Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Золотые слова.

И ещё, как говорил очень умный и уважаемый человек:

"ПисАть как и пИсать нужно тогда, когда терпеть уже невозможно!..."

Вот Я бы например, сейчас очень хотел бы послушать Станислава, семьдесят восьмого года рождения...

А то он как-то стесняется прервать нашу высокоинтеллектуальную болтовню...

 

боюсь (точнее радуюсь) что у Станислава совсем другие взгляды и приоритеты в жизни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если это обо мне - так я уже все написАл... Если есть вопросы - задавайте. По поводу поверки - 6 лет приличный срок, стоимость параметризации была в районе 200-400 грн, если не ошибаюсь, скорее всего поверка будет стоить +- в этих пределах. Сильно не переживаю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани! Тут я бачу такий "кипишь"підняли на рахунок лічильника,то дозволю і собі поділитися своїм досвідом. Коли я брав ТУ на збільшення потужності СЕС,то мені зразу сказали,що лічильник та автомат я повинен купити,так як вже в ТУ сказано,що розмежування РЕМ споживач ,до автомата це РЕМу,від автомату і далі це моє...Лічильник я купив з модемом за 7300 грн (не бачу необхідності брати за 11500),параметризация перша безкоштовна,вторинна буде за ваш рахунок. А зараз на рахунок того,що лічильник вийшов з ладу...Так сталося в мене,мені теж сказали купуй новий,але я відправив його на завод виробник,та попросив скласти акт на зняття показників,Правда хлопці молодці,справилися швидко,прислали акт з лічильником,акт віддав що би заплатили мені за генерацію гроші,а лічильник направили на параметризацию,вже платну,і це б я все швидко зробив би,так зараз в РЕМі є разпорядження ,що на параметризвцию лічильник вони возять самі,то це трохи затягнулося,а так,як в мене встановлено два лічильники,в мене два тарифи,то зараз генерація рахується по другому лічильнику з двох СЕС,тільки шкода що по меншому тарифу.Це все дозволили мені в РЕМі.....Так що,ні чого страшного нема,життя продовжується,не треба так всіх лякати.....

 

Добавлено через 4 минуты

Если это обо мне - так я уже все написАл... Если есть вопросы - задавайте. По поводу поверки - 6 лет приличный срок, стоимость параметризации была в районе 200-400 грн, если не ошибаюсь, скорее всего поверка будет стоить +- в этих пределах. Сильно не переживаю.

 

Мені за параметризацию нарахували майже 500 грн...А на рахунок повірки,то я думаю це їм потрібно,то хай і платять.....:lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, кто проходил круги ада по нестандартному подключению. Уже и так три шкуры сняли, а тут еще в облэнерго требуют оплату за ТУ и составление договора 2200 и за согласование проекта 250. Это в самом деле так?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна спитаю щось смішне, а хоч в когось введення в експлуатацію СЕС і встановлення лічильника проходили "нормально", як в законі пише?)

Взагалі, двонаправлений лічильник можна встановити до введення СЕС в експлуатацію щоб якось час зекономити?

Бачу, що без валер'янки дійсно важко, щоб не сказати щось гірше...(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна спитаю щось смішне, а хоч в когось введення в експлуатацію СЕС і встановлення лічильника проходили "нормально", як в законі пише?)

 

да все там оформлюэться, десь довше, десь скоріше, якщо первинні папери в нормі то оформлюєтся.

 

 

Взагалі, двонаправлений лічильник можна встановити до введення СЕС в експлуатацію щоб якось час зекономити?

 

ну теоретично так, і навіть практично можна, але можна і прогадати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если это обо мне - так я уже все написАл... Если есть вопросы - задавайте. По поводу поверки - 6 лет приличный срок, стоимость параметризации была в районе 200-400 грн, если не ошибаюсь, скорее всего поверка будет стоить +- в этих пределах. Сильно не переживаю.

 

 

если поверка прибора учета плановая - она делается за счет энергопоставщика, тоесть бесплатно для абонента.

но, смотря когда истекает срок госповерки, возможно имеет смысл провести поверку за счет абонента. и провести ее зимой, а не в разгар сезона генерации.

 

 

так как на время проведения поверки (от 2 до 7 дней) абоненту будет установлен подменный учет. который 99% будет не двунаправленный. хотя... может к тому времени РЭСы разживутся нормальными счетчиками в подменном фонде.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже и так три шкуры сняли, а тут еще в облэнерго требуют оплату за ТУ и составление договора 2200 и за согласование проекта 250.

А до этого вам какие шкуры сняли? Я подал заявку на 10 кВт, жду звонка, звоню, в течении месяца, получаю счёт за ТУ и подводку, там по-моему до 2700 грн за кВт. А что за согласование? Зайдите на сайт НКРЕП, там больше инфы.

 

Добавлено через 5 минут

Роман, писал вам ЛС, вы не ответили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А до этого вам какие шкуры сняли? Я подал заявку на 10 кВт, жду звонка, звоню, в течении месяца, получаю счёт за ТУ и подводку, там по-моему до 2700 грн за кВт. А что за согласование? Зайдите на сайт НКРЕП, там больше инфы.

.

Речь идет о нестандартном подключении. Попадалово еще то. Особенно в Винницкой обл. Наверное знать могуть все детали только те, кто через такое проходил. Их опыт и интересует меня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У панелей по восемь точек крепления.

Сколько точек крепления должно быть задействовано?

Все 8, или любые четыре, или определенные 4?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У панелей по восемь точек крепления.

Сколько точек крепления должно быть задействовано?

Все 8, или любые четыре, или определенные 4?

 

4.

А вообще, есть мануал на те панели, там можно и схему посмотреть крепления и чем крепить, и всякое другое узнать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... есть мануал на те панели ...

Вам тоже не спится Роман, спасибо за сообщение.

Я не знаю что Вы подразумеваете под мануалом. У меня есть, я так понимаю флаер, то есть двухсторонний листик А4. Там есть все размеры по отверстиям, но нет никакой информации как и чем, а главное в каких точках рекомендуется изготовителем крепить панели.

Если скините мне, на форум или в личку, что-либо по обязательным точкам крепления, буду очень благодарен.

п.с. "А шо це було?"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам тоже РЅРµ спится Р*оман, спасибо Р·Р° сообщение.

Я не знаю что Вы подразумеваете под мануалом. У меня есть, я так понимаю флаер, то есть двухсторонний листик А4. Там есть все размеры по отверстиям, но нет никакой информации как и чем, а главное в каких точках рекомендуется изготовителем крепить панели.

Если скините мне, на форум или в личку, что-либо по обязательным точкам крепления, буду очень благодарен.

 

ого, я же просто......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна спитаю щось смішне, а хоч в когось введення в експлуатацію СЕС і встановлення лічильника проходили "нормально", як в законі пише?)

Взагалі, двонаправлений лічильник можна встановити до введення СЕС в експлуатацію щоб якось час зекономити?

Бачу, що без валер'янки дійсно важко, щоб не сказати щось гірше...(

 

Я ввел в эксплуатацию без проблем и установил двунаправленый счетчик при первом подключении. Модуль связи, правда потом , при подписании договора о ЗТ. (по моему).:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваше слово, Роман...

 

Мое слово - ,Google.

 

Почему? Потому что. Ответив вам раз, вы будете задавать ещё и ещё вопросы. Это бесконечно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У панелей по восемь точек крепления.

Сколько точек крепления должно быть задействовано?

Все 8, или любые четыре, или определенные 4?

 

Инструкция по установке солнечных панелей.pdf Такий мануал вам піде?.....Гугл перекладач вам у допомогу....

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю что Вы подразумеваете под мануалом.
На сайті виробника є інструкції з монтажу його продукції де він дає рекомендації. В більшості ці рекомендації +- майже однакові. Ось, що я свого часу знайшов:

Installation Manual risen.pdf

Installation Manual Amerisolar.pdf

Canadian_Solar_Installation_Manual_Standard_Solar_Modules.pdf

Installation Manual Ulica Solar(20181022).pdf

JA Module Installation Manual.pdf

JinkosolarTUV Installation Manual.pdf

LG_Installationsanleitung_MFL69654303_LGxxxS1C(W)-LGxxxN1C(W,K)-A5_EN.pdf

SERAPHIM-Australia-Module-Installation-Manual.pdf

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ввел в эксплуатацию без проблем и установил двунаправленый счетчик при первом подключении. Модуль связи, правда потом , при подписании договора о ЗТ. (по моему).:beer:

Тобто процедура, як і прописано в законі?(Після монтажу СЕС подали заяву, через декілька днів Вам виставили рахунок і після проплати встановили лічильник...) Без валер'янки і вставляння палок в колеса? Лічильник купували і параметризували самі чи ОСР?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто процедура, як і прописано в законі?(Після монтажу СЕС подали заяву, через декілька днів Вам виставили рахунок і після проплати встановили лічильник...) Без валер'янки і вставляння палок в колеса? Лічильник купували і параметризували самі чи ОСР?

 

 

Нет. Двунаправленный счетчик поставили при подключении к сети. После монтажа СЭС оплачивал установку радиомодуля с сим-картой. Все покупал сам по интернету. Параметризация РЭСом.Ни одного вопроса или претензии нет. По срокам: плюс 1-2 дня к сроку прописаному в законе.:beer:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет. Двунаправленный счетчик поставили при подключении к сети. После монтажа СЭС оплачивал установку радиомодуля с сим-картой. Все покупал сам по интернету. Параметризация РЭСом.Ни одного вопроса или претензии нет. По срокам: плюс 1-2 дня к сроку прописаному в законе.:beer:

Це точно в нас в державі?) Прямо, як у казці! Всюди б так)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це точно в нас в державі?) Прямо, як у казці! Всюди б так)

 

Ні чого тут дивного нема. У 2016 році я монтував СЕС на 10 кВт,теж не було ні яких проблем. СЕС була змонтована,підняли потужність,встановили лічильник та пішла генерація.Лічильник купував та возив на параметризацию сам.Потужність підняли згідно норми,1 місяць(з однієї фази перейшов на три).А в цьому році збільшував потужність на 20 кВт,то робили це майже три місяці,правда тут виникла проблема,я перший в області буду мати два тарифи,отже встановили два обліки та звісно,ні хто ні чого не знає,тому так затягнулося. Приходилося доказувати свою правоту,робити роздруківки закону,заставляти виконувати закони......

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні чого тут дивного нема. У 2016 році я монтував СЕС на 10 кВт,теж не було ні яких проблем. СЕС була змонтована,підняли потужність,встановили лічильник та пішла генерація.Лічильник купував та возив на параметризацию сам.Потужність підняли згідно норми,1 місяць(з однієї фази перейшов на три).А в цьому році збільшував потужність на 20 кВт,то робили це майже три місяці,правда тут виникла проблема,я перший в області буду мати два тарифи,отже встановили два обліки та звісно,ні хто ні чого не знає,тому так затягнулося. Приходилося доказувати свою правоту,робити роздруківки закону,заставляти виконувати закони......

Так перший раз у Вас все було гладко, але бачите, як справи змінилися за 3 роки й нажаль не в кращий бік...

Погодьтеся, те що Ви перший у своєму краї будете мати два тарифи ніяким чином не пояснює затримку з підняттям потужності на 3 місяці) В те, що вони погано знають закони я повірю, але це також не пояснює затримку в 3 місяці, адже реально це питання декількох хвилин підняти слухавку і зателефонувати й проконсультуватися з тимим хто знає(вони знають куди), ну максимум день два, щоб розібратися в питанні самим.

Мені, також, піднімали потужність більше 3-х місяців. Яких відмазок я тільки не чув... не думаю, що вони були причиною затримки. Й дійсно, якщо не ходити регулярно до них і не добиватися виконання ними своїх обов'язків, то справа з місця не зрушиться. Й не було б так сумно, якби це був поодинокий випадок, але як ми бачимо це стало закономірністю й стандартною практикою(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...