Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть яким шифером краще крити дах?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Хочу крити дах шифером. Про те що є інші види покрівель я знаю але є ряд обставин через які все таки буду крити дах шифером.

 

Підкажіть який шифер (чиє виробництво) краще брати. Є пофарбований безазбестовий шифер Ів. Франківський по 46 грн і є звичаний шифер не фарбований. Який шифер довговічнічий і практичніший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Хочу крити дах шифером. Про те що є інші види покрівель я знаю але є ряд обставин через які все таки буду крити дах шифером.

 

Підкажіть який шифер (чиє виробництво) краще брати. Є пофарбований безазбестовий шифер Ів. Франківський по 46 грн і є звичаний шифер не фарбований. Який шифер довговічнічий і практичніший.

 

обидва гарні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обидва гарні

 

Згоден, різниця більше в естетичному сприйнятті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Хочу крити дах шифером. Про те що є інші види покрівель я знаю але є ряд обставин через які все таки буду крити дах шифером.

 

Підкажіть який шифер (чиє виробництво) краще брати. Є пофарбований безазбестовий шифер Ів. Франківський по 46 грн і є звичаний шифер не фарбований. Який шифер довговічнічий і практичніший.

 

Фарбований за рік облізе, беріть звичайний якщо безазбестовий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а якщо озбестовий? Я так розумію щодо екологічності то невелка різниця між азбестовим і неазбестовим зважаючи на те що про азбест і його види уже на форму було багато сказано. Азбестовий просто важчий трохи за безазбестовий?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фарбований за рік облізе, беріть звичайний якщо безазбестовий.

 

Фарбований на заводі не облізає!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а якщо озбестовий? Я так розумію щодо екологічності то невелка різниця між азбестовим і неазбестовим зважаючи на те що про азбест і його види уже на форму було багато сказано. Азбестовий просто важчий трохи за безазбестовий?

 

Так, все правильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви впевнені????:lol: на 99%, тоді не сперечатимусь.

 

Екодах у мене стоїть 2 роки, азбоцементний фарбований - 6 років.

Скільки ще він повинен простояти, щоб я був впевнений, що через рік він не злізе????

 

Хоча я розумію Ваш сарказм, справді, є безліч дахів фарбованих "кустарно" з облізлою фарбою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Екодах у мене стоїть 2 роки, азбоцементний фарбований - 6 років.

Скільки ще він повинен простояти, щоб я був впевнений, що через рік він не злізе????

 

Хоча я розумію Ваш сарказм, справді, є безліч дахів фарбованих "кустарно" з облізлою фарбою.

в тому й справа що не кустарно а заводский окрас. декілька покрівель переробляли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

serjukta@ підкажіть якого заводу був шифер

 

приєднуюсь до питання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а якщо озбестовий? Я так розумію щодо екологічності то невелка різниця між азбестовим і неазбестовим зважаючи на те що про азбест і його види уже на форму було багато сказано. Азбестовий просто важчий трохи за безазбестовий?

 

Увага! Азбест - канцероген!!! Доведено наукою! Будьте обережні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увага! Азбест - канцероген!!! Доведено наукою! Будьте обережні.

 

Как вы думаете,из чего сделаны,а главное,чем армированы,тормозные колодки для авто??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как вы думаете,из чего сделаны,а главное,чем армированы,тормозные колодки для авто??

 

Є така приказка - при чому тут міліція як грім свиню забив ? :)

Ви що - під тормозними колодками спите ???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лет 30-40 назад на западе была такая же шутка как и у нас с БЕЗ ГМО, только на строит. материалах и много на чем, вообще к этому не относящемся писали - без асбестовых волокон - . дело доходило до абсурда, валяли старые здания, кровли и т.п. так, что весь город стоял в пыли и набирались этих волокон столько, что за всю жизнь не надышать. причина - лоббирование интересов людей у власти имеющих заводы по изготовлению черепицы. все как сейчас у нас: птичий, свынячий, обезьяно-поросячий грип и т.п.

Читал: асбестовых волокон есть два происхождения, один вид добывают где-то в Африке(вредный, из организма не выводится), и у нас(Казахстан, в России и еще где-то рядом) безвредный, кот боится кислой среды и выводится из организма естественным путем. Я, вообще-то, за здоровый образ жизни, но асбест - эт через чур(ИМХО), есть вещи намного вреднее. правильный совет от меня по поводу чем крыть крышу - шифер, если позволяют средства и хотите той же надежности - битумная черепица :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увага! Азбест - канцероген!!! Доведено наукою! Будьте обережні.

 

Вот если вы находитесь на производстве и нюхаете каждый день пыль, то это вредно, а когда на кровле то ничего не произойдет. Могу дать пару ссылок в подтверждение этой информации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

543642.jpg

Вот так он выглядит. Вроде неплохо. Пятьдесят лет эксплуатации. ИФЦ денежку в случае рекламации имеет. Ведь укрдах ликвидирован. Я был на заводе и получил фотографии объектов. Так он выглядит на кровле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є така приказка - при чому тут міліція як грім свиню забив ? :)

Ви що - під тормозними колодками спите ???

 

Приказка не в тему!

Мы ходим по улицам где пыль это смесь песка с резиной и асбеста с тормозных колодок и прочей гадости...

Когда то был в городе Азбесте,Свердловской области на Урале,снег серого цвета,жилые дома между цехами,детишки копошатся...и за чаркой узнал секретную инфу,азбест там производят без ГМО:lol:

Вообщем тема перешла в курилку,кто за,кто против азбеста,по аналогии газобетон/кирпич,вата/пенопласт....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...