Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продавець "відморожується", як діяти далі?

EugeneH

Рекомендовані повідомлення

Продали мені покороблену дошку, і продавець тепер "відморожується" - заховали торговий патент і свідоцтво про реєстрацію в торговій точці, говорять що перший раз мене бачать.

Як їх "дістати"? Наразі навіть претензії не можу висунути бо не встановив суб'єкт продавця/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чек или накладная есть ?

если нету то тю тю ничего Вы не докажите (в правовом поле)

если есть то встановлювати не обовязково:

в претензии пишете что по адресу .... в магазине ларьке с названием ... я купил ...

после детального осмотра я обнаружил ...

продавец отказлся предоставить свидетельство пп книгу жалоб, вел себя вызывающе ....

 

и письмом с уведомлением о доставке в центр захисту споживачів ( а лучше лично подойти) и помнитеу Вас 14 дней после чего тю-тю

 

У самого была такая история, сначала морозились а после проверки и горячей беседы в присутсвии регионального руководителя центра защиты потребителей вернули деньги, забрали товар и извенились сволочи. Но правда волокита была 2,5 месяца.

 

Если надо завтра поищу образец претензии ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чек или накладная есть ?

 

Є від руки написаний чек без реквізитів продавця

 

Если надо завтра поищу образец претензии ?

 

Дякую, таких у мене є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки продавець своєю поведінкою унеможливив вирішення конфлікту в цивільно-правовому полі, доводиться шукати інші засоби впливу.

Після деяких роздумів та дзвінків по різних інстанціях склався такий план:

- дії продавця містять ознаки шахрайства - заява в територіальне відділення міліції за місцем проживання

- дії продавця містять ознаки незаконної торгівлі - заява в районне управління міліції за місцем розташування магазину

- облаштування магазину має ознаки невідповідності пожежним нормам - заява в районну інспекцію державного пожежного нагляду за місцем розташування магазину

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... и предупредите продавца, что хранение ЕГО некондиционной доски у ВАС стОит немалых денег: ВЫ были вынуждены для этого снимать склад и нанимать охрану... Т.е. через месяц эта вагонка будет дороже в ...раз.

Удачи!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки продавець своєю поведінкою унеможливив вирішення конфлікту в цивільно-правовому полі, доводиться шукати інші засоби впливу.

Після деяких роздумів та дзвінків по різних інстанціях склався такий план:

- дії продавця містять ознаки шахрайства - заява в територіальне відділення міліції за місцем проживання

- дії продавця містять ознаки незаконної торгівлі - заява в районне управління міліції за місцем розташування магазину

- облаштування магазину має ознаки невідповідності пожежним нормам - заява в районну інспекцію державного пожежного нагляду за місцем розташування магазину

 

Ваш случай регулируется законом о защите прав потребителя. 1. Вам надо доказать что этот товар именно этого продавца - впишите его реквизиты в чек (надеюсь там хоть печать есть? или подпись?)

2. Обратитесь в общество по защите прав, они раскажут что делать ... (в магазине в уголке покупателя должны быть реквизиты) .. обычно на этом все и заканчивается..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваш случай регулируется законом о защите прав потребителя. 1. Вам надо доказать что этот товар именно этого продавца - впишите его реквизиты в чек (надеюсь там хоть печать есть? или подпись?)

2. Обратитесь в общество по защите прав, они раскажут что делать ... (в магазине в уголке покупателя должны быть реквизиты) .. обычно на этом все и заканчивается..

 

я ж і говорю - продавці реквізити "заникали", а в ЗПП говорять що то незаконна торгівля і під їхню компетенцію не попадає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...