Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите с выбором ноутбука

Natali1962

Рекомендовані повідомлення

Ребята,помогите выбрать ноутбук.

Бюджет 10-15 тыс. : соцсети, игры " танчики", стрелялки.

Мальчику 45.:lol::flag1:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...игры " танчики", стрелялки.

Я зі своєї колокольні дозволю собі Вам дати дещо іншу пораду - подаруйте мальчику Desktop. Приведу доводи:

 

1. Ноутбук і ігри - мало сумісні поняття. Хороша ігрова відеокарта важить приблизно стільки ж, скільки весь ноутбук.

2. Які б характеристики комп'ютера не були, ми з ним спілкуємось через монітор, так от, монітор за $200 стаціонарного комп'ютеру буде значно кращим ніж монітор ноутбуку вартістю $1500.

3. При однакових характеристиках (якщо таке можна досягти), стаціонарний комп буде дешевшим.

4. Стаціонарний на порядок (в 10 разів) надійніший за ноутбук. В маленькому об'ємі ноутбука складно реалізувати відведення паразитного тепла, перегрів є найчастішою проблемою їх виходу з ладу. Крім того на них виливають каву, вони падають, на них пісяють маленькі діти, зрештою їх крадуть... Якщо виллєте каву на клавіатуру десктопу, то в найближчому магазині купите нову за 200 грн, коли каву поп'єте з ноутбуком, у кращому випадку заплатите мені за ремонт 1...2 т. грн, а в гіршому підете вибирати новий. Середній ремонт ноутбуку втричі дорожчий за середній ремонт десктопу.

5. В ноутбуці майже неможливий ніякий апгрейд, за 3-4 роки він застаріє і тогочасні танчики вже не будуть на ньому нормально їздить. В стаціонарному ця проблема легко і недорого вирішується, наприклад заміною відеокарти, яку Ви подаруєте мальчику на чергове 23-лютого. Моєму комп'ютеру вже більше 20 років, правда від того першого в ньому залишився лише ящик і блок живлення, але "в душі" він молодий і в іграх дасть фору чи не будь-якому сучасному ноуту.

 

Але в ноутбуків є і переваги:

1. Їх можна носити з собою, в т. ч. в ліжко.

2. Ремонт ноутбуків приносить мені значний дохід :). Ми в п'ятницю приймали на ремонт в чергу на 7 серпня.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята,помогите выбрать ноутбук.

Бюджет 10-15 тыс. : соцсети, игры " танчики", стрелялки.

Мальчику 45.:lol::flag1:

 

Mac book Pro 2012 13" года. У меня Mac book Pro Retina 2013 15". Уже год нарадоваться не могу! Одна из лучших покупок техники за последние 2 года ) Тянет проги для монтажа видео, Фотошоп и средние игры (хоть я и не играю) Работает очень быстро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Уважаемые знатоки , прокомментируйте наш выбор, ноутбук HP Omen 15 ce-049 ru. Отзывы неплохие , цена от 22 до 27 тыс. Назначение -игры , соцсети. Для " мальчика".

И ещё. Смогу ли я сама установить виндоус 10 , драйвера , игры и прочую муть с помощью Интернета???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые знатоки , прокомментируйте наш выбор, ноутбук HP Omen 15 ce-049 ru. Отзывы неплохие , цена от 22 до 27 тыс. Назначение -игры , соцсети. Для " мальчика".

И ещё. Смогу ли я сама установить виндоус 10 , драйвера , игры и прочую муть с помощью Интернета???

Все одно на 15,6 " гратися Мальчіку буде не комфортно. Треба монітор докупляти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые знатоки , прокомментируйте наш выбор, ноутбук HP Omen 15 ce-049 ru. Отзывы неплохие , цена от 22 до 27 тыс. Назначение -игры , соцсети. Для " мальчика".

Приблизно за такі гроші я би краще купив ось цей OMEN, (нагуглив, перевірте).

1. 17.3" буде значно комфортніше грати.

2. Ліцензійна ОС.

3. Більш потужний процесор.

4. ОЗУ не 8, а 16Gb

5. Пам'ять відео не 2, а 4Gb.

6. Відвід тепла в 17", як правило, краще реалізований ніж в 15".

Відсутність SSD - як на мене не проблема, по-перше 128Gb малувато буде, по-друге, в готові ноутбуки виробники ставлять найдешевші SSD та HDD, Ви ж можете докупити якісніший і значно швидший SSD на 256 чи 512Gb.

И ещё. Смогу ли я сама установить виндоус 10 , драйвера???

У нас це коштує 250 грн.

Змінено користувачем Слава Щ.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Благодарю за помощь! Реально циферки побольше ! :lol: особенно человеку , который в этом ничего не понимает!

А где это " у нас "? Розетка предлагает винду 10 номе от 4 тысяч купить у них , лицензионную. Ее обязательно покупать ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розетка предлагает винду 10 номе от 4 тысяч купить у них , лицензионную. Ее обязательно покупать ?

Ви порівнюєте кішку з цементом, шо краще?

Смогу ли я сама установить виндоус 10???

Розетка предлагает винду 10 номе от 4 тысяч купить у них , лицензионную. Ее обязательно покупать ?

Звертайтесь приватно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але в ноутбуків є і переваги:

1. Їх можна носити з собою

 

Одна єдина ця перевага перекреслює всі вищенаписані мільйон переваг десктопа. Маючи десктоп який задовольняє мене на 100 відсотків я був змушений купити ноутбук, просто через те, що десктоп не можна носити з собою. Так що якоюсь мірою порівнювати десктоп і ноутбук це також "кішка та цемент".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас все намного проще , мальчик сказал :" хочу ноутбук ! ".

 

Добавлено через 3 минуты

Может ещё что-то порекомендуете из "игровых " ноутбуков в этой ценовой категории?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одна єдина ця перевага перекреслює всі вищенаписані мільйон переваг десктопа. Маючи десктоп який задовольняє мене на 100 відсотків я був змушений купити ноутбук, просто через те, що десктоп не можна носити з собою.

Так, але

игры " танчики", стрелялки.

Мальчику 45.:lol::flag1:

1. Ноутбук і ігри - мало сумісні поняття. Хороша ігрова відеокарта важить приблизно стільки ж, скільки весь ноутбук.

Так що якоюсь мірою порівнювати десктоп і ноутбук це також "кішка та цемент".

Якщо порівнювати ігровий ноутбук з десктопом, то це скоріш як кішку з тигром, причому майже за одні й ті ж самі гроші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может ещё что-то порекомендуете из "игровых " ноутбуков в этой ценовой категории?

Можете не встигнути:

"C:\Users\Слава\Desktop\Screenshot 21.08.2018, 22-40.jpg"

1674309636_Screenshot21_08.201822-40.thumb.jpg.636da5166222b89cd2e1728eff480da9.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не успела, но там нет опции " оплата частями". Только кредит. С приличной переплатой. Подождём, может ещё акция будет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну и не опоздала... :)

по-ходу, там таймер в полночь повторно перезапускается :D

очередная замануха

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для соцсетей подойдет любое устройство, для игр будет дешевле купить приставку

 

Розетка предлагает винду 10 номе от 4 тысяч купить у них , лицензионную. Ее обязательно покупать ?

Нехай меня ранит, я наоборот сделал ноуту downgrade до windows 7

 

Добавлено через 13 минут

А вообще в 45 вредно гулять, я вон раз в год устанавливаю AlienStars (игруха всего 12Mb), прохожу её за несколько часов и удаляю, типа оскому сбил и зарекся на год играть :) Хоть ноут позволяет почти все, но жалко гробить его здоровье и свое время, а современные игры такая хрень - качаешь по 50Гб, потом по пол часа смотришь какие-то ролики, а реально играешь две минуты и опять эти ролики...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Катастрофически нет времени уделить выбору. Пришлось начать с азов : почитать из чего этот ноутбук состоит! Спасибо, Славе, быстро , чётко, кратко рассказал на что нужно обратить внимание при выборе.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил недавно dell precision 4800 на OLX, матрица 1900 на 1080, SSD 256, 16 GB памяти, можно сказать почти новый, ноут надежный. бюджет с доставкой 1500 грн
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил недавно dell precision 4800 на OLX, матрица 1900 на 1080, SSD 256, 16 GB памяти, можно сказать почти новый, ноут надежный. бюджет с доставкой 1500 грн

 

Вы, наверное, валютой ошиблись :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да уж, цена и правда фантастическая! Где-то закралась ошибка!

 

Добавлено через 15 минут

Скорее всего, автор потерял один нолик. На олх и правда много ноутбуков, б/у и новых, Львов, Черновцы ... и цены там соответствуют той, что написал коллега. Мне сложно судить, я в этом ничего не понимаю, соответственно и выбрать не смогу. А жаль, цены и правда хорошие!:lol:л:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да 15000 конечно.

 

Добавлено через 5 минут

я доволен на 100%. не уступают современным моделям. если хотите в личку кину ссылку у кого брал. повторяюсь, ноут как новый.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не уступают современным моделям. если хотите в личку кину ссылку у кого брал. повторяюсь, ноут как новый.

Таких на ОЛХ вагон і дві тєлєжки, але ж ТС потрібний ігровий ноутбук, а ці Дели мають або взагалі не ігрову відеокарту, або суттєво застарілу ігрову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По своему горькому опыту, в сторону НР теперь даже не смотрю - три замены клавиатуры по гарантии, в итоге сейчас с внешней и практически никому не нужен. Еще и греется аки утюг((
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выбор сделан , игрушка нашла своего " героя". Спасибо всем, особенно Славе, за реальную помощь в выборе ноутбука! Пришлось и самой напрячь своё ""серое вещество" , почитать , изучить ,хоть поверхностно , азы матчасти! Бюджет выше ожидаемого , но , оно того стоит!

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выбор сделан , игрушка нашла своего " героя". Спасибо всем, особенно Славе, за реальную помощь в выборе ноутбука! Пришлось и самой напрячь своё ""серое вещество" , почитать , изучить ,хоть поверхностно , азы матчасти! Бюджет выше ожидаемого , но , оно того стоит!

Спасибо!

 

 

Бюджет трохи завишений на оце ))

 

Apple MacBook Pro Touch Bar 15" 512Gb Silver (MR972) 2018

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Мне тоже для игрушек нужен ноут, в идеале бы хотелось из линейки Acer Predator, но там цена! Самый простой в районе 30 тис. Есть модели и подороже конечно, как вот в видео мужик тестит на голубом экране.

Но, это уже может оставаться только моей мечтой, согласен даже на нормальный ноутбук б/у.

В пределах 20000 грн. реально найти?

Якраз сьогодні налаштовували Предатор за 47 кгрн., хороша штука, але за такі гроші (або й менші) я б десктоп зібрав, але людина не умовилася, ну може воно й на краще, тепер він на довго наш клієнт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...