Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ЖК "Белый Шоколад Центр", Белогородка, Киево-Святошинский район

Німець

Чи сподобався Вам ЖК "Білий Шоколад Центр"  

10 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну що ж! Спробуємо?

 

Всім привіт!

Ми купили квартиру в ЖК "Білий Шоколад Центр" по вул. М. Величко, 7.

Буду радий бачити та читати тут інвесторів з їх проблемами, пропозиціями та зауваженнями;)

 

Ласкаво просимо:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Что ж вы с Домика ушли и не пишете там про потрескавшуюся штукатурку? Застройщик прямо сказал перестать писать и отбивать покупателей? :)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что ж вы с Домика ушли и не пишете там про потрескавшуюся штукатурку? Застройщик прямо сказал перестать писать и отбивать покупателей? :)

 

По-перше: з форума Домік я нікуди не пішов. По-друге: на Строімдом я запитав СПЕЦІАЛІСТІВ, а не таких як ви, які люблять зробити висновок і видати його за реальність, щоб зрозуміти як вести себе із забудовником.

По-третє: яким чином мені, як інвестору квартири, забудовник може закрити рота? Хоча...... Можете не відповідати. Мені не цікава ваша думка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете не відповідати. Мені не цікава ваша думка.

 

В отличии от вас, я больше года живу в БШ и знаю многое о чем в отделе продаж не рассказывают. А вы и дальше хамите, это облегчит вам ремонт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В отличии от вас, я больше года живу в БШ и знаю многое о чем в отделе продаж не рассказывают. А вы и дальше хамите, это облегчит вам ремонт.

 

Я вас вітаю, що ви більше року живете, але що з цього?

Значить моє хамство ви бачите, а своє (безпідставно звинуватити мене в тому, що наче я забудовнику лижу одне місце)-ні? Шановний. Я тоді розумію чому ви не задоволені чимось і звинувачуєте мене безпідставно в чомусь. А ви до мого ремонту ніяким боком, тому я його зроблю успішно! Не турбуйтеся! І запамятайте надалі, перед тим, як когось звинувачувати: відносись до людей так, як до себе хтів би відношення. На цьому адйос. Будуть факти того, що я ЯКИМОСЬ чином хоч на йоту лобіюю забудовника ЖК Білий Шоколад-ласкаво прошу, а поки що мені з вами немає про що спілкуватися. Успіхів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Вставлю и свои 5 копеек, как не инвестор, а уже собственник квартиры в ЖК "Белый шоколад". Это супер ЖК!!! Такой утонченной архитектуры нигде не встречала в округе. У комплекса есть свой характер. Мне безумно нравится все!

А недовольным инвесторам могу сказать одно, к покупке жилья нужно подходит с умом. Проверять все документы, задавать вопросы не только по срокам сдачи. Тогда и недовольства не будет. Есть сомнения - не покупай!

Так что с уверенностью могу рекомендовать ЖК "Белый шоколад"! За такие рекомендации уж точно не стыдно!:flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вставлю и свои 5 копеек, как не инвестор, а уже собственник квартиры в ЖК "Белый шоколад". Это супер ЖК!!! Такой утонченной архитектуры нигде не встречала в округе. У комплекса есть свой характер. Мне безумно нравится все!

А недовольным инвесторам могу сказать одно, к покупке жилья нужно подходит с умом. Проверять все документы, задавать вопросы не только по срокам сдачи. Тогда и недовольства не будет. Есть сомнения - не покупай!

Так что с уверенностью могу рекомендовать ЖК "Белый шоколад"! За такие рекомендации уж точно не стыдно!:flag1:

 

Дякую!

А в якому ви будинку продиваєте, якщо не секрет?

Задоволені абсолютно всим? Немає жодних нарікань?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Вставлю и свои 5 копеек, как не инвестор, а уже собственник квартиры в ЖК "Белый шоколад". Это супер ЖК!!! Такой утонченной архитектуры нигде не встречала в округе. У комплекса есть свой характер. Мне безумно нравится все!

А недовольным инвесторам могу сказать одно, к покупке жилья нужно подходит с умом. Проверять все документы, задавать вопросы не только по срокам сдачи. Тогда и недовольства не будет. Есть сомнения - не покупай!

Так что с уверенностью могу рекомендовать ЖК "Белый шоколад"! За такие рекомендации уж точно не стыдно!:flag1:

 

Похвастаетесь, сколько раз в неделю отключают свет и воду?

Про запах воды даже спрашивать не буду.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Добрый день. Кстати, про воду. Я так думаю, она у всех одинаковая? Мы просто недавно в ЖК, может кто уже ставил этот вопрос. Может кому-то что-то обещали в перспективе? Желтизна во всех местах, куда попадает вода. И запах ржавчины. Надо что-то делать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Кстати, про воду. Я так думаю, она у всех одинаковая? Мы просто недавно в ЖК, может кто уже ставил этот вопрос. Может кому-то что-то обещали в перспективе? Желтизна во всех местах, куда попадает вода. И запах ржавчины. Надо что-то делать.

 

Особисто ми будемо встановлювати водоочистку кабінетного типу. Трохи вдарить по бюджету, але очікуємо воду прийнятної якості. Насправді є купа рішень, але постає питання вільного місця для системи і коштів. Тут на форумі є спеціалісти і фірми, що можуть запропонувати водоочистку, , а обирати вже лише вам яку під ваші очікування;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Добрый день. Кстати, про воду. Я так думаю, она у всех одинаковая? Мы просто недавно в ЖК, может кто уже ставил этот вопрос. Может кому-то что-то обещали в перспективе? Желтизна во всех местах, куда попадает вода. И запах ржавчины. Надо что-то делать.

 

Если Вы днем бываете, посмотрите сколько гарантийщиков по котлам ходит/ездит, вода просто убивает котлы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Добрый день. Тема все еще очень актуальна. Кто-то из знающих, подскажите оптимальную систему очистки цена-качество в данном случае.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
Добрый день. Тема все еще очень актуальна. Кто-то из знающих, подскажите оптимальную систему очистки цена-качество в данном случае.

 

Йдіть в профвльний розділ "водоочистка"! Там вам все розеажуть і покпжуть!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
а мне этот район ну очень нравится. именно он, гораздо больше, чем макаренко. Вопрос именно относительно самого здания и застройщика... есть какая-то информация? заранее спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
а мне этот район ну очень нравится. именно он, гораздо больше, чем макаренко. Вопрос именно относительно самого здания и застройщика... есть какая-то информация? заранее спасибо.

 

В цілому комплекс дуже навіть ОК, АЛЕ........ Основні три проблеми:

 

1. Якість води

2. Тарифи від управляючої компанії (сформована забудовником), але вони ніфіга не прозорі!

3. Тарифи на електроенергію по ціні для юр. осіб на рівні 2,73 грн за кВт!!!!!

4. ЯКІСТЬ будівництва!!!!!!!!! Інколи це просто жуть!

 

Але якби ці чинники прибрати - було б просто КРУТЬ!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Проблема качества воды касается всего Киево-Святошинского района, к сожалению.. Однако мне вода подходит, кроме как для приготовления еды, тут я использую бутилированную воду, в прочем живя в Киеве я делал точно так же.

Тарифы это да, но тут вопрос к Облэнерго почему так долго не переводит, так как застройщик документы подает вовремя.

Что касается качества, то я доволен, у меня проблем никаких не возникает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...