меняет работу (или что то другое). То что вам нравится работа знакомого мастера, не показатель качества. То что вам нравится - непонравится другому застройщику, больше знающему, на простом и понятном основании - несоответствие технологии. А строитель должен выполнить работу так, чтобы недостатки ненашел нетолько обыватель, но и приглашенный технадзор.

Из своего опыта. Чем выше оплата твоих услуг - тем больше к тебе уважения. Это уже обращение к коллегам: уважайте свой труд, демпинг непринесет вам удачи, практика показывает все с точностью наоборот.

Змінено користувачем MWer
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, я типа тоже в галстуке (хотя ненавижу его и не ношу никогда), не мент, не госсслужащая пиявка, не бизнесмен с маникюром, но мне по приколу строить самому, такое самоудовлетворение передать нельзя, народ, засучите рукава и сами что-то пытайтесь сделать, а то сметы, шметы, прорабы., противно как-то, форум то вроде типа строю дом, а ?
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви просто меценат

я хочу побачити ваших працівників

мабуть в білих сорочках працюють

 

уже прозріваю від наглої брехні

ще один платить по 10 тис роботягам

 

Не хамите,плиз,и не равняйте всех по себе.

Про "брехню"....мои квалифицированные рабочие получают в среднем около 10К,иногда и 12К каждый в месяц,заняты практически весь год,работают у нас по многу лет...не вериццца,прошу на любой из моих объектов,пообщаетесь с рабочими,с хазяевами,заодно глянете работу(впрочем см. альбомы),посмотрите за что они получают зарплату.

Можно и нас на посмотреть Вашу крышу(только за деньги,мы ж хапуги :D ) и мы расскажем,что Вам сделали за "подешевше";)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне крыша 320 м2 обошлась 500 долларов за работу гыгыгы, металлочерепица прушински, многоскатная. Сами стали и сделали, хоть и не строители.

Получилось дольше по времени но лучше чем у соседей, которым строители делали. Я хотя бы нибблером мч резал, а не турбинкой, и это так, один из 100 плюсов почему лучше получилось.

За 3 недели сделали её с нуля.

 

О-о! И не Вы один! forum.motolodka.ru/read.php?f=2&i=289886&t=269729

Поэтому, у Вас есть моральное право, судить о том, сложно это или легко, дорого или дешево.

Очень рекомендую почитать тем, кто берет на себя функции распорядителя, кто и сколько ДОЛЖЕН зарабатывать. Там быстро объяснят, что РАБОТА не может стоить дешевле материала.

Та что ПОКА, можно ловить момент...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всем огромное спасибо за ответы,прорабу своему я заплачу вдвое меньше(уже договорились),хотя он и обяснял ,что так как он,никто качественно крыши не делает(мол только ОН шурупами прикручивает металлочерепицу,а все гвоздями прибивают)...Только вот не пойму,крыша то течёт от дымохода((,вопрос почему? Он объясняет,что ещё не успели засиликонить обшивку ровной бляхи к дымоходам(ширина всего 15 см),Но спрашивал у других спецов,говорят,что никто не силиконит,и что если обшить дымоход ровной бляхой шириной 25 см,то и силикон не надо испльзовать. Я вот хочу совета от вас,соглашаться на засиликонивание обшивки(нормально ли это?) или требовать переобшивки бляхи БОЛЬШЕЙ шириной от 25-30 см?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всем огромное спасибо за ответы,прорабу своему я заплачу вдвое меньше(уже договорились),хотя он и обяснял ,что так как он,никто качественно крыши не делает(мол только ОН шурупами прикручивает металлочерепицу,а все гвоздями прибивают)...Только вот не пойму,крыша то течёт от дымохода((,вопрос почему? Он объясняет,что ещё не успели засиликонить обшивку ровной бляхи к дымоходам(ширина всего 15 см),Но спрашивал у других спецов,говорят,что никто не силиконит,и что если обшить дымоход ровной бляхой шириной 25 см,то и силикон не надо испльзовать. Я вот хочу совета от вас,соглашаться на засиликонивание обшивки(нормально ли это?) или требовать переобшивки бляхи БОЛЬШЕЙ шириной от 25-30 см?

Ну, во первых силикон в случае примыкания, это скорее страховка, чем догма. Грамотно сделанное примыкание и без силикона будет работать.

К стати, посмотрите какой силикон он хочет применить. Универсальные (пусть даже и кровельные), живут не более 2х лет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...