Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

SOS -Пишем сюда если поломался котел -SOS

FLASH

Рекомендовані повідомлення

вся проблема, що в самому бдинку мобільний практично не тягне...хоча будинок якихось 8-9км від міста:o
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

магистраль среднего давления. Редуктор понижает. Видно по пламени на газовой плите и по звуку. Такое уже было один раз, забрали редуктор колдовали над ним, танцы с бубном.... И газовщики сказали (первый раз) что при таких условиях експлуатировать - ни-ни! Сейчас сказали, включайте, но что бы котел работал не на максимуме....

 

У нас похожая ситуация : пламя котла горит волнообразно - это все из-за большого расхода газа в общей магистрали и неправильной регулировки на газораспределительном пункте (ГРП), при уменьшении потребления из магистрали после грп всё нормализуется, Ваш редуктор не причём.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вся проблема, що в самому бдинку мобільний практично не тягне...хоча будинок якихось 8-9км від міста:o

то решается антенной на крышу дома или подобным вараинтом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

результат - помилка 03 (котел Тепловест оптіма + 30кВт)...помилка тяги

 

Розібрав трубу - все чисто...

 

Звязався з сервісом...сказали відкрутити кришку і добратися до турбіни і моностата...там від турбіни до моностата така прозора трубочка...а в ній капля конденсату :fool:...продув...все запрацювало...

 

Сказали поставити температуру хоча б 60...а до цього в мене стояла 40

 

Що сподобалось - дуже швидкий доступ до всіх частин...буквально 4 шурупи і я вже біля турбіни:good:

 

В мене була така сама історія) Котел Тепловест Комфорт.

В неділю приходим додому - котел вимкнений помилка 03. Нема до кого особливо дзвонити - неділя вечір.

Розкрутив сам :) думаю знайду той маностат. Хоч побачу шо це за штука))

Спочатку геть його відключив) потім бачу там водичка в трубочці. Я її звідти видув і опа - вуаля заработало!!!

 

З того часу один раз ще таке було :D так шо дежурна викрутка лежить біля котла)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розкрутив сам :) думаю знайду той маностат. Хоч побачу шо це за штука))

Спочатку геть його відключив) потім бачу там водичка в трубочці. Я її звідти видув і опа - вуаля заработало!!!

 

специалисты, а что можно(нужно) сделать чтобы вода там не появлялась?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

специалисты, а что можно(нужно) сделать чтобы вода там не появлялась?

Правильно монтировать дымоходы,эксплуатировать котёл в правильном температурном режиме,или покупать правильные котлы.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть еще два метода устранения этой проблемы:

 

1. Установить комплект конденсатоотводчиков (вместо штатной подключаются две трубки, между ними тройник и трубка вниз для отвода конденсата)

 

2. Второй метод, просто на трубку одеть утеплитель

 

:good:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думаю може це через те, що котел в мене вісить у підвалі який не дуже сильно отоплюється - і з настанням холодів там знизилася температура. Він просто не дуже утеплений і тримати там високу температуру недоцільно - чим тепліше тим швидче охолоджується))

 

+ в мене необрізана труба і трохи довгенько сторчить ззовні. Але я її не обрізаю бо її треба буде навпаки трохи доточувати - вона має в майбутньому проходити під сходами.

 

А на рахунок вибору котла то я абсолютно не шкодую - за 6000 грн - 32 кВт з можливістю підключення бойлеру підключив дражицю на 200 літрів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перестал работать котел вайланд, включается но такое ощущение что не может завестись,в сервисном центре вайланд послали до следующей пятницы, ошибку не выдает, перезагрузка не помогает.

прошу помочь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перестал работать котел вайланд, включается но такое ощущение что не может завестись,в сервисном центре вайланд послали до следующей пятницы, ошибку не выдает, перезагрузка не помогает.

прошу помочь.

Есть на форуме такой человек - Теплотехник, он за бездарный вайлантовский сервис по котлам обычно проблемы решает.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перестал работать котел вайланд, включается но такое ощущение что не может завестись,в сервисном центре вайланд послали до следующей пятницы, ошибку не выдает, перезагрузка не помогает.

прошу помочь.

Отбой,всё уже работает.:beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Благодарю форумчанина fagot68, выручил в тяжелую минуту.

профессионал:good:

Сервис вайланда отстой!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вся проблема, що в самому бдинку мобільний практично не тягне...хоча будинок якихось 8-9км від міста:o

 

Есть такой девайс, если подойдёт, дарю :):

385194397_029.jpg.ab4ae0bb4b0b0b9bb8c16826cab3bdf1.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

уклон трубы на улицу?

а куда должен быть ??? на улицу или к котлу???

у меня в -30 в трубе образовался конденсат и котел с трудом всасывал воздух

разобрал почистил утеплил и поглядываю по возможности!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а куда должен быть ??? на улицу или к котлу???

у меня в -30 в трубе образовался конденсат и котел с трудом всасывал воздух

разобрал почистил утеплил и поглядываю по возможности!!!

Как не специалист в этом, позволю высказать предположение: если на улицу... то будет постепенно намерзать на трубе как сосульки и в трубе потом тоже намерзать... но может я и не прав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть такой девайс, если подойдёт, дарю :):

 

 

що за девайс такий???

 

стосовно труби від котла - нахил на вулицю...

 

конденсат в трубочці біля маностата я думаю утворився через малу температуру експлуатації котла - всього +40 на опаленні..

 

зараз поставив 65...

 

 

стосовно вирішення проблеми з трубочкою на маностат...? трішки не зрозумів:

 

утепляти ту трубочку???

 

і там є ще по одному місцю для підключення такої ж трубочки і на турбіні і на маностаті? що туби підключають?

 

одним словом, є якийсь варіант, щоб гарантовано захиститися від каплі конденсата в цій трубці і відповідно від переходу котла в помилку тяги???

 

 

 

і ще питання: трубу від котла на вулиці варто утепляти??? ну хоча б шарів 5-7 пінофола і обтягнути армованим алюмінієвим скотчем??? чи це пожежонебезпечно?..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, що на теплообміннику вже кілька днів збоку "виростають" краплі води і стікають по зовнішній стінці топки, я вже звик. Раз на добу додаю в систему близько 0,2 Бар тиску, і чекаю весну.

 

Але сьогодні вранці загорівся червоний індикатор, котрий згідно інструкції сповіщає про:

1. Відсутність газу (виключено, бо газова плита шпарить як і раніше).

2. Несправність електроду

3. Дефектний газовий клапан.

4. надто низька потужність розпалу.

 

Я довгенько лазив, перевіряв усі клейми, пробував щось десь попідкручувати. Результату небуло ніякого.

Коли вже вирішив усе відкласти, і подумати над тим, якби запустити насос окремо від котла, щоб він ганяв воду по системі в допомогу старенькому котлу на дровах, сталося чудо - котел перейшов в режим очікування. Я вже зрадів, крутнув маховичок для увімкнення нагріву води в системі, насос поганяв воду.. Але коли мав відбутися розпал, електрод трохи "постріляв", але ні пролум'я, ні навіть звуку газу чути не було. Після кількох таких спроб котел знову пішов в режим очікування.

Які можуть бути ідеї? Може, треба газовий клапан почистити? Якщо так, то як це робиться?

Котел "Ферролі", газовий клапан такий:(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоть по электронике современные котлы и не сложные, они не запускаются при любых неправильных показателях датчиков.

Если например котел пытается запуститься, а не запускается то причина может быть в датчике горения пламени. Очень частая проблема.

Может котлу не нравиться и низкое давление в системе, он тоже не будет работать.

До сих пор котлы восприимчивы к фазе. нужно перевернуть вилку, из за этого тоже может не запускаться.

Шум газа вы можете и не услышать.

Если у Вас есть тестер любой подключитесь паралельно проводам клапана газа и посмотрите приходит туда напряжение на открытие или нет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоть по электронике современные котлы и не сложные, они не запускаются при любых неправильных показателях датчиков.

Если например котел пытается запуститься, а не запускается то причина может быть в датчике горения пламени. Очень частая проблема.

Может котлу не нравиться и низкое давление в системе, он тоже не будет работать.

До сих пор котлы восприимчивы к фазе. нужно перевернуть вилку, из за этого тоже может не запускаться.

Шум газа вы можете и не услышать.

Если у Вас есть тестер любой подключитесь паралельно проводам клапана газа и посмотрите приходит туда напряжение на открытие или нет.

 

Тестера нема:(

зняв передню стінку топки, щоб подивитися з середини, як виглядає цей процес невдалого намагання запуститися. Електрод видав серію безуспішних іскор, і замовк; через секунд 5-10 така ж точно невдала спроба, після котрої знову після паузи на плошині горілок з першої іскри з'явилося мініатюрне полум'я-вспишка, і котел знову видав червоний індикатор.

Може, все-таки в газовому клапані шось слід почистити? Там збоку є якась прямокутна кришка на чотирьох гвинтиках, і у мене страшенно чешуться руки туди заглянути і виявити там причину несправності. Хтось знає, що там під тою кришкою, і чи слід туди лазити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забув написати. Датчика горіння полум'я в інструкції я взагалі не знайшов. Зате електрод підписаний як "запалюючий/слідкуючий". Мабуть, він сам і запалює, і стежить за температурою.

Тиск в системі достатній, про недостатній сповіщає інший індикатор.

Фазу на вилці і розетці я підписав маркером ще раніше, коли з якихось причин полетіла плата, і тепер дотримуюсь цих позначок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забув написати. Датчика горіння полум'я в інструкції я взагалі не знайшов. Зате електрод підписаний як "запалюючий/слідкуючий". Мабуть, він сам і запалює, і стежить за температурою.

Тиск в системі достатній, про недостатній сповіщає інший індикатор.

Фазу на вилці і розетці я підписав маркером ще раніше, коли з якихось причин полетіла плата, і тепер дотримуюсь цих позначок.

 

А котелок ваш турбированный или дымоходный?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...