Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оборудование Valliant

Tavruxa

Рекомендовані повідомлення

У кого есть контакты по газовому оборудованию Valliant c хорошей скидкой? А то в фирменных салонах цены исключительно по рознице представительства, а хочется дешевле :D.

 

В следующем месяце планирую покупать:

котел, автоматику, бойлер, трубу, комплекты для подключения.

 

Требуется некоторая консультация по совместимости компонентов, что бы не возить туду сюда..., а по каталогам полностью разобраться не получается.

 

Гарантия, сертификаты и прочее для запуска в г.Киеве обязательно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У кого есть контакты по газовому оборудованию Valliant c хорошей скидкой? А то в фирменных салонах цены исключительно по рознице представительства, а хочется дешевле :D.

 

Контакты есть. Уровень скидок - пока не знаю :)

Пообещали сказать завтра-послезавтра. Отпишусь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У кого есть контакты по газовому оборудованию Valliant c хорошей скидкой? А то в фирменных салонах цены исключительно по рознице представительства, а хочется дешевле :D.

 

В следующем месяце планирую покупать:

котел, автоматику, бойлер, трубу, комплекты для подключения.

 

Требуется некоторая консультация по совместимости компонентов, что бы не возить туду сюда..., а по каталогам полностью разобраться не получается.

 

Гарантия, сертификаты и прочее для запуска в г.Киеве обязательно.

 

Я брал недавно котел, дали скидку 10% от розницы. На таком количестве можно нормально торговаться.

Гарантия официальная от Valliant. Договор на обслуживание, при предъявлении серийника, дает сам Valliant, офис на Краковской.

 

P.S. Пормотрите пакетные предложения.

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Valliant? Точно не помню. Но кажись у меня 15-20 %. Вот только ввод в эксплуатацию в 30 км. Зоне от Киева, они делают только сами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Valliant? Точно не помню. Но кажись у меня 15-20 %. Вот только ввод в эксплуатацию в 30 км. Зоне от Киева, они делают только сами.

 

Бомба....!!

Вы говорили у Вас скидка небольшая, так я вот темку и поднял....в надежде разузнать у кого что есть...а если так, то я хочу с Вами дружить и по этому вопросу...:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так это и небольшая. Я их не часто беру. По другим котлам больше.

 

Вот блин, нет чтоб спросить ... :fool:

 

ВЫ правильно говорили относительно системного подхода.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставив Vaillant у листопаді цього року, сьогодні зіпсувався, сервісна служба обіцяє навідатися впродовж 3 днів, а до цього часу треба померзунити разом з трьома малими дітьми... :(

 

І коли вже нарешті цивілізація і до нас дійде...? :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставив Vaillant у листопаді цього року, сьогодні зіпсувався, сервісна служба обіцяє навідатися впродовж 3 днів, а до цього часу треба померзунити разом з трьома малими дітьми... :(

 

І коли вже нарешті цивілізація і до нас дійде...? :(

 

При цьому нав1ть неоф1ц1йний серв1с мало чим допоможе - вайлант не продаэ запчастини, т1льки з 1хн1м встановленням

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставив Vaillant у листопаді цього року, сьогодні зіпсувався, сервісна служба обіцяє навідатися впродовж 3 днів, а до цього часу треба померзунити разом з трьома малими дітьми... :(

 

І коли вже нарешті цивілізація і до нас дійде...? :(

 

Я, конечно же, понимаю, что это неприятно, но цивилизация к нам придет не ранее, чем мы к ней. Почитайте гарантийный талон и Закон о защите прав - у них есть целых 14 дней для решения проблемы. Вам они проблему решат ранее. Если хотите сервис лучше, то это стоит денег (ссылка устарела).

Бесплатного быстрого и качественного сервиса НЕ БЫВАЕТ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А котел наверное, настенный двухконтурный?

Настінний, двохконтурний. Зранку показав помилку F36 (проблеми з газом). Тиск води впав на нуль...

Воду "долив", газ перевірив (дотягнув гайку на фільтрі газовому щоб не сифонило), увімкнув, гріє до +40, тоді вимикається "горілка" опалення, але насос циркулює, остигає до +20, тоді знову гріє. Воду не гріє зовсім. Пояснив сервісній службі по телефону, сказали що так не буває, що я щось видумую...

От сиджу, чекаю, з львівським офісом не зв'яжешся бо телефони всі через Київ, хіба йти до них за адресою....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похоже на чудо. Или накрылся датчик температуры, или Вы ручку крутанули на минимум.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похоже на чудо. Или накрылся датчик температуры, или Вы ручку крутанули на минимум.

 

Ручка стоїть на +70. Горілка горить, доходить до +40, тоді гасне, я тисну на кнопку скиду (сборса), за кілька секунд горілка повторно запалюється і горить до +40 або сорок з копійками. Так повторюється безліч разів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто вам робив пуск котла? Напевно місцевий сервіс так донього зателефонуйте, повинен бути договір.Він приїде все детально прозондує сам звяжеться з головним центром,тому що взалежності від причини вних може немає тої деталі івам прийдеться ще чикати пару днів.Яка вас марка вайланта?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто вам робив пуск котла? Напевно місцевий сервіс так донього зателефонуйте, повинен бути договір.Він приїде все детально прозондує сам звяжеться з головним центром,тому що взалежності від причини вних може немає тої деталі івам прийдеться ще чикати пару днів.Яка вас марка вайланта?

 

З місцевим сервісом зв'язок тільки через Київ що дуже незручно, довелося шукати адресу у Львові де вони знаходяться і чухати туди...

Поки чекав сервісу, сам розібрався з котлом, виявилося що в димоході зворотня тяга виникла. Вставив трубу від котла в канал вентиляції і все запрацювало. Зворотня тяга мабуть через низький атмосферний тиск та флюгер на трубі димохода.

Котел Атмо... 240/ щось там...

Нині була сервісна служба, поговорив з інженером на предмет зворотньої тяги...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так это и небольшая. Я их не часто беру. По другим котлам больше.

 

Может быть посоветуете дизельный котел (25кВт), на который есть хорошая скидка?

А заодно и чудо отопителей, которые принесут тепло в дом по умеренным ценам?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...